Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Nie mam czujnika Czy może mieć to jakiś wpływ ?
  2. U mnie nie pokazuje się w ogóle kontrolka poziomu płynu, nawet jak jest zero w zbiorniku. Może nie mam tego czujnika, czy to może mieć jakiś związek?
  3. Nie otwierały się zaślepki od spryskiwaczy lamp ale było słychać, że pompki działają. Sorry ale nie jestem do końca obeznany w temacie dlatego proszę Was o pomoc
  4. Ok, zrobiłem, najpierw były spryski na szybę działaly, później chyba na reflektory było słychać silniczki ale się nie otwierały ?
  5. Popatrz na filmik który dodałem jak możesz ? VID_20221001_133537.mp4
  6. Niestety chyba mój program vag com nie obsługuje tego udalo się podłączyć urwany kabel od świateł drogowych chociaż to ale męczą mnie te spryski, dlaczego nie ma zasilania ? czy tylko diagnostyka uda mi się to ustalić czy może jest jakiś inny " myk " ?
  7. Hmmm ale jak to zrobić ? Sprawdziłem jeszcze raz na krótko i wysuwanie spryskiwacza też działa, płyn leci
  8. Błędy sprawdzone w 09 centralna elektryka błędów brak W 46 moduł komf. Przesyłam błędy w zdjęciach Ale chyba nic wspólnego z tym nie mają ? Proszę o pomoc
  9. Mam jeszcze pytanie, czy czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy może mieć coś z tym wspólnego? bo na desce też nie pokazuje się żadna kontrolka od poziomu płynu
  10. Oki dziekie za pomoc A jakiś konkretny tutorial do tego co mam sprawdzić ? Sorry, że tak mecze
  11. Przypomnę, że wcześniej spryski normalnie działały, co mogło tak nagle odciąć zasilanie ?
  12. Ok, a jak wypiąć ten? Lubię coś tam pogrzebać przy aucie, ale za to akurat nie wiem jak się zabrać ? Jest jakiś sposób aby prawidłowo wypiąć ten pin ? Z vcds też średnio sobie radzę, mógłbyś napisać jak pokolei gdzie wchodzić ?
  13. Błędów brak. A dokładnie w jakiej kategorii je sprawdzić ? Aaaa to dlatego nie mam lewego światła drogowego dzięki, a da radę umieścić spowrotem ten przewód we wtyczce czy trzeba nowa wtyczkę kupić ?
  14. Witam, od jakiegoś czasu przestały działać spryskiwacze ksenonów, Audi a4 B6 Avant 2003 rok. Sprawdzałem bezpiecznik jest okej, sprawdzałem samą pompkę na krótko, pompka działa. Brak zasilania na wtyczce do pompki spryskiwaczy, co może być przyczyną braku zasilania? Dodam, że wcześniej działały normalnie. Oczywiście sprawdzane na pełnym zbiorniku płynu oraz włączonych światłach. I drugie pytanie, co to jest za przewód koloru biało czarnego od wtyczki do samej lampy?? zamieszczam zdjęcie Dziękuje za pomoc
  15. Witam. Mam pytanie, kupiłem czujnik ABS ESP, ale okazało się że czujnik jest pod ksenony, czyli smopoziomowanie, tzn że ma dwie wtyczki, u mnie w aucie jest tylko jedna tak główna nie ma pod poziom tzn nie mam ksenonów, reszta pasuje. Czy jak założe taki czujnik będzie on działa ? Jedn a wtyczka od poziomowania poprostu zostanie. Proszę o pomoc Dzięki
  16. Dzięki za odpowiedź, tak zrobię, wymienię czujnik G28 i zobaczymy czy nastąpi poprawa
  17. Witam. Kilka dni temu pojawiło mi się dziwne falowanie obrotów na rozgrzanym silniku, gdy dojeżdża się do świateł i wdusza sprzęgło obroty strasznie falują, gdy stoimy na luzie silnik zachowuje się jakby był na ssaniu obroty około 1200. Może ktoś wie o co chodzi ? Zamieszczam filmik oraz błędy Proszę o pomoc i z góry dziękuję VID_20220222_172305.mp4
  18. kamilloo2188 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, czy taki filtr paliwa będzie pasowało do a4 b6 Avant 2003 rok silnik BEX 190 km podsylam zdjęcia
  19. Jednak trafiłem na dwa uszkodzone radia, dopiero trzeci było sprawne
  20. Ok. Radio ogarnięte. Dzięki za podpowiedzi
  21. Zasilanie jest, bezpieczniki wymienione, drugie radio podłączone i nic Portauje ktoś ????
  22. Więc jest zasilanie. Na vcds żadnych błędów, co może być nie tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.