Treść opublikowana przez Czarek99
-
Przerobka lamp na bihalogen
Witam macie kontakt do kogoś sprawdzonego coby przerobił zwykłe lampy na bihalogenowe?
-
Nakładki ori aluminium na pedały
Witam czy jest możliwość rozebrania tych nakładek w sensie oddzielenie gumy od aluminium, żeby to później złożyć bez problemów ? Bo mogę kupić w dobrej kasie nakładki tylko musiałbym je odnowić a guma będzie bardzo utrudniać polerowanie, szlifowanie itd.
-
Oświetlenie
Aktualnie u siebie robię
-
Dołożony pakiet oświetleniowy nie działa ...
Jestem idiotą wystarczyło poczekać jak się w pełni alarm uzbroi i otworzyć samochód i już działa. Tak robię wszystko na ori wiązkach jak fabryka przykazała, mam autoalarm oraz 4x ele szyby więc moduł napewno obsługuje
-
Dołożony pakiet oświetleniowy nie działa ...
Witam zabrałem się dzisiaj za dołożenie w drzwi białej i czerwonej lampki oraz podświetlanej klamki mój problem polega na tym, że tylko raz mi zadziałały 2 lampki (czerwona i biała).Po odłączeniu w celu rozmieszczenia dobrze kabli i ponownego podłączeniu już nie działały. Podświetlenie klamki działa cały czas( w sensie tylko przy zapalonych światłach ale przy każdym podłączeniem). Czy w b7 trzeba kodować te lampki bo już mi ręce opadają .
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Też mam skrzynie HFF dobierałem olej na stronie ravenola wyszło RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 czy taki olej będzie dobry do tej skrzyni może lepiej ori albo jakiś inny i gdzie najlepiej kupić olej macie jakieś strony firmy itd ?
-
Środkowy tlumik
Wymienilem koncowy wydech na przelot remusa jest spoko dzwiek ale odrobine za cichy czy wymiana srodkowego na jakis sportowy typu magnaflow, powerflow czy cos tego typu zwiekszy glosnosc czy po prostu dac przelot co sadzicie?
-
Obszywanie kierownicy jasnej - namiary ktos ma?
695 667 760 lub na fb Obdzywanie kierownic, mieszki skorzane, uslugi tapicerskie mily lontakt z gosciem szybko wykonuje i profesionalnie
-
Czy to radio będzie pasować?
z tych linków co podałeś wejdzie tylko to sony masz 1 din aby włozyć nawigację musisz przerobić swój tunel na 2 din dołozyć kosz 2 din przerobić/ zmienić klimatronik na 2 din oraz przerobić wymenić popielniczke przednią
-
AUDI a4 B7 1.8T 2007 BFB Bierze olej
Musisz odkręcić raczej wąż od intercoolera i zobaczyć czy turbina nie przepuszcza olej na chłodną strone turbiny (tak mi się wydaje specjalistą nie jestem więc mogę się mylić podałem tylko to co może być przyczyną)
-
AUDI a4 B7 1.8T 2007 BFB Bierze olej
Może turbina ciągnie olej
-
Wiązka podsufitki
Mam podswietlane te kratki, podlokietnik i przednia popielniczke, chociaz pakietu swiatlo nie mam w drzwiach tylna popielniczka tez jest nie podswietlana dziwne polaczenie
-
Wiązka podsufitki
To dziwne niby nie mam bt ori ani uchwytu na tel, mam nie ori radio i mikrofon osobno zalozony, a ori radia raczej nie mialem bo mam tylko 2 kostki do radia...
-
Wiązka podsufitki
Witam wczoraj wymieniłem swoją lampkę na wersje z diodami padającymi na lewarek dodam, że mam fotochrom wewnątrz oraz autoalarm ori. Przy odłączaniu starej lampki zbytnio się nie zastanawiałem po prostu odłączyłem i tyle. Kiedy przyszedł czas na montaż nowej mam problem z podłączeniem kostki z 2 przewodami (zielony i szary/biały) czy to jest kostka od mikrofonu którego nie mam ? Bo nie mam nigdzie wolnych pinów w starej lampce też nie ma tych pinów przyglądałem sie na stara i na nowa i obie wyglądaj tak samo ( nie licząc diod), w starej ten kabel też był tylko tak sobie wetknięty ? Dodam, że fotochrom działa jak należy, autoalarm również. Od czego może być ta wtyczka ? Włożyłem ją jak na zdjęciu aczkolwiek u mnie jest puste miejsce w obu lampkach.
-
Obszywanie kierownicy jasnej - namiary ktos ma?
Wyslalem dzisiaj galke czarna sline do obszycia w granat indygo chyba tylko ten typ ma taka skore jak odesle i zloze ze swoim mieszkiem moge ci podeslac fote jak wyszlo.
-
Listwy drzwi audi a4 b7
Temat poruszany na forum jesli listwy to tylko ori gdzies na forum jest fota jak te listwy odstaja od drzwi... tutaj masz post na ostatniej stronie sa te listwy i mocno odstają
-
Ciężko wchodzący 1,2 bieg
Witam już jakiś czas męczy mnie ciężko wchodząca jedynka i dwójka mam luz góra dół na boki chyba też na drązku zmiany biegów poniżej filmik, dodam że podczas przyśpieszania widać jak lewarek pochyla się, i przy hamowaniu wraca na swoje miejsce. Czy w skrzyni 5 biegów jest ten wybierak plastikowy jak w skrzyni 6 ? Czy jest coś innego mógłby ktoś podać nr części z góry dzięki.
-
Wibracje na wolnych obrotach
Wiem, że gdybanie silnik chodzi równo, rozrzad wymieniony już jakiś czas temu niby wszystko dobrze silnik chodzi poprawnie. Napewno pojadę do mechanik po prostu byłem ciekawy czy któryś z kolegów mial podobny problem.
-
Wibracje na wolnych obrotach
Witam czy przyczyną wibracji na kierownicy i trochę na podłodze może być napinacz paska osprzętu ? Strasznie mi skacze przy tym coś wydaje taki dźwięk co jakiś czas słychać czy to na zimnym czy gorącym silniku. Włączenie klimy lekko podnosi drgania. Wydaję mi się , że to się stało po wymianie rozrządu wymieniałem również pasek osprzętu bez napinacza czy nowy pasek może to powodować? Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?
-
Listwy dolne drzwi s line
Kolego nie ten dział, napisz post w dziale kupna jest niżej
-
Oświetlenie wnetrza
Dzięki, koledzy za odpowiedź Tomnik sam się do mnie odezwał jutro napisze mu szczegóły i będę zamawiał. Temat do zamkniecia
-
Oświetlenie wnetrza
Witam czy ktoś orientuje się czy kolega Tomnik jeszcze komponuje zestawy, ledowe do wnętrza lub macie linka do dobrego zestawu?
-
Zmiana obicia boczków drzwi
O ile się nie mylę to obicie jest zgrzane lub sklejone już dokładnie nie pamietam
-
Grubość powłoki ??!!!!
Przednia maska raczej malowana a reszta w miarę w przedziale 110-170 ori lakier powinien być:)
-
ALT sound
u mnie chodzi tak po wymianie koncowego wydechu na dedyk remusa https://youtu.be/rwoLa21AZ00