Treść opublikowana przez Michaelsd
-
Brak ogrzewania i błąd 03220 Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422) w Audi A5 8T
Czyli może być problemem to że panel climatronica jest do wymiany. Udało się zdjąć ochronę komponentu ?
-
Brak ogrzewania i błąd 03220 Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422) w Audi A5 8T
udało się zdiagnozować w czym problem ?
-
Brak ogrzewania i błąd 03220 Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422) w Audi A5 8T
009 - Open or Short to Ground - to właśnie mi pokazuje. Szukać po kostkach które są przy panelu czy gdzieś głębiej ?
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Misano_red5 +1
-
Brak ogrzewania i błąd 03220 Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422) w Audi A5 8T
Witam. Mam podobny problem, brak ogrzewania Audi A5 CNCD 224KM 2013. Pokazuje błąd 03220 - Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422). Wymieniłem zawór podciśnienia 4H0121671D który był sugerowany przez jednego mechanika i miało być to problemem. Po wymianie problem nie zniknął. Czy może ktoś mnie nakierować gdzie szukać problemu?
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Elegancko, zapisujemy sie Misano_red5, Gosia A4
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Michał Red A5 + Gosia A4 +Wiktor 7m
-
Bład klimatronica Audi A5 Sportback Lift
Dzięki, będę próbował dam znać jak się uda zlokalizować
-
Bład klimatronica Audi A5 Sportback Lift
Wiesz może jak zlokalizować ten zaworek, gdzie go szukać ? Jakieś zdjęcie poglądowe
-
Bład klimatronica Audi A5 Sportback Lift
1.Ogrzewania postojowego nie posiadam 2. Co do kodowań to jeszcze nic nie dłubałem. Próbuje coś wyszukać w necie jak chociaż aktywować przez VCDSa ukryte menu ale nie ma tego za wiele do mmi3g plus. Jeśli chodzi o grzanie czy chłodzenie to nie widzę różnicy, wszystko działa jak należy. Błąd mi się już drugi raz powtarza.
-
Bład klimatronica Audi A5 Sportback Lift
Witam, Czy ktoś z was miał podobny problem jaki wkleiłem poniżej, jest to zmęczenie materiału? Potrzebna wymiana, nowe kodowanie. Klimatyzacji nie używam już jakiś czas. Co może być przyczyną. Pacjent to Audi A5 8T 2013 Sportback 2.0 TFSI 1 Fault Found: 03220 - Stop Valve for Coolant for Climatronic (N422) 009 - Open or Short to Ground Freeze Frame: Fault Status: 01101001 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 125 Mileage: 161517 km Time Indication: 0 Date: 2021.10.06 Time: 18:47:27
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Ładna sztuka, jest czym sie poturlać ????
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Mordka cacy, plaster miodu i do przodu
-
Wymiana tulei wahacza dolnego
Witam. Potrzebuje wymienić tuleje wahacza dolnego i szukam namiaru na zaufany warsztat który mógłby dokonać wymiary? Warszawa, a bliżej to Ursynów. Nr części LMI 35480 2szt plus zbieżność. Pozdro
-
Drgania nadwozia
Spróbuj doważanie koł na Hunterze. Ja miałem wibracje w granicy 120- 160km/h. Po zabiegu problemu nie ma. Jeśli to nie pomoże, może być to piasta
-
Oswietlenie halogenow
-
Skrzypienie i trzeszczenie przy ruszaniu w A4 B8
Ile Cie wyniosła wymiana ?. Doczytałem w innym wątku że mogą to być gumy przy sprężynach i wystarczy je oczyścić natalkować i po problemie. Jeżeli to nie pomoże będę się kierował ku temu by nowe amorki kupic
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Mam podobnie dlatego też jadę w piątek. Bedzie nas 3 w takim razie. We wtorek będziesz na spocie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Bidzie dobre żarło!
-
B8 TrOOOOp
225/40/18 jaki model byś był w stanie ogarnąc?
-
Felgi + opona 18"
Czy ktoś z was wie skąd można ściągnąć dobre felgi z oponami na lato lub zna kogoś kto się zajmuje takim zajęciem. Sezon się zbliża a wyboru dużego nie ma
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Będziesz może na spocie w przyszły wtorek? Dogadamy co i jak
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Ktoś jeszcze rusza w piątek do Bukowiny z Wawy ?
-
Oswietlenie halogenow
Dzięki za info..Już napisałem ?
-
Oswietlenie halogenow
Witajcie, chciałbym zamienić dotychczasowe żarówki w halogenach na żarówki ledowe tak by przypominały barwą ledy które mam do jazdy dziennej. Robił ktoś taka podmianę? Może ktoś polecić jakich żarówek użyć ?. Z góry dziękuję za podpowiedzi