Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Mi wyskakuje takie coś. Dodam, że wszystkie poprzednie kroki wykonałem według instrukcji. Więc jak mam skopiować ten kod do Key gen skoro mam taki obrazek
  2. Po kliknięciu info w programie powinno wyskoczyć takie okno z numerem
  3. Rozumiem, ze to troche smieszne ale cos nie idzie W instrukcji jest podane ze po kliknieciu w info wyskoczy nr seryjny, lecz nie wyskakuje, wiec jak ja mam go skopiowac do keygena??
  4. Niestety nie pojawiami sie zaden nr seryjny przy probie jego skopiowania?
  5. Pierwszy problem, jak zainstalowac program? dwukrotnie kliknac na ikonke vagCom.exe to mi rozpakowuje ale czy instaluje?
  6. ok a jak juz robie to wszystko ide do auta i co dalej..... sorry, ze tak mecze ale chce to w koncu zrobic, a nie bardzo wiem jak
  7. ok, czy moge to zrobic narazie w domu czy kable do zlacza w aucie musi byc podpiety w trakcie wykonywania tej instrukcji? i czy vag com tez zadziala na moim kablu czy tylko vcds lite?
  8. Tak,ale tam jest instrukacja do vag com 311 ja instaluje vcds lite czy tez musze postepowac tak samo jak w instrukcjiz vag com 311?
  9. Wiec po zainstalowaniu nie trezbo robic w windows konfiguracji tego portu, wystarczy przeniesc pliki z folderu Leabels i pozniej wystarczy sie podlaczyc pod zlacze w aucie i zrobic test, dobrze rozumiem?
  10. Czy w vcds lite tez trzeba tak konfigurowac port w windows jak opisales to w instrukcji konfiguracji vag com 311??
  11. Dobrze, czyli do swojego kabla powinienem zainstalowac program vcds lite z Twojej paczki, czy np vag-com 311.2 tez bedzie dzialal?
  12. Hehe, no niestety nie siedze w temacie za gleboko:) Ktos mi podpowiedzial, ze to bedzie dzialac. Powiedz mi jesli mozesz czy tam samo postepowac z instalacja tego VCDS Lite?
  13. Witam. Mam problem z konfiguracją VCDS. Mianowicie nie wykrywa mi interfejsu Wszystko robię według instrukcji która podaje poniżej: Najpierw upewniamy się, czy na naszym komputerze jest wyłączony antywirus i internet. Bez tego program nie pozwoli nam się zainstalować. 1. Zainstaluj VCDS (POLSKA WERSJA NA PLYCIE) wersja AKP 18.2.1 krok po kroku. 2. Po instalacji, Proszę nie włączaj programu VCDS. (Odznacz haczyk, aby program nie włączył się po instalacji). 3. Proszę skopiować dwa pliki z płyty : ftd2xx.dll oraz VCDSLoader.exe do folderu gdzie zainstalowany jest program. ( prawy przycisk myszy na ikonkę VCDS na pulpicie - otwórz lokalizacje pliku i tam te dwa pliki wklejamy. 4. Z folderu gdzie zainstalowany program uruchamiamy VCDSLoader.exe (od tej ikonki zrób skrót, i przenieś na pulpit by swobodnie później uruchamiać). 5. Połącz kabel z komputerem i samochodem OBD2 jako pierwsze, Kliknij Opcje—Test—Zapisz (potrzeba to zrobić 2 razy --Test—Zapisz, wtedy oprogramowanie będzie aktywowane). 6. Program powinien w okienku wykazać, żę „Interface : Wykryto”. Jeśli będzie odwrotnie i dalej nie będzie go wykrywało, to znaczy, że powyższe procedury instalacji zostały przeprowadzone błędnie. W takim wypadku należy jeszcze raz wszystko usunąć na czysto z komputera, i ponownie zainstalować krok po kroku. Zamieszczam też zdjęcia co się dzieje po próbie konfiguracji. Może ktoś pomoże mi rozwiązać problem
  14. Narazie tylko to mnie wkurza. Ok dzięki za cenne informacje
  15. Tylko tyle, nie będzie miało to wpływu na ewentualną awaryjność ?
  16. Dzięki za info. A jak na chwilę obecną wypne wtyczkę i nie skazuje błędu, coś się stanie ?
  17. Ok. Dziękuję Tobie serdecznie za te informacje. Jeszce tylko pytanie czy jak to "usunę " to nie będzie żadnych problemów, nie am to żadnego wpływu na silnik ?
  18. Rozumiem. A czy wystarczy wypisać wtyczkę i coś na kompie zrobić?
  19. A co to takiego tą pompą jeśli możesz mi trochę przybliży? Czy ni ma to wpływu na inne podzespoły? Mówisz żeby olac ale mnie ten dźwięk bardzo irytuje
  20. Witam. Po odpaleniu na zimnym przez około minutę wydobywa się dziwny dźwięk, choć nie zawsze. Bywa też tak, że gdy ten dźwięk ustąpi, załącza się spowrotem już po ustabilizowaniu obrotów. Dodam też że nie zawsze tak się dzieje. Może ktoś będzie wiedział co jest przyczyną Dołączam filmik 20201223_154821.mp4
  21. A zamiennik Boscha, co myślicie? Miał ktoś może?
  22. Przebieg prawie 270 k, filtr raczej pierwszy
  23. Na blacie święci mi się kontrolka silnika. A komputer pokazał to co przesłałem na zdjęciu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.