Treść opublikowana przez SzczepSon
-
Podświetlenie ambient
Bez wielkiej kombinacji weź sobie dwie diody 12v i zwykłe oprawki. W osłonie lampki masz zaznaczone miejsca gdzie wywiercić otwory pod ambiente. Oprawki diod 5mm wchodzą prawie idealnie w to miejsce. Ja dodatkowo usztywniłem klejem na gorąco. Kawałek kabla, konektorki i wpinasz się w lampkę. Wszystko gotowe. Przy założonej lampce wygląda jak Ori. Różnicę widać dopiero gdy rozbierzesz tą lampkę i zajrzysz do środka
-
A4 B7 1.8T Quattro Avant 2006
Bardzo podobna do mojej Tylko u mnie w środku sline i brak RNSE i multifunkcji(na razie):D Zazdroszczę PDC i podtlenku LPG(miałem w b5 1.8t i sobie chwaliłem) Szerokości i dużo modzenia życzę (będę miał od kogo zgapiać modyfikacje)
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Właśnie tego się boję A dodatkowo przedłużki są za grube do otworów przy otworach skrajnych śrub mocowania lamp
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Zapas trytytek muszę wziąć Teraz pakiet zima, to dość wysoko jest, powinienem dać radę. Masz jakiś wolny termin w styczniu, żeby mi parę grubszych rzeczy ogarnąć?
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Do Ciebie to ja już się wybieram z miesiąc i dalej nie dojechałem nie urwę niczego po drodze?
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Właśnie przedłużki mam powalone bo grzechotka 1/4 cala i potem dalej 1/4 całą a nie mam przejściówki na bity. Czas chyba uzupełnić warsztat.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Mam mocno sztukowany przód. Jest gdzieś spis wszystkich spinek/śrubek/mocowań z numerami ? ETKa ma takie pierdoły? Chciałbym wrócić do serii
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
I to sięga? Da radę kupić online? Google wyszukuje tylko brytyjskiego jebaja @EDIT nie było pytania zaspany jestem
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Dzięki Każdy lubi jak się go chwali Jedyne co to wolałbym, żeby ten ring miał taki sam odcień jak żarówki w dziennych. A Ring wyszedł zimny biały, a DRL mają ciepły. Ale i tak spoczko. Mam tylko nadzieję, na jakieś fajne felgi na lato @EDIT Wie ktoś gdzie kupić długie torxy, żeby zderzak wyregulować?
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Poskładane Mnie się podoba, a to najważniejsze Może kiedyś się umyje i jakąś porządną sesyjke zrobi bo ten mój telefon zbyt dobry fotek nie pstryka. Lampy zaparowane, bo zapomniałem dekielków założyć i wyniosłem z ciepłego na dwór PS Nie ma ktoś na sell Modułu kierownicy pod MultiFunkcję?
-
Poduszka powietrzna kierownicy
Gdzieś na forum była rozpiska że są 3 rodzaje modułów kierownicy 1 - Kierownice 4ramienne (bieda) 2- Kierownice sport(3ramiona-sline) , 4ramiona MF i 3ramiona MF 3- Kierownice 4spokeMF lub 3spokeMF i dodatkowo możliwy tempomat i grzanie kierownicy Czyli skoro mam 3ramienną to powinno wspierać na tym samym module 3ramienną z MF ? Podepnę jeszcze kompa i sprawdzę jaki mam numer modułu
-
Poduszka powietrzna kierownicy
Odgrzeję kotleta. Kierownica 3ramienna miała 2typy poduszek tak? 3ramiona = 3ramiona MF 3ramiona Sline = 3ramiona Sline MF Pytam bo mam kierownice z trzema ramionami sline, a chce wrzucić kierownice 3ramienna z sline multifunkcją i zastanawiam się czy pasuje moja poduszka do niej. Wrzucam fotki i liczę na potwierdzenie
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
W sylwestra zacząłem, a w nowy rok skończę. Skoro od moda zacznę 2021 to mam nadzieję że będzie to rok pełen modów Na szybko: Dokładka Cupra I zapowiadany mod lamp(środek na czarno, zmiana ringu na Mleczny COB, devil eyes i dodatkowo nowe szkło reflektora z Ali)
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Mówiłem o najbliższym czasie, więc znając moje szczęście 2021 też się liczy coś tam popatrzę. Ładnie lecisz z tematem
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
W międzyczasie wpadło gniazdo USB w schowku, do ładowania telefonu i zasilania wideorejestratora. Plus po zapłonie, zamiast ciągłego jak ori zapalniczka. Będzie zmiana związana z lampami przod. Ale znając życie to po świętach bo jestem na etapie kolekcjonowania fantów. Wleci nowa szybka z Ali, inny ring(mleczny w końcu bez RGB), do tego zamówię nowe żarniki, i całe wnętrze pójdzie w czarny polysk(obecnie jest tylko hokej) Czekam jeszcze na odrobinę czasu i zastrzyk gotówki, bo pomimo całego zrobionego zawieszenia coś mi hałasuje na "kocich łbach"
-
a4 b7 stroker 391hp 542nm daily by virtzu
Prawie 400kunia w 1.8t ? To już musi nieźle targać budą. Tak sobie czytam o tej twojej furce i to smutne, że u mnie mody ograniczają się do zmiany choinki zapachowej A tak ciekawości, nie prościej by było wrzucić 2.7bit zamiast kombinować takie moce z 1.8?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dechroming najlepiej piano black siądzie. Dyfuzor faktycznie mat lepiej żeby do dokładek pasował. Fajna ta felga powinna fajnie siąść. Nic tylko pozazdrościć Działaj, działaj to chociaż popatrze, bo u mnie zbyt wiele się raczej nie zmieni w najbliższym czasie
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Te lampy to jedne z nielicznych ładnych aftermarketowych lamp. Fajnie odmładzają przód. Kozak furka
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
To możliwe że słaba partia akurat. Spróbuję wziąć od niego drugi komplet i zobaczyć. Dam znać czego to wina
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Promotor mówił, że może być zła partia tych żarówek i żebym sprawdził na zwykłych żarówkach czy jest tak samo. W razie gdyby była wina LEDa, to wyśle mi drugi komplet. Ale jakoś nie było okazji sprawdzać ze zwykłymi
-
Pomoc w wybraniu nowego xenonu
W razie poszukiwań przetwornic, to pytać w ASO, czy raczej jakieś zamienniki z alledrogo też dadzą radę?
-
Pomoc w wybraniu nowego xenonu
Byłem przekonany że wina żarników, bo u mnie właśnie tak się dzieje. B7 2004/2005 Dodatkowo jeden żarnik już lubi przez chwilę poświecić na różowo. Czyli u mnie zmiana przetwornic i żarników się szykuje w podobnym czasie?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ja zaś mam te żarówki od Promotora i wszystko ładnie Hula, ale sam TEST przy włączeniu zapłonu nie wystarcza. Błąd świeci dopóki nie włączę dziennych. Przykładowo idę wieczorem do auta, włączam zapłon odpalam i jadę - wyświetla błąd spalonej żarówki bo automat nie odpalił dziennych tylko od razu mijania. Wystarczy przekręcić przełącznik świateł na 0 (oczywiście to małe pokrętełko od DRL musi być na 1) wtedy odpali dzienne i błąd gaśnie. Później już bez różnicy na której pozycji jest przełącznik, nie ma już błędu.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Pisałem wyżej. Promotor Light Devices na Instagramie/Facebooku. Ma ledy, które nie wyrzucają błędu na fis.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Mały mod a cieszy wpadł w końcu świecący kubek. Jeszcze muszę znaleźć ładne ESP i awaryjne bo te moje już podrapane są. Kierownica z multifunkcją i pełny "licht" pakiet i będzie miodzio.