Treść opublikowana przez marekgolczynski
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T - w końcu upolowana :)
A co tak ci gwiazda w tym wydechu? Do autora filmu
-
A4 b6 1.8t
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Robi mnie to
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Aby nie przesadzić ze światełkami bo karyny zaczną się oglądać
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Dokładka fajnie wygląda jak się ma zderzak sline. A tak do oryginalnego to słabo sam chciałem ale po kilku zdj co mają to zrezygnowałem
-
A4 b6 1.8t
-
A4 b6 1.8t
Dlatego rzucenie zdjęciem nic nie wnioslo jak chcesz pomóc to się trochę wysil nie każdy wszystko wie. Jeśli nie chce Ci się to po prostu nie komentuj
-
A4 b6 1.8t
Przy przyroście 20-30 koni oryginalne tarczę będą spoko pewnie wersja 163 i 150 ma te same hamulce, jak będą zużyte to coś pomyślę żeby wsadzić lepszego. A i nawiercane tarczę są bez sensu w codziennym użytkowaniu nawiercane i nacinane jak już Tak coś czytałem
-
A4 b6 1.8t
Rozwiń to
-
[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM
Tez przesiadlem sie z 1.6 megane do 1.8t 150 km jak sie japa cieszy
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 28.04.2018r Dziś wpadł nowy gril miałem jeszcze dolny robić ale na sklepie mam taką siatkę ale ma mniejsze oczka, więc się zastanawiam czy taka dac czy od golfa vi gti? Może ktoś ma na sprzedaż? Robił ktoś chipa w województwie warminsko-mazurskim, i poleci kogoś?
-
B6 DIVISION
Możesz wytłumaczyć?
-
A4 b6 1.8t
Wiem Ale nie umiem tego zrobić
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 22.04.2018 Dziś wymianilem radio oryginalne na jakiegoś pioneera aby podłączyć wzmacniacz i suba. Budżetowe granie i fajnie podbiło niskie tony. Wszystkie kabelki dałem w progi nic nie widać estetycznie zrobione. Filmik jak gra
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Fajnie brzmi
-
B6 DIVISION
Ma ktoś blow offa w 1.8t ? Jakiej firmy polecacie czy WGL nie polecacie
-
A4 b6 1.8t
Inaczej światło odbija właśnie tak dziwnie wygląda Muszę się do nich odezwać
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 19.04.2018 Dziś przyszła obszyta kierownica fajnie wygląda muszę ogarnąć jeszcze mieszek zmiany biegów. Też czaję się żeby cały front robić w plaster miodu.
-
A4 b6 1.8t
A dlaczego nie nie zaszkodzi mu
-
A4 b6 1.8t
-
1.8t kopci
Witam mam pewien niepokojący problem auto gdy jest rozgrzane i postoi 4-5 minut na biegu jalowym po ruszeniu puści chmurę niebieskiego dymu i po chwili już nie kopci. A tak Jak stoi nic się nie dzieje jak jeżdżę też nie zauważyłem tylko jak siebie pochodzi trochę i ruszę. Turbo wymieniłem jakieś tydzień temu. Co może być przyczyna ?
-
A4 b6 1.8t
Czy po wymianie przeplywki dalej miałeś k&n czy na papierowym
-
A4 b6 1.8t
A jeździłes dalej na filarze czy już zwykły?
-
A4 b6 1.8t
Aktualizacja 15.04.2018r. Założyłem dystanse 15 mm przód 20 mm tył jakoś to zaczęło wyglądać. Mam do was pytanie odnośnie wkładki k&n ktoś ma ? Miał ktoś problem z przepływomierzem?
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
To może się udać ale ciężko jest z oponami ogólnie