Treść opublikowana przez lolekw660i
-
Oryginalne radio chrorus 2
Witam, Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak mogę podłączyć nieoryginalny wzmacniacz do oryginalnego radia audi chrorus 2 ? Czytałem że w któreś kostce bodajże C jest wyjście liniowe ale wolałbym otrzymać pełna instrukcje za nim przystąpię do roboty ? I czy jak podłącze wzmacniacz to będzie sterowany radiem? Z góry dzięki za wszelkie porady
-
Zestaw naprawczy wybieraka-jaki?
Nie rozwiazalem ale kupiłem gumę termokurczliwa i będę zakładał na ta kulkę
-
Nie działa klimatyzacja
Witam, Mam problem nie działa mi klimatyzacja, myślałem że to z powodu braku czynnika wiec pojechałem nabić ale na stacji dobili mi do pełna i powiedzieli że klimatyzacja nie będzie działać prawidłowo bo jest za niskie ciśnienie. Zacząłem testować samemu i sprawdziłem że jak wezmę na low to coś tam czuć klimatyzacje jest chłód i zapach ale to nie jest to samo co miałem wcześniej. Jadąc na trójce i trzymając cały czas obroty na poziomie 1500obrotów to gdy włącze tryb econ to nagle auto przyspiesza o jakieś 300 obrotów, czyżby to kompresor czy szukać problemu gdzie indziej ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Czy na sprężynach -40 wejdzie opona 215/55r17 ? Bo teraz mam sprężyny jakieś obniżające i założyłem waśnie te opony i było na styk z rantem nadkola. a nie chce mniejszej opony bo będzie już za twardo
-
Informacja o otwartych drzwiach
Puściłem 3 kable z licznika odpowiadających za drzwi do boczka pasażera do kostki którą się rozpoławia, zdjęcie niżej. Jeszcze jak miałem połowe fisa to też tak miałem że jak otworzyłem drzwi paliły się drzwi i bagażnik i na odwrót że jak otworzyłem klapę to paliła się klapa i drzwi , nie wiem dlaczego tak jest. Po podłączeniu tych 3 drzwi do licznika jest git tylko że jakiekolwiek drzwi otworze to pokażą się one + drzwi kierowcy i bagażnik . Wyczytałem z tego poradnika w pdfie że sygnał otwarcia drzwi kierowcy znajduje się w niebieskiej kostce pin 21 a bagażnik w kostce zielonej pin 6 i jak to może pokazywać jednocześnie mimo że sa nie otworzone ?
-
Informacja o otwartych drzwiach
@Fazii Właśnie podłączyłem tak jak mówiłeś i mam malutki problem , gdy otwieram np lewe tylne drzwi to pokazuje na fisie lewe tylne+kierowcy+bagażnik mimo że drzwi kierowcy jak i klapa sa zamknięte. Mógłbyś mi pomóc z tym, bo chcę to porządnie zrobić skoro zacząłem.
-
Informacja o otwartych drzwiach
Witam, Zacznę od początku, zmieniłem licznik z jagera half fis (błędne wskazania paliwa i temp) na vdo full fis . Na jagerze jak otworzyłem drzwi pokazywał zawsze drzwi kierowcy i bagażnik, jak zmieniłem na vdo full fis postanowiłem podłączyć wszystkie drzwi (kostka po prawej stronie nóg pasażera do licznika szara kostka ) i gdy już wszystko miałem podłączone zacząłem testować i tu pojawił się problem , gdy zapłon przekreciłem to na fisie pojawiły się wszystkie drzwi oprócz kierowcy i bagażnika i światło w kabinie się paliło mimo że wszystkie drzwi i bagażnik były zamknięte, a w momencie gdy otwierałem drzwi kierowcy to normalnie pojawiało się info że te drzwi teraz otworzyłem. Jest ktoś w stanie mi pomóc jak to podłączyć ?
-
Counter-Strike Global Offensive - zwiększenie liczby graczy
Nie ma opcji, możecie wejść na tryb uproszczony gdzie wchodzi jakoś chyba 20 osób i wybrać np antyterorystów i grać w jednej drużynie z randomami. Zróbcie sobie serwer i grajcie 3vs3
-
Counter-Strike Global Offensive - zwiększenie liczby graczy
Na matchmakingach może być maksymalnie 5 osób w drużynie (bot wchodzi w momencie, gdy któryś z Twoich kumpli wyjdzie lub straci połączenie i oczywiście kiedy zginiesz możesz wziąć bota )
-
Luzy w skrzyni biegów do przegubów skrzynia DWA
I jak poradziłeś sobie z tym problemem ?
-
Poduszki silnika
Ja zamontowałem raz na chwile poduszki silnika firmy corteco i moje wrażenia były takie że po 5 minutach włożyłem swoje używane oryginalne wylane poduszki Trzęsło jakby silnik był posadzony bez poduszek
-
Zestaw naprawczy wybieraka-jaki?
Witam, Potrzebuje kupić zestaw naprawczy wybieraka skrzyni, ponieważ mam już duży luz i lewar lata jak szalony a na internecie znalazłem inny niż ja mam, niżej fotki Mój jest coś podobny tylko jeszcze ma gume na środku A taki zestaw na internecie znalazłem Może ktoś mi pomóc ?
-
Audi łapie kangura przy ruszaniu / 1.9 tdi
I jak tam poradziłeś sobie z tym problemem , bo mam podobny problem ?
-
Czy podejdzie każda...
A jakie objawy miałeś zużytej skrzyni ?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Wlewał ktoś z was olej ravenol 75w90 vsg do skrzyni ? Dobry jest ?
-
Radio concert II z a3 do B5
I jak tam kolego poradziłeś sobie z tym ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
@Banan Skąd mogę wziąć pin z kostki z tą blaszką okrągłą od tempomatu bo brakuje mi 1-nego właśnie pina a nie chce tam pompeliny strzelać? Ostateczność to strzele luta z kablem w pin w manetce
-
Egr zaślepki
Witam, Mam pytanie otóż zamówiłem sobie 2 zaślepki na egr i szukając numerów uszczelek ( bo sprzedawca zapomniał mi wrzucić uszczelek do paczki ? ) natrafiłem w którymś temacie na forum że przy kolektorze powinna być zaślepka 2mm a na dole powinna być 4mm i że różnią się. Jak to jest Panowie one się różnią od siebie? Ja zamówiłem sobie 2x zaślepkę 4mm i po przeczytaniu już nie wiem czy mam się brać za montowanie.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czyli nie musze ciagnac kabli od ecu? Tylko musze wcisnac przewody w istniejaca kostke i drugiej jej część wpiac w manetke , dobrze rozumiem?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Czy może być taka możliwość, że tą wiązkę od tempomatu mogę mieć już w środku, mimo że nie mam oryginalnie tempomatu? Mam ecu 16bit.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Witam, Mam problem bo obnizylem zawieszenie sprezynami -40 na nowych amorach blistein o obniżonym skoku i i przycialem przednie odboje o 1,5cm i mam kola 15" i ciagle hacze tymi odbojami na sankach i tu pytanie czy sa jakies podkladki na sprężyny lub czy jeśli bym zamontowal kola 16 lub 17 by coś podnioslo?
-
Xenon z innego auta
A coś jeszcze można z nich wyciągnąć?
-
Xenon z innego auta
Witam wszystkim, Co można przełożyć z lamp xenonowych od nissana primery p11 do audi a4 b5 i czy wgl coś można? Posiadam wrak nissana i są tam sprawne lampy xenonowe i chciałbym sobie zamontować bądź przerobić w mojej audi ale nie orientuje się w tych sprawach czy jest taka możliwość? Pozdrawiam
-
Złe wskazania poziomu paliwa
klasyczna usterka licznika JAEGERlepiej juz nie bedzie a tylko gorzejdo naprawy procesor na 100% wina licznika
-
AVG-Prośba o sprawdzenie logów
Dwumas jest okey bo nic sie nie odzywa i nie czuć. A jak sprawdzic czy za duzo ppwietrza czy paliwa?