Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Jak zrobić lusterka składane z pilota do A4 B6??
Witam wszystkich Posiadam w moim Audi a4 b6 składane lusterka, ale składają się tylko po użyciu pokrętła Mam pytanie czy idzie zrobić tak żeby sie składały przy użyciu pilota?
-
Czy grill od A4 B6 Cabriolet, pasuje do avanta?
Witam, mam pytanie, czy grill od a4 b6 cabrio pasuje do avant? z góry dziękuje za odpowiedź
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Ok, dzięki za wszelką pomoc z Waszej strony Pozdrawiam
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Chodzi o to że przekładam osprzęt z silnika Bex do słupka silnika bfb Nie powinno być problemu ?
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Jednak mam jeszcze pytanie do Was czy bloki silników avj, bfb i bex różniły się jakoś od siebie ze względu na inną moc ? nie chodzi mi tu o osprzęt czy turbosprężarke, chodzi o tłoki itp, czy to to samo ? . Dzięki pozdrawiam
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Oki dzięki za wszelkie podpowiedzi i przepraszam za marudzenie pozdrawiam
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Ok ale chodzi mi o to czy z avj będzie pasować np do bfb i odwrotnie, czy z bex będzie pasować do bfb ?
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Mechanik przełoży osprzęt ze starego silnika. Ale niestety turbina jest złom więc muszę kupić inna, stąd moje pytanie
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Wszystkie turbo sprężarki z silników avf bfb oraz Bex pasują do siebie naprzemiennie ?
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Ok rozumiem. A o oznaczeniu AWT ? Jak sprawa wygląda ?
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Czyli reasumując do audi w którym był silnik Bex oraz 6 biegowa skrzynia, można włożyć każdy inny silnik np avj która miała 5 biegową skrzynie i będzie pasować tak ? A czy silnik o oznaczeniu AEB będzie pasował ? Dzięki za odpowiedź
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Kurcze no nie znam się więc pytam
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Rozumiem czyli muszę szukać avj np. W moim aucie jest silnik Bex z założonym gazem. Niestety muszę ten silnik wymienić. Pytanie brzmi czy mogę przełożyć ta instalacje do tego silnika który będę teraz montował?
-
[ Zmiana silnika, a instalacja gazowa ]
Dzień dobry Prawdopodobnie czeka mnie wymiana silnika. Obecny silnik ma instalacje gazową dość świeżą bo około roczną. Może to głupie pytanie ale czy jest możliwość zainstalowania tej instalacji do do innego silnika? Wszystko w tym samym aucie
-
Pytanie o dopasowanie silnika
Spokojnie kolego, nie znam się więc pytam, myślałem, że cabrio to może będzie jaki inny. Dzięki za odpowiedź. Zadałem wyżej jeszcze pytanie o instalacje gazową Może wiesz coś na ten temat ?
-
Pytanie o dopasowanie silnika
- Pytanie o dopasowanie silnika
Ale sam słupek bez osprzętu mam nadzieję, że będzie tańszy, jak myślisz ? W tym mną też założona instalacje gazową, która ma dopiero rok, czy da rada ja przełożyć do nowego silnika? Czy będzie jakiś problem z papierami ? Jak to wygląda, orientuję się ktoś? Dzięki za pomoc- Pytanie o dopasowanie silnika
Nie mam jeszcze nic na oku- Pytanie o dopasowanie silnika
Ok,. dziękuję, już zrozumiałem:) Oby rowu już nie było- Pytanie o dopasowanie silnika
Generalnie chodzi o to, że miałem lekkie lądowanie w rowie, co za tym idzie miska olejowa poszła no i niestety jechało się kawałem praktycznie bez oleju więc silnika zatraty. Mam bex, chciałbym zmienić na słabszy 163 km lub 150. Czy by pasował do skrzyni 6 biegów i czy osprzęt z bex-a pasował by do tych słabszych silników- Pytanie o dopasowanie silnika
Wiem ale nie mogłem znaleźć. Turbo też mogę słabsze włożyć ?- Pytanie o dopasowanie silnika
Skrzynia 6 może zostać tak ? A osprzęt z bex będzie pasowała do avj ?- Pytanie o dopasowanie silnika
Ok. Czyli avj bfb np będzie pasowal tak ?- Pytanie o dopasowanie silnika
Witam, Oryginalnie silnik 1.8 t 190 km o oznaczeniu Bex Moje pytanie brzmi czy do tego samochodu będzie pasował jeden z tych słabszych silników 1.8 t czyli n 163 km?- Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Nie jest to dziwne, że wcześniej normalnie działa, a tak nagle przestało, nie było też nic grzebane ...? - Pytanie o dopasowanie silnika