Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcsym

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcsym

  1. Też strasznie mi brakuje komfortowych kierunków. Dużo z tym zabawy? Jest na forum jakiś dokładniejszy opis?
  2. mcsym odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A zender czy jakiś inny tuner nie wymyślili nic sensownego na podobnego do ori?
  3. mcsym odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna eSka. Ciekaw jestem jak siądzie ta lotka, bo też o niej myślę, ale podobno wystaje ponad linię dachu...
  4. Myślę, że będzie się miał dobrze
  5. Raczej nie. Pojechało do Piaseczna.
  6. Audi sprzedane dzisiaj odjechało do nowego właściciela.
  7. fajnie ogarnięta, kto obszywał?
  8. Jak założę 235 to auto musiałoby iść w górę, co wg mnie wygląda komicznie przy 19 calach. Teraz jest minimalny naciąg i nadkole czy tam błotnik dobrze się zgrywa i nic ne trze. Jak dam 18 z 225 lub 215 to juz to zupełnie inaczej wygląda nawet jak będą dziury między oponą a błotnikiem.
  9. enczu, ja już stary jestem, moje roczniki to już dawno się do Mercedesów przesiadły jeździłem golfami, passatami to się gałki zmieniało, tutaj to bym wolał hamulce z tylu poprawić czy mocy wiecej zrobić.
  10. enczu, szczerze, to nie chce mi się bawić z takimi pierdołami radio owszem, drażni, ale to chyba wina tego, że jest z innego modelu, nie wiem, A6C5 miało podobne? bo sama ramka widzę, że wymiarami nie pasuje... z kołem wielkiej walki nie będzie, bo trzeba znaleźć AVUS-a III w o 18, polakierować, do tego nowe oponki i tyle
  11. np jakich granatowy, to jedyna droga, żeby auto mogło zostać u mnie i być użytkowane przez żonkę
  12. Temat z T3 raczej się nie rozwinie na tą chwilę... Co do B5, to póki co ma tylko jedna wadę, jest mała, ciasna... przy dwójce dzieciaków robi się problem. W bagażniku zawsze koło zapasowe, co dodatkowo "pomniejsza" bagażnik. Zobaczymy, sprzedawać na siłę nie muszę Może polecimy dalej z tematem. Jak zostanie to na przyszły rok na pewno 18 z wyższą oponą.
  13. Po co przegladać inne tematy, zobaczyć jak forum funkcjonuje... najlepiej zdjecie i podziwiajcie jak na fejsbuku.
  14. Kolejny krok wstecz z tymi reflektorami... takie tuningi na siłę.
  15. Widać, że zadbana sztuka. Jakieś 18' by się przydały na lato no i gwint do kompletu
  16. T3 w pełni kompletne, wnętrze igła, gorzej z blacharką...
  17. Haha, nie nacieszyłem się i w sumie nie wiem, czy tak łatwo się sprzeda. Wiem ile jest wart i pytanie, czy znajdzie się ktoś zapłacić tyle... Ogólnie to jest winowajca całego zamieszania...
  18. Kierownica wróciła z renowacji Tamta była założona tylko na chwilę. Szczerze, to myślałem, że może siądzie lepiej, ale jest za mała, zasłaniała licznik więc na miejsce wraca ori. Auto możliwe, że będzie na sprzedaż. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW. Cena 25k tak jak stoi.
  19. Ostatnio jakoś spontanicznie wbiłem się kumplowi na sesje golfa, to i mi strzelił kilka fotek Wrzuciłem też inną kierownicę
  20. Holmatro, jozek726 dzięki, no napędów raczej nie dołożę granatowy, mam parę zdjęć.
  21. enczu, spokojnie, żadnych wymienionych wyżej tuningów nie będzie Grill z RS poprzedni właściciel kupił nowy, więc nie mam sumienia szprejować ramki. Dla mnie tak jak jest może zostać Tymczasem dylemat co do kiery. Albo obszywać ori, bo już mocno się skóra świeci, albo Raida... Chyba na razie przymierze tą drugą i zobaczę, jak się całość zgra...
  22. Co te boczki foteli takie pomarszczone? Poza tym to wywaliłbym te wszystkie naklejki wkoło auta, nic nie dają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.