Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matimonn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matimonn

  1. Olej to. Błędy najprawdopodobniej w większości spowodowane zanikiem napięcia podczas rozruchu. Nic poważnego....
  2. matimonn odpowiedział(a) na lexyy temat w 1.8T
    W tym przypadku to nie gra roli.
  3. Skoro wcześniej było lepiej, ciekawe co naprawdę było zalane w tym silniku...
  4. matimonn odpowiedział(a) na krystian p temat w 1.8T
    Diagnostyka się kłania. Nikt na odległość nie oceni, czy poszła pompa, czy czujnik wału, czy reduktor lub wtryski puszczają gaz "na lewo"...
  5. Oczywiści zabity na amen, zapewne on spowodował zużycie pompy oleju(terkotanie i luz na zebatkach)
  6. Witam. Po wymianie pompy oleju problem zniknął. Pzdr.
  7. 40ms??? Przy 28 to już pętla jest. Coś może być z softem skopane.
  8. matimonn odpowiedział(a) na Dydki temat w 1.8T
    Szklanki do pozbycia oleju rozbiera się na dwie części!! NIGDY nie wolno wyciskać oleju poprzez ściskanie wewnętrznej części!! Jest tam zaworek, który się wciska, inaczej grozi popsuciem szklanki!!!
  9. Mam to samo w aucie klienta i obstawiam problem z napinaniem łańcucha pompy oleju. Od spodu centralnie ten dźwięk dochodzi spod miski.
  10. Panowie mamy 3 listopad. Może jakiś mały spocik w TK na weekendzie?
  11. Ewentualnie napisz jakie graty wrzucili pod maskę oraz zdjęcia instalki pod maską.
  12. matimonn odpowiedział(a) na Areka419 temat w 1.9TDI
    Wszystko ok, ale czemu regenerowałeś turbo? Wcześniej było tak samo?
  13. Ok. Czyli za duże ciśnienie w układzie. Albo przedostaje się kompresja(uszczelka głowicy, sama głowica, tuleje....), albo ciśnienie gazu przez reduktor.
  14. matimonn odpowiedział(a) na bladek192 temat w 1.8T
    Jest w wiązce od czujnika temp. płynu na króćcu dolnym przy chłodnicy. Tam szukaj...
  15. Witam. I jak skończyła się sprawa z ciśnieniem?
  16. Witam. Częstą przyczyną takiego zachowania jest niepoprawne podłączenie plusa "po stacyjce". Trzeba by to zweryfikować po pierwsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.