Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarek99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarek99

  1. Witam macie kontakt do kogoś sprawdzonego coby przerobił zwykłe lampy na bihalogenowe?
  2. Witam czy jest możliwość rozebrania tych nakładek w sensie oddzielenie gumy od aluminium, żeby to później złożyć bez problemów ? Bo mogę kupić w dobrej kasie nakładki tylko musiałbym je odnowić a guma będzie bardzo utrudniać polerowanie, szlifowanie itd.
  3. Czarek99 odpowiedział(a) na A4B6 Małysz temat w Audi A4 B6/B7
    Aktualnie u siebie robię
  4. Jestem idiotą wystarczyło poczekać jak się w pełni alarm uzbroi i otworzyć samochód i już działa. Tak robię wszystko na ori wiązkach jak fabryka przykazała, mam autoalarm oraz 4x ele szyby więc moduł napewno obsługuje
  5. Witam zabrałem się dzisiaj za dołożenie w drzwi białej i czerwonej lampki oraz podświetlanej klamki mój problem polega na tym, że tylko raz mi zadziałały 2 lampki (czerwona i biała).Po odłączeniu w celu rozmieszczenia dobrze kabli i ponownego podłączeniu już nie działały. Podświetlenie klamki działa cały czas( w sensie tylko przy zapalonych światłach ale przy każdym podłączeniem). Czy w b7 trzeba kodować te lampki bo już mi ręce opadają .
  6. Też mam skrzynie HFF dobierałem olej na stronie ravenola wyszło RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 czy taki olej będzie dobry do tej skrzyni może lepiej ori albo jakiś inny i gdzie najlepiej kupić olej macie jakieś strony firmy itd ?
  7. Czarek99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Wymienilem koncowy wydech na przelot remusa jest spoko dzwiek ale odrobine za cichy czy wymiana srodkowego na jakis sportowy typu magnaflow, powerflow czy cos tego typu zwiekszy glosnosc czy po prostu dac przelot co sadzicie?
  8. 695 667 760 lub na fb Obdzywanie kierownic, mieszki skorzane, uslugi tapicerskie mily lontakt z gosciem szybko wykonuje i profesionalnie
  9. z tych linków co podałeś wejdzie tylko to sony masz 1 din aby włozyć nawigację musisz przerobić swój tunel na 2 din dołozyć kosz 2 din przerobić/ zmienić klimatronik na 2 din oraz przerobić wymenić popielniczke przednią
  10. Musisz odkręcić raczej wąż od intercoolera i zobaczyć czy turbina nie przepuszcza olej na chłodną strone turbiny (tak mi się wydaje specjalistą nie jestem więc mogę się mylić podałem tylko to co może być przyczyną)
  11. Może turbina ciągnie olej
  12. Czarek99 odpowiedział(a) na Czarek99 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam podswietlane te kratki, podlokietnik i przednia popielniczke, chociaz pakietu swiatlo nie mam w drzwiach tylna popielniczka tez jest nie podswietlana dziwne polaczenie
  13. Czarek99 odpowiedział(a) na Czarek99 temat w Audi A4 B6/B7
    To dziwne niby nie mam bt ori ani uchwytu na tel, mam nie ori radio i mikrofon osobno zalozony, a ori radia raczej nie mialem bo mam tylko 2 kostki do radia...
  14. Czarek99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wczoraj wymieniłem swoją lampkę na wersje z diodami padającymi na lewarek dodam, że mam fotochrom wewnątrz oraz autoalarm ori. Przy odłączaniu starej lampki zbytnio się nie zastanawiałem po prostu odłączyłem i tyle. Kiedy przyszedł czas na montaż nowej mam problem z podłączeniem kostki z 2 przewodami (zielony i szary/biały) czy to jest kostka od mikrofonu którego nie mam ? Bo nie mam nigdzie wolnych pinów w starej lampce też nie ma tych pinów przyglądałem sie na stara i na nowa i obie wyglądaj tak samo ( nie licząc diod), w starej ten kabel też był tylko tak sobie wetknięty ? Dodam, że fotochrom działa jak należy, autoalarm również. Od czego może być ta wtyczka ? Włożyłem ją jak na zdjęciu aczkolwiek u mnie jest puste miejsce w obu lampkach.
  15. Wyslalem dzisiaj galke czarna sline do obszycia w granat indygo chyba tylko ten typ ma taka skore jak odesle i zloze ze swoim mieszkiem moge ci podeslac fote jak wyszlo.
  16. Czarek99 odpowiedział(a) na mogiiel temat w Audi A4 B7
    Temat poruszany na forum jesli listwy to tylko ori gdzies na forum jest fota jak te listwy odstaja od drzwi... tutaj masz post na ostatniej stronie sa te listwy i mocno odstają
  17. Witam już jakiś czas męczy mnie ciężko wchodząca jedynka i dwójka mam luz góra dół na boki chyba też na drązku zmiany biegów poniżej filmik, dodam że podczas przyśpieszania widać jak lewarek pochyla się, i przy hamowaniu wraca na swoje miejsce. Czy w skrzyni 5 biegów jest ten wybierak plastikowy jak w skrzyni 6 ? Czy jest coś innego mógłby ktoś podać nr części z góry dzięki.
  18. Czarek99 odpowiedział(a) na Czarek99 temat w 2.0
    Wiem, że gdybanie silnik chodzi równo, rozrzad wymieniony już jakiś czas temu niby wszystko dobrze silnik chodzi poprawnie. Napewno pojadę do mechanik po prostu byłem ciekawy czy któryś z kolegów mial podobny problem.
  19. Czarek99 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam czy przyczyną wibracji na kierownicy i trochę na podłodze może być napinacz paska osprzętu ? Strasznie mi skacze przy tym coś wydaje taki dźwięk co jakiś czas słychać czy to na zimnym czy gorącym silniku. Włączenie klimy lekko podnosi drgania. Wydaję mi się , że to się stało po wymianie rozrządu wymieniałem również pasek osprzętu bez napinacza czy nowy pasek może to powodować? Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?
  20. Kolego nie ten dział, napisz post w dziale kupna jest niżej
  21. Czarek99 odpowiedział(a) na Czarek99 temat w Audi A4 B7
    Dzięki, koledzy za odpowiedź Tomnik sam się do mnie odezwał jutro napisze mu szczegóły i będę zamawiał. Temat do zamkniecia
  22. Czarek99 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam czy ktoś orientuje się czy kolega Tomnik jeszcze komponuje zestawy, ledowe do wnętrza lub macie linka do dobrego zestawu?
  23. O ile się nie mylę to obicie jest zgrzane lub sklejone już dokładnie nie pamietam
  24. Przednia maska raczej malowana a reszta w miarę w przedziale 110-170 ori lakier powinien być:)
  25. Czarek99 odpowiedział(a) na hemi66 temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie chodzi tak po wymianie koncowego wydechu na dedyk remusa https://youtu.be/rwoLa21AZ00

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.