Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian022

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Polecam sprawdzic czujnik walka rozrzadu.Mi w kanałach tez pokazywał różne wartości silnik po nagraniu na wolnych szarpal telepalo buda jak dawałem gazu wszystko ok wymieniłem na nowy i jak ręką odjol. Jestem z Warszawy jak ty też możemy się spotkać podmienimy zobaczysz czy to to zeby sie niepotrzebnie na koszta nie wbijać.
  2. Witam . Potrzebuje osoby z możliwością sprawdzenia sondy w blokach 43 i 46 Jaka macie wartość rano przed odwołaniem silnika i chwile po odpaleniu tzn jakas 1min Chodzi mi o temperaturę sondy przed jak i za katem.
  3. Witam. Chcialbym, podzielić się swoim doświadczeniem w naprawie falujacych obrotów po rozgrzaniu silnika ,audi a4 b6 1.8t avj bfb bex 2.0alt, bo budowa ich jest podobna . Winny byl czujnik położenia wałka rozrządu g40 na grupach na wagu pokazywał w grupie 91 i 92 wartości zbliżone ale czasami z kosmosu -minus 7,8,1 i takie tez na plusie za to d*pa 93 plus 13 plus 20 mpzna pomyslec ze napinacz albo przestawiony rozrzad, ale lancucha nieslychac na zimnym na cieplym dalem sobie spokuj sprawdzilem rozrzad na znakach a w vagu blad chyba o nr17746/P1338/004920 walka rozrzadu lub walu korbowego ktory tez wymienilem niepotrzebnie no reasumując problem rozwiązany i mam nadzieję że pomogę innym .
  4. Damian022 odpowiedział(a) na Kolorowy86 temat w 1.8T
    A po za tym u ciebie podmien czujnik wody na inny bo czasami zdarzają się fabryczne szroty po zatym sprawdz temperatury wszystkich mozliwych czujnikow z rana czy mniej wiecej sie zgadzaja lacznie z tym z kata bo smiem twierdzic ze jak padaja daja podobne efekty co reszta czujnikow . Mozesz jeszcze sprawdzić ecu w podszybiu raz miałem przypadek ze obudowa była nieszczelna dostawal sie wilgoć i przekaźnik 219 padł i piny na ecu byli zardzewiale mialem różne dolegliwości naprawde zwariował na potęgę a szczególnie jak była mokra pora roku .
  5. Damian022 odpowiedział(a) na Kolorowy86 temat w 1.8T
    Ja tak niby w temacie niby nie :d ale tez szukam odpowiedzi na swoje pytanie a może i ty złapiesz trop temat zalozylem osobny ale i tu moze bd większa aktywność. Witam. Sądząc po aktywności na forum mam nadzieję że ktoś odpisze jak wiadomo duża część użytkowników 1.8t ma problem ssania na zimnym silniku odpalam wskazówka na 900 800 i tak stoi wszystko na cieplym ok tylko na zimnym brak ssania wymieniłem czujniki temperatury dzien 2 dobrze zaraz powrót. Co ciekawe , zauwazylem ze temperatura katalizator nawet przy minusowej temperaturze po 2 dniach postoju pokazuje 70c pozniejsze wartosci pokazuje normalnie do 550c czy nawet więcej i podejrzewam że tu moze byc przyczyna złego ssania. Mam prośbę do użytkowników audi skody seata z tych roczników aby sprawdzili temperatura kata z rana od jakich liczb sie zaczynaja wartości.
  6. Damian022 odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    Jak takie trasy robisz to na myśl przychodzi moze gdzies uszczelka puszcza ? Kup test w sklepie i sprawdź czy czasem nie uszczelka koszt 20zł i sa miarodajne.
  7. Witam. Sądząc po aktywności na forum mam nadzieję że ktoś odpisze jak wiadomo duża część użytkowników 1.8t ma problem ssania na zimnym silniku odpalam wskazówka na 900 800 i tak stoi wszystko na cieplym ok tylko na zimnym brak ssania wymieniłem czujniki temperatury dzien 2 dobrze zaraz powrót. Co ciekawe , zauwazylem ze temperatura katalizator nawet przy minusowej temperaturze po 2 dniach postoju pokazuje 70c pozniejsze wartosci pokazuje normalnie do 550c czy nawet więcej i podejrzewam że tu moze byc przyczyna złego ssania. Mam prośbę do użytkowników audi skody seata z tych roczników aby sprawdzili temperatura kata z rana od jakich liczb sie zaczynaja wartości.
  8. Niby jest ale u mnie wiecej jak 50 nie pokazuje
  9. Wyszyscy dają maja dać znać jak.maja problem jak rozwiaza albo nie nikt nie raczy napisać .... Samoluby i tyle
  10. U mnie przy odpalaniu też trzęsło silnikiem winny był czujnik temperatury silnika tylko że to benzyna
  11. Damian022 odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Jeżeli masz jeszcze autko interesuje cie odpowiedz to twoje ciśnienie na cylindrach jest jak z salonu te auto ma mieć takie ciśnienie sprężania wynosi 8.9:1 Można obliczyć że wzoru 0'125*8.9=11.1bara w przyblizeniu
  12. Informacja dla potomnych i przyszłych użytkowników Lampy angielskie z a4 b6/B7 nie wiem jak w innych modelach ale pewnie podobnie Uwaga!!! Jak lampa nie posiada pstryczka zmieniającego kat święcenia co i tak nie daje 100% efektu . Wystarczy wyjąć soczewkę śruba 5.5mm i rozebrać ja i blaszkę przekręcić odwrotnie zlozyc soczewkę i włożyć do lampy i koniec mamy eu ? dziekuje pozdrawiam .
  13. Damian022 obserwuje zawartość Wahacze SKV
  14. Witam chciałbym kupić komplecik ?
  15. Damian022 opublikował(a) temat w 2.0
    Juz nie wazne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.