Treść opublikowana przez Spiter
-
Czy wykonuje ktos doposazenie tempomatu aktywnego
Czyli lepiej sie wstrzymac do kupna następnego auta, bo jeszcze 2 tys mozna zaplacic ale wiecej to mija sie z celem
-
Czy wykonuje ktos doposazenie tempomatu aktywnego
Siema, jest jakas firma która zajmuje się jeszcze doposazeniem aktywnego trmpomatu w A4 B8 2013r? I jesli tak to czy jest to opłacalne?
-
Czy po zamknieciu z pilota system odcina prad w klapie bagaznika
Siema, chciałbym zamontować otwieranie i zamykanie klapy gestem nogi, tylko muszę wiedzieć czy bo zamknięciu i uzbrojeniu alarmu system odetnie prąd w tylnej klapie bagażnika czy zostawi?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
I jak tam rozwiązałeś wtedy problem? Czy już nie pamiętasz :p U mnie cyka tak ze w budzie przy ok 1400obr słychać pod maską i nie wiem co robić.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - cykanie
Dołączę się do pytania, z tym że u mnie przy ok 1400obr słychać pod maska wibracje od tej pompy/ albo po prostu cykanie ze akurat w tym momencie słychać jakby pod maska cos wibrowało.
-
2.0 CR CGLC wibracje przy pompie wtryskowej ok 1400obr.
Dziendobry, mam problem który drażni moje ucho. Podczas około 1400obr. słychac w kabinie dziwną wibracje pod maska. Po otworzeniu maski i sciągnieciu osłony silnika słychac ta wibracje tak jakby z okolic pompy wtryskowej.(chyba ze dzwięk sie niesie). Od czego byscie zaczeli? Nie chce oddawac od razu do mechanika poniewaz moze powiedziec zeby wymienic całą pompe wtryskowa a moze to jakas pierdoła, a kosztow takich chcialbym uniknąć.
-
2.0 CR 177 dziwny odgłos przy wciśnięciu sprzęgła do polowy
Siema wszystkim, jak to ma zwyczaj piątek 13 cos odwalić tak odwalił. Przy wciśnięciu sprzegla do połowy jest dziwny odgłos - jakiś hargot. Dodam że przy ruszaniu I cofaniu szarpie. Przebieg:260 000 i nic o zmianie sprzegla i dwumasy się nie dowiedziałem od właściciela. Przesyłam filmik na nim słychać. Filmik na youtube - proszę kliknąć. Wie ktoś czy to coś przy sprzęgle czy raczej dwumas czy to i to?
-
Antena gps ile wtyczek
Raczej wilgoci bo jak popada to wariuje a jak wyschnie to działa poprawnie. Czy antena/rekin jest dodstkowa opcja do webasto czy webasto pójdzie na każdej antenie?
-
Antena a Webasto
Dołączę się do pytania z tym że doprecyzuje pytanie - czy kazda antena/rekin będzie współgrał z webasto czy to już antena z dodatkową funkcją musi być?
-
Antena "rekin" na dachu.
Odświeżę temat ponieważ w moim nikt mi na to nie odpowiedział. Czy różni różni antena jak mam dodatkowo webasto? Czy to nie ma znaczenia.? W ASO powiedzieli 600zl + lakierowanie, na allegro widzę za 100 niby oryginalne tylko ciężko z identycznym kolorem co mam, ale ta która posiadam tez juz była chuba wymieniana bo jest wyblakły czarny.
-
Antena gps ile wtyczek
Witam, mam blad anteny gps. Ile wtyczek ma mieć antena(czy to bez roznicy)? Dodam że mam też webasto. Jeżeli to antena to ma ktoś może taka na sprzedaż nową? Albo gdzie ją kupić na necie? W aso sprzedają? Błąd:
-
Wlew paliwa halasuje przy otwieraniu
Nikt nie miał takiego przypadku? Bo nie chce w ciemno zamawiać siłownika.
-
Wymiana siłownika klapki wlewu paliwa w Audi A4 B8
Drugi blad to zamiast otwieranie to zamykanie. Czyli od czego zacząć? Wyciągnąć siłownik klapki(zamek) i tam zobaczyć? Wiem że nie w temacie ale również blad anteny gps się wyświetlił i nie łapie dokładnej lokalizacji tylko gdzies po bokach jestem - Blad gps(url)
-
Wymiana siłownika klapki wlewu paliwa w Audi A4 B8
U mnie dzisiaj klapka się normalnie zamyka i otwiera ale dalej buczy przy otwieraniu. Dwa bledy: Pierwszy
-
Wymiana siłownika klapki wlewu paliwa w Audi A4 B8
Czesc, a jezeli przy otwieraniu klapy slychac buczenie(przy zamykaniu nie), i czasami zamek nie zamyka wlewu to czy zamek do wymiany czy moze da sie to jakos rozebrac i wyczyscic? Czy to moze byc co innego?
-
Wlew paliwa halasuje przy otwieraniu
Czesc wszystkim Dzisiaj w moim B8 przy otwieraniu z pilota uslyszalem halas z wlewu paliwa. Przy zamykaniu jest okej(cisza) ale przy otwieraniu brzeczy ze az wstyd. Dodatkowo czasami klapa sie zblokuje czasami nie. Czy to bedzie zamek? Jezeli tak to polecacie cos z allegro?
-
Szarpie przy ruszaniu
Tez mam problem przy ruszaniu i na wstecznym ale dopiero jak dobrze rogrzeje auto. Sprzeglo/dwumasa czy komplet?
-
Jasne wnętrze a fotele
A to z A5 podejdą do B8? Czytałem cos o różnicy między fotelami do Avant a sedan w b8, chodziło o mocowanie rolety, a przecież mocowanie rolety nie ma nic wspólnego z fotelami - przynajmniej w moim polifcie 2013. Jak to jest?
-
Czy fotele z Audi A4 B9 pasują do A4 B8?
Witam panowie, czy takie siedzenia będą pasować do B8? Są to od A5 ale pasują do B8 sedan/avant. Największy problem bedzie chyba z tylna roleta i ogólnie tylna kanapa?
-
Tylna regulacja temperatury
Rozwiązałeś już może sprawę? Ja robiłem tylko taki test, inaczej nie mogę przetestować I za bardzo się na tych danych nie rozumiem, może ktoś pomóc?
-
Klimatyzacja 3 strefowa - tylne nawiewy plus pod siedzeniem grzeją
Rozwiązałeś może problem? Mam tak samo a VCDS nie pokazuje błędów.
-
Bagnet nie trzyma się na zatrzaskach
Witam, posiadam Audi A4 B8 wyposażona w czujnik poziomu oleju. Dla pewności zakupiłem w twmtym roku bagnet, na allegro niby część z ASO. Dzisiaj zaglądam sprawdzic czy pokazuje tak samo jak na MMI a bagnet delikatnie wysunięty. Trochę zarzygane olejem. Oryginalna zatyczką trzyma się mocno i trzeba szarpnąć q ten bagnet tylko na początku się tak trzymał a teraz normalnie delikatnie się ruszy i wyskakuje. Czy to wina "oryginalności bagnetu" czy robi się cisnienie i wypchalo bagnet(ale zatyczka trzyma się normalnie, jak bagnet na samym poczatku) Możliwe że się zepsuł? Trochę meczy mnie ta sprawa dla tego napisalem moze ktoś miał podobny temat.
-
Klimatyzacja 3 strefowa - tylne nawiewy plus pod siedzeniem grzeją
Poradził ktoś sobie z tym?
-
Tylna regulacja temperatury
Dołączam się do prośby.
-
Tylna regulacja temperatury
I jak? Odpowie ktoś?