Treść opublikowana przez SzczepSon
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, da radę rozkodować ? WAUZZZ8DZYA138584
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Rozwiązane, poszło kolanko silikonowe, a potem trójnik aluminiowy z wyjściem 25mm na wąż do DV Pytanie kolejne. Zrobiłem logi, ale tylko jedną sekcję bo nie mam sprawnego laptoka. Szczytowo wchodzi na 1,2Bara przy ok 3k obr a najwyżej przepływka 160 Normalne na zmienionych gratach przed programem, czy szukać problemów?
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Panowie i panie. Mam do was pytanie Czy macie jakieś patenty na rurę turbo-intercooler-DV przy budowaniu wzglednie sztywnego dolotu? Prawe nadkole. zagina mi to więc z ciśnieniem też będzie problem. Są jakieś zamienniki z silikonu? Jak to się nazywa , czego szukać.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Faktycznie. Wywalałem niedawno. Dzięki za pomoc.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Czy ktoś jest w stanie powiedzie d czego ta kostka? Nie wiem czy bylo podlaczone, ale skoro jest kostka to coś musiało być. Wszystko działa, a kostka luźna.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Zastanawiam się jeszcze. Czy jest tu w okolicy ktoś ogarniający. Najlepiej z hamownią 4x4 ale z tym to w Słupsku ciężko.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Mały update. Wszedł silikonowy Tip, N75 pierburga, prawie skończony intercooler. Trochę poległem, brakuje mi kolanka żeby to w miarę połączyć i jakoś mocowanie map sensora. Ma ktoś fotki jak połączył silikony z IC przy turbo? I wyrzeźbione gniazdo mapsensora? Mam flansze tylko muszę wspawać w rury a nie do końca wiem w którym miejscu najlepiej. W pudełku czekają wtryski Bosha 440ccm i mała niespodzianka, ale trzeba ją polakierować.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Lampka ogarnięta. Wyszła średnio, ale znośnie. Jeszcze przednia pójdzie do malowania a potem jakiś materiał na podsufitkę inny.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
piktogramy do ogarnięcia. Mnie bardziej martwi odcień. Chyba że malować obie, ale wtedy musze znaleźć przód biały po taniości bo mojego mi szkoda
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Lampka do tyłu wyrwana za 15ziko. Modzik podprowadzony od @kubicv10 teraz tylko wymyślić, co to wykombinować, żeby pasowała do przedniej Jakby pomalować w czarny mat, to trzeba by było przód też chyba, bo różnica odcienia będzie. Malował ktoś plastiki na czarno?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Widziałem masę b6 i b7 i zawsze były odklejające się sufity. A w mojej sufit sline jak ideał. Może te Sline oprócz innego materiału miały inny klej, bo naprawdę trzyma bez skazy, a jest z pierwszych lat produkcji.
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Już zamówiłem Jak znajdę podsufitkę za grosze to będę rzeźbił przod. Bo i tak chce obszywac, a szkoda mi mojej sline
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
No i namówił Kradnę moda do siebie Jak kiedyś znajdę podsufitkę po taniości, to obadam czy da się przerobić, żeby zaadaptować przednią lampkę też
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Patrząc na tempo jakie sobie narzuciłem z modami, ciekawe czy nie będę musiał z dokładka poczekać dłużej niż tydzień. Napisz do mnie na pw jak będziesz wiedział ile za chcesz za tą dobroć
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Tak czy siak, będę chciał coś z zapasem, bo może uda się wykręcić z tej suszarki więcej. Może się uda 260 może 270, ludzie mają mega różne przyrosty z tej hybrydy.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
430 lub 630 z zapasem. Ogólnie hybryda wyszła nieco mniej niż 1500zl. Robione na mojej starej turbinie, z dobrym żeliwem i gruszką. Jeśli żeliwo będzie źle lub gruszka to koszty odpowiednio wieksze
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Tak, Geremi się spisał. Turbo stage3, było robione z myślą właśnie okolic 250KM Jeszcze tylko wtryski i IC i można atakować program. Na ten tydzień wyleci SAI i spróbujemy ogarnąć zdrową pracę silnika. Moja kobieta już szykuje dla mnie szubienice za topienie kasy w auto
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Trafione w punkt.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
I na taką odpowiedź liczyłem Dokładki S4 to w normalnej kasie pewnie nie znajdę, a szkoda, bo chętnie przeszedłbym na dwie dubeltówki. Czas szukać dokładki sline PS. Dużo roboty, żeby dołożyć Oryginalny system PDC? Nie chciałbym montować uniwersalnych zestawów, bo może mi w przyszłości odwali że zachce mi dorzucać przód.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Uwaga uwaga, atencion Mam ważne pytanie , a nie mogę znaleźć forumową szukajką. Czy dyfuzor tylny sline podchodzi do zwykłego zderzaka? Czy trzeba cały zderzak
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
trochę inna felga, ale w sumie moze byc podobnie. Oryginalne sline wchodzi, ja mam podjebki więc zobaczymy
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
tarcza tarczą, a zacisk swoje. U ojca w peugeocie jak założył zamiennik ori zacisku przy małej tarczy to ściągał mu odważniki z ori felgi.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
17" multispoke
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Właśnie tak czasami spojrzę i mam wrażenie że siadłby większy hebel Ale jestem MEGA zadowolony z hamowania przy predkosciach powyzej 100 aż jestem w szoku że to może tak hamować.