Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spiter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spiter

  1. Normalne zawieszenie, opona 245/40/18 Dzisiaj wstrzyknalem smar w sworzen ale dalej trzeszczy, jak popada to nic nie slychac. Najgorzej trzeszczy jak nacisne hamulec mocno, i przod wtedy idzie w dół
  2. Panowie(@resiak82 @wrclaguna @karaluch8 u mnie też trzeszczy prawe kolo, przy skręcie jak najezdzam np na kraweznik lub dziure albo jak jade z gorki na wolno luzie i mocno nacisnę pedał hamulca. Jak pada deszcz hałac prawie znika, trzeba sie postarać żeby było go słychać. Szarpaki nic nie pokazują. Pomysły?
  3. Spiter odpowiedział(a) na KiVash temat w Audi A4 B8
    Na grupie na FB gosciu sprzedaje takie moduly i na aliexpress są. Cena ok 1000zl za 4 sztuki.
  4. Spiter odpowiedział(a) na KiVash temat w Audi A4 B8
    Zrobiles takiego moda?
  5. A gdzies na necie zeby juz dzisiaj zamowic? Wpisując "guma mocowania rolety" niestety nic nie znajduje.
  6. Gdzie dokupie taką gume mocowania rolety? Po montazu podsufitki zginęła mi po drugiej stronie
  7. Moja antena przestaje dzialac jak mocno popada. Jaka polecacie zeby wymienic, oryginal uzywany? Zamiennik? Mam sciagnietą podsufitke i to jedyna okazja aby ja od razu wymienic. Jak wyschnie to działa. Czy może tą co mam jakoś da się naprawić?
  8. Jutro wrzucę skan, ale tak jak wspomniałem tylko ten błąd miałem wątpliwy bo jeden to uchwyt telefonu i wersja oprogramowania. Z tego co wyczytałem jakiś czujnik do wymiany?
  9. Jest tylko 1 błąd ale raczej nie ma on nic wspólnego:
  10. VCDS, może odłączyć aku?
  11. Obie działają, wsadzone żarówki to H7. Coś się zacięło? Dziwne że komputer błędu nie wyświetla a fis ta, i mimo iż jest błąd na fisie to doświetlanie działa.
  12. Panowie, u mnie wyswietlal sie blad "adaptive light uszkodzony", wymienilem zarowke i doswietlanie zaczelo dzialać, ale blad dalej wyswietla sie na fisie a na kompie nic nie pokazuje. Co jest grane?
  13. Inni piszą że wystarczy zestaw ze sterownikiem, bo jest osobny sterownik do kamery cofania w mmi 3g+ i są nawet takie zestawy na allegro.
  14. Spiter odpowiedział(a) na Paweł2804 temat w Audi A4 B8
    Rozwiązałes może problem? Mam ten sam przeciek w tym samym miejscu
  15. U mnie cieknie na pewno z tego miejsca na zdjęciu. Jest to tam gdzie roleta.Tylko że podsufitka była mokra z przodu od kierowcy. Lałem wodą z węża i tylko wyszedł prawy tył. I zastanawiają mnie te zielone plamy czy to po wodzie? Bo to jest nawet w miejscach w ktorych woda do gory nie poleci a slad jest jak np. obok lampek z przodu ------ edit: Mam przeciek w koncu tam gdzie byla mokra tapicerka(deszcz zaczal padac i dopiero sie pokazalo, bo od weza nic nie bylo widac.(przod kierowca, tak jakby z tych dziurek)
  16. Spiter odpowiedział(a) na Rumun89 temat w Audi A4 B8
    A po demontazu podsufitki jak wyjade z garazu to poduszki mi nie wystrzelą? ? bo chcialbym na deszczu troche potestowac gdzie cieknie i po naprawie czy dalej cieknie.
  17. Doszedlem do tego ze przecieka mi szyberdach, leci po podsufitce i scieka dołem. Odchylilem podsufitke proba szczelnosci zlaczek i - szczelne. Zauwazylem ze jak naleje za duzo to tam gdzie sprezyna zaczyna przeciekac i leci po podsufitce. Jakies pomysly? Na drugim zdjeciu widac krople z ktorego miejsca.
  18. Spiter odpowiedział(a) na Rumun89 temat w Audi A4 B8
    No wlasnie jemu spadla podsufitka, u mnie trzyma na panoramie.
  19. Cześć, mam problem bo demontuje podsufitke i za chiny nie wiem jak odpiąc kostke od slonecznika. Wszedzie w kostkach podwazalem blokade i odchodzilo, natomiast tutaj nie mam pojecia gdzie ta blokada a tam wszystko cienkie i nie chce polamac. Robil juz to ktos?
  20. Spiter odpowiedział(a) na Rumun89 temat w Audi A4 B8
    Jakiś filmik, jakies zdjecia?
  21. Dzisiaj lałem do panoramy wodę, i woda wylatywała odpływem ale podsufitka robila sie mokra - czyli to musza być te laczniki tak jak mowiles Jak juz podsufitka i tak bedzie w dole, to powiem zeby od razu wszystkie uszczelnili to nie będę musiał w przyszłości wracać do tematu. Tylko czemu przy zamknietym szyberdachu woda i tak leci? Uszczelki czy tak po prostu jest?
  22. Ok, mechanikowy ktory skasowal a dalej jest lipa podam jak na tacy ze zdjeciami gdzie ida rurki, bo wlasnie dostalem zdjecia.
  23. Chyba znalazlem przyczyne, tylko mechanik mowil ze czyscik kanaly szyberdachu. Widac plame to cale nasiakniete wodą. Linka jakas dluga?
  24. Zadzialalo, rozkrecone i zapsikane.
  25. Panowie tam czysto a plamy sie dalej robią. W weekend tam gdzie wqjcha od recznego kapalo na dywanik, mechanik powiedzial ze od panoramy kanal bym zapchany(czekam na deszcz i zobacze) ale w tych zaznaczonych miejscach po nacisnieciu robi sie mokro(lalem wode na przednia szybe) Na tym drugim zdjeciu plama pojawia sie samoistnie. Moze zdemontowac wykladzine i zobaczyc po jakich kablach splywa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.