Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spiter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spiter

  1. Witam widzialem ze juz był podobny temat ale ja mam trochę inaczej. Juz opisuję sytuacje. Kilka dni temu gdy próbowałem odpalić auto powyskakiwały mi błędy i kontrolki ale w końcu mogłem je odpalić. Po przejechaniu się i zgaszeniu przy próbie uruchomienia już było okej bez kontrolek itp. Ale po pewnym czasie jak postoi problem znowu się pojawia. Wszystko inne dziala swiatła, klimatyzacja, oswietlenie wnętrza itp. Napięcie było sprawdzane i niby jest okej.(12V) Bo akumulator był pierwszą rzeczą którą sprawdzałem. Czy może być tak ze miernik pokazuje okej ale cos jest z nim nie tak? Czy to może byc jak wyczytałem wina sterownika silnika lub EGR? Dziwi mnie to czemu po przejechaniu chwilowo jest spokoj. Dodaje zdjęcia. To ile zrobie kilometrów na baku tez źle pokazuje - wyświetla 50KM a po odpaleniu jest juz tyle ile ma być. ------ EDYCJA: Teraz załapało nagle jak zacząłem spuszczać ręczny. Ale wyskoczyło awaria systemu START/STOP oraz Awaria układu kierowniczego.
  2. Witam, problem polega na przewijaniu forum na telefonie. Jakies okienko chuba blokuje. Telefon Android przeglądarki różne. Przepraszam ze tutaj pisze ale w nic innego nie moge wejsc.
  3. tez jestem chętny.
  4. witam, mam pytanie odnośnie Audi A4 B8 z 2013r. Klapa bagaznika otwiera sie z pilota ale zamknąć juz nie mozna. Czy można to jakoś zaprogramować czy trzeba wymienić jakis modul?
  5. Witam, znalazlem na forum tylko temat zwiazany z przerobieniem klimatyzacji 1 strefowej na 3. Ale w aucie mam klimatronic 2 strefowy a z tylu schowek. Czy mozna zamontowac z tylu klimatyzacje czy tez bedzie duzo przerabiania, inna nagrzewnica itp?
  6. No ale jezeli chce wstawic nawet samego suba od BOSE to musze nowa wiazke ciagnac bo nie pociagnie stara z tego co wiadomo(mozna cos popalic)
  7. Witam, posiadam oryginalny subwoofer + wzmacniacz audi amplifier 6316 Harman. Jak wiadomo nie gra on wcale, a lepsze basy osiagam glosnikiem bluetooth. Czy istnieje jakis mocniejszy subwoofer + wzmacniacz do tej Audi bez koniecznosci ciagniecia nowej wiazki kabli jak w przypadku systemu BOSE(ktory zakupilem ale nie oplaca mi sie go podlaczac oraz prawie nikt nie chce sie podjac tego zadania)? Z góry dziekuje za odpowiedz. Jestem tu nowy :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.