Treść opublikowana przez mcsym
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Też strasznie mi brakuje komfortowych kierunków. Dużo z tym zabawy? Jest na forum jakiś dokładniejszy opis?
-
Audi S4 B5 tuzo
A zender czy jakiś inny tuner nie wymyślili nic sensownego na podobnego do ori?
-
Audi S4 B5 tuzo
Fajna eSka. Ciekaw jestem jak siądzie ta lotka, bo też o niej myślę, ale podobno wystaje ponad linię dachu...
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8DZ1A046549 Dzięki.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Myślę, że będzie się miał dobrze
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Raczej nie. Pojechało do Piaseczna.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Audi sprzedane dzisiaj odjechało do nowego właściciela.
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
fajnie ogarnięta, kto obszywał?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dobry wynik ?
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Jak założę 235 to auto musiałoby iść w górę, co wg mnie wygląda komicznie przy 19 calach. Teraz jest minimalny naciąg i nadkole czy tam błotnik dobrze się zgrywa i nic ne trze. Jak dam 18 z 225 lub 215 to juz to zupełnie inaczej wygląda nawet jak będą dziury między oponą a błotnikiem.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
enczu, ja już stary jestem, moje roczniki to już dawno się do Mercedesów przesiadły jeździłem golfami, passatami to się gałki zmieniało, tutaj to bym wolał hamulce z tylu poprawić czy mocy wiecej zrobić.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
enczu, szczerze, to nie chce mi się bawić z takimi pierdołami radio owszem, drażni, ale to chyba wina tego, że jest z innego modelu, nie wiem, A6C5 miało podobne? bo sama ramka widzę, że wymiarami nie pasuje... z kołem wielkiej walki nie będzie, bo trzeba znaleźć AVUS-a III w o 18, polakierować, do tego nowe oponki i tyle
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
np jakich granatowy, to jedyna droga, żeby auto mogło zostać u mnie i być użytkowane przez żonkę
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Temat z T3 raczej się nie rozwinie na tą chwilę... Co do B5, to póki co ma tylko jedna wadę, jest mała, ciasna... przy dwójce dzieciaków robi się problem. W bagażniku zawsze koło zapasowe, co dodatkowo "pomniejsza" bagażnik. Zobaczymy, sprzedawać na siłę nie muszę Może polecimy dalej z tematem. Jak zostanie to na przyszły rok na pewno 18 z wyższą oponą.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak coś jestem chętny.
-
Audi A4 B5 2.8 quattro ori wersja USA
Po co przegladać inne tematy, zobaczyć jak forum funkcjonuje... najlepiej zdjecie i podziwiajcie jak na fejsbuku.
-
Laser red avant! 1.8T
Kolejny krok wstecz z tymi reflektorami... takie tuningi na siłę.
-
Zwinne Daily- A4B5 1.8T [AJL] Avant Quattro
Widać, że zadbana sztuka. Jakieś 18' by się przydały na lato no i gwint do kompletu
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
T3 w pełni kompletne, wnętrze igła, gorzej z blacharką...
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Haha, nie nacieszyłem się i w sumie nie wiem, czy tak łatwo się sprzeda. Wiem ile jest wart i pytanie, czy znajdzie się ktoś zapłacić tyle... Ogólnie to jest winowajca całego zamieszania...
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Kierownica wróciła z renowacji Tamta była założona tylko na chwilę. Szczerze, to myślałem, że może siądzie lepiej, ale jest za mała, zasłaniała licznik więc na miejsce wraca ori. Auto możliwe, że będzie na sprzedaż. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW. Cena 25k tak jak stoi.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Ostatnio jakoś spontanicznie wbiłem się kumplowi na sesje golfa, to i mi strzelił kilka fotek Wrzuciłem też inną kierownicę
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Holmatro, jozek726 dzięki, no napędów raczej nie dołożę granatowy, mam parę zdjęć.
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
enczu, spokojnie, żadnych wymienionych wyżej tuningów nie będzie Grill z RS poprzedni właściciel kupił nowy, więc nie mam sumienia szprejować ramki. Dla mnie tak jak jest może zostać Tymczasem dylemat co do kiery. Albo obszywać ori, bo już mocno się skóra świeci, albo Raida... Chyba na razie przymierze tą drugą i zobaczę, jak się całość zgra...
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
Co te boczki foteli takie pomarszczone? Poza tym to wywaliłbym te wszystkie naklejki wkoło auta, nic nie dają