Treść opublikowana przez matimonn
-
A4B6 8E -BFB- błąd 17978 + kilka w MCE
Olej to. Błędy najprawdopodobniej w większości spowodowane zanikiem napięcia podczas rozruchu. Nic poważnego....
-
Peknieta glowica
W tym przypadku to nie gra roli.
-
Glosniejsza praca po wymianie oleju.
Skoro wcześniej było lepiej, ciekawe co naprawdę było zalane w tym silniku...
-
Pomocy
Diagnostyka się kłania. Nikt na odległość nie oceni, czy poszła pompa, czy czujnik wału, czy reduktor lub wtryski puszczają gaz "na lewo"...
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
Raczej tak
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
Oczywiści zabity na amen, zapewne on spowodował zużycie pompy oleju(terkotanie i luz na zebatkach)
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
Witam. Po wymianie pompy oleju problem zniknął. Pzdr.
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
40ms??? Przy 28 to już pętla jest. Coś może być z softem skopane.
-
Szklanki, szklaneczki
Szklanki do pozbycia oleju rozbiera się na dwie części!! NIGDY nie wolno wyciskać oleju poprzez ściskanie wewnętrznej części!! Jest tam zaworek, który się wciska, inaczej grozi popsuciem szklanki!!!
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
Mam to samo w aucie klienta i obstawiam problem z napinaniem łańcucha pompy oleju. Od spodu centralnie ten dźwięk dochodzi spod miski.
-
Spociki w Kielcach
Panowie mamy 3 listopad. Może jakiś mały spocik w TK na weekendzie?
-
1.8t bfb wypadanie zapłonu.
Ewentualnie napisz jakie graty wrzucili pod maskę oraz zdjęcia instalki pod maską.
-
Awaria po diagnostyce
Czym podłączałeś?
-
Nowe turbo a brak mocy
Wszystko ok, ale czemu regenerowałeś turbo? Wcześniej było tak samo?
-
Pękające węże od nagrzewnicy
Ok. Czyli za duże ciśnienie w układzie. Albo przedostaje się kompresja(uszczelka głowicy, sama głowica, tuleje....), albo ciśnienie gazu przez reduktor.
-
Czujnik poziomu oleju
Jest w wiązce od czujnika temp. płynu na króćcu dolnym przy chłodnicy. Tam szukaj...
-
A4 b7 1,8T (BFB) problem z ciśnieniem oleju na wolnych obrotach
Witam. I jak skończyła się sprawa z ciśnieniem?
-
Problem z odpaleniem STAG
Witam. Częstą przyczyną takiego zachowania jest niepoprawne podłączenie plusa "po stacyjce". Trzeba by to zweryfikować po pierwsze.