Skocz do zawartości

BartoszSoldier

Pasjonat
  • Postów

    53
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

45

O BartoszSoldier

Informacje

  • Imię
    Bartosz
  • Miasto
    Olsztyn

Auto

  • Model
    A4 B7
  • Nadwozie
    Avant
  • Rok produkcji
    2007
  • Silnik
    1.8 T
  • Kod silnika
    BFB
  • Napęd
    quattro
  • Skrzynia
    Manual
  • Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

5436 wyświetleń profilu
  1. Trochę czas mnie gonił i z tymi regeneracjami też bywa równie, dlatego kupiłem używkę z exeo a montaż wszystko sam.
  2. Maglownica przyszła uzbroiłem, wymieniłem, naprawiłem, Audi wróciło na drogi i przy takiej pogodzie aż chce się jeździć bez celu Poprzednia przed wylaniem musiała dawać o sobie znaki, które niestety zlekceważyłem tzn servotronic po wymianie chodzi paluszkiem na postoju a poprzednio teraz stwierdzam, że było czuć opór. Dodatkowo zauważyłem dziwne bicie na kole pasowym wału, a że siedziało jeszcze od nowości oryginalne, szybka wymiana na febi 😉 Mam nadzieję, że tym razem maglownica dłużej pojeździ 😅 Stay tuned
  3. Dobrze się prezentuje, pasuje 😉
  4. Loteria. Zobaczymy co przyjdzie. Jeszcze pomocne mogą być wasze linki do regeneracji.
  5. Zobaczymy co przyjdzie, najwyżej będzie tak jak mówisz.
  6. Regenerowana czy używana będzie loteria. Zamówiłem używaną z exeo, zawsze rocznikowo trochę młodsza, może właściciel oszczędnie jeździł 😅 Paczka przyjdzie, sprawdzę, zamontuję i oby pojeździła dłużej niż poprzednia
  7. No właśnie nie ma złotego środka. Masz jeszcze jakiś kontakt, namiar na tą nową z seata? Również poproszę jakiś namiar jak pamiętasz?
  8. Dziękuję bardzo, wszystko robię sam w niej od mechaniki po czyszczenie, pielęgnację. No właśnie obecna używana z Niemiec wytrzymała pół roku … Mam dylemat czy znowu pchać się w używkę czy regenerowaną z roczną gwarancją? Jedno i drugie loteria …
  9. 1300 km do Bukowiny i z powrotem bez zająknięcia a pod samym domem uszczelniacze w maglownicy powiedziały dość …
  10. Na efekt chwilę trzeba będzie poczekać, chce je na nowo obszyć skóra/alcantara z żółtą nicią żeby pasowało do reszty wnętrza ale na pewno znajdzie się w wątku
  11. Znam chłopaka i jestem w stałym kontakcie z nim w tej kwestii i innych też Kompletnie nic nie pasuje ale im trudniej tym efekt finalny będzie bardziej cieszył Plug&play - potnij i pospawaj 🤣
  12. Kwestia spasowania tego i ten róg przy lampie. Do siebie brałem z intercarsu Blic z końcówką Q. Polecane i najbliżej oryginału. To już chyba oczywista sytuacja w naszych b7. Ja miałem jeziorko w środku obudowy, przekaźniki i cały komputer pływał.
  13. Do porannej kawki w jedynym i słusznym kubku obmyślam temat nowych foteli, zakochałem się jak do nich wsiadłem. Recaro z Opla corsy opc w wersji D.
  14. Słusznie jak przedmówca wyżej. Jeżeli już chcesz jakieś dodatkowe zegary to możesz pozbyć się popielniczki i w to miejsce dorobić jakąś tablicę, mocowanie zegara. Na pewno będzie estetyczniej niż w kratce. Najlepsza opcja jest chyba vfiz albo 3dcolormdf. Sam szukam kogoś kto montuje w Polsce 3dcolor.
  15. Temp oleju powinna być podstawowym wskaźnikiem obok wody. W starej 100 było ciśnienie i temp oleju, fakt deska z zegarami długa ale był ten smaczek i kontrola przede wszystkim.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...