Treść opublikowana przez Spiter
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
Normalne zawieszenie, opona 245/40/18 Dzisiaj wstrzyknalem smar w sworzen ale dalej trzeszczy, jak popada to nic nie slychac. Najgorzej trzeszczy jak nacisne hamulec mocno, i przod wtedy idzie w dół
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
Panowie(@resiak82 @wrclaguna @karaluch8 u mnie też trzeszczy prawe kolo, przy skręcie jak najezdzam np na kraweznik lub dziure albo jak jade z gorki na wolno luzie i mocno nacisnę pedał hamulca. Jak pada deszcz hałac prawie znika, trzeba sie postarać żeby było go słychać. Szarpaki nic nie pokazują. Pomysły?
-
Dociągi drzwi w A4 B8
Na grupie na FB gosciu sprzedaje takie moduly i na aliexpress są. Cena ok 1000zl za 4 sztuki.
-
Dociągi drzwi w A4 B8
Zrobiles takiego moda?
-
Gdzie dokupie gume mocowania rolety
A gdzies na necie zeby juz dzisiaj zamowic? Wpisując "guma mocowania rolety" niestety nic nie znajduje.
-
Gdzie dokupie gume mocowania rolety
-
MMI Navi 3G+ Bład anteny GPS
Moja antena przestaje dzialac jak mocno popada. Jaka polecacie zeby wymienic, oryginal uzywany? Zamiennik? Mam sciagnietą podsufitke i to jedyna okazja aby ja od razu wymienic. Jak wyschnie to działa. Czy może tą co mam jakoś da się naprawić?
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
Jutro wrzucę skan, ale tak jak wspomniałem tylko ten błąd miałem wątpliwy bo jeden to uchwyt telefonu i wersja oprogramowania. Z tego co wyczytałem jakiś czujnik do wymiany?
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
VCDS, może odłączyć aku?
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
Obie działają, wsadzone żarówki to H7. Coś się zacięło? Dziwne że komputer błędu nie wyświetla a fis ta, i mimo iż jest błąd na fisie to doświetlanie działa.
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
Panowie, u mnie wyswietlal sie blad "adaptive light uszkodzony", wymienilem zarowke i doswietlanie zaczelo dzialać, ale blad dalej wyswietla sie na fisie a na kompie nic nie pokazuje. Co jest grane?
-
czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
Inni piszą że wystarczy zestaw ze sterownikiem, bo jest osobny sterownik do kamery cofania w mmi 3g+ i są nawet takie zestawy na allegro.
-
Woda w bagażniku A4 B8
Rozwiązałes może problem? Mam ten sam przeciek w tym samym miejscu
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
U mnie cieknie na pewno z tego miejsca na zdjęciu. Jest to tam gdzie roleta.Tylko że podsufitka była mokra z przodu od kierowcy. Lałem wodą z węża i tylko wyszedł prawy tył. I zastanawiają mnie te zielone plamy czy to po wodzie? Bo to jest nawet w miejscach w ktorych woda do gory nie poleci a slad jest jak np. obok lampek z przodu ------ edit: Mam przeciek w koncu tam gdzie byla mokra tapicerka(deszcz zaczal padac i dopiero sie pokazalo, bo od weza nic nie bylo widac.(przod kierowca, tak jakby z tych dziurek)
-
Demontaż podsufitki Avant
A po demontazu podsufitki jak wyjade z garazu to poduszki mi nie wystrzelą? ? bo chcialbym na deszczu troche potestowac gdzie cieknie i po naprawie czy dalej cieknie.
-
Woda pod dywanikami - szyberdach
Doszedlem do tego ze przecieka mi szyberdach, leci po podsufitce i scieka dołem. Odchylilem podsufitke proba szczelnosci zlaczek i - szczelne. Zauwazylem ze jak naleje za duzo to tam gdzie sprezyna zaczyna przeciekac i leci po podsufitce. Jakies pomysly? Na drugim zdjeciu widac krople z ktorego miejsca.
-
Demontaż podsufitki Avant
No wlasnie jemu spadla podsufitka, u mnie trzyma na panoramie.
-
Kostka od czujnika oświetlenia słonecznika
Cześć, mam problem bo demontuje podsufitke i za chiny nie wiem jak odpiąc kostke od slonecznika. Wszedzie w kostkach podwazalem blokade i odchodzilo, natomiast tutaj nie mam pojecia gdzie ta blokada a tam wszystko cienkie i nie chce polamac. Robil juz to ktos?
-
Demontaż podsufitki Avant
Jakiś filmik, jakies zdjecia?
-
Jak wyciągnąc komputer aby wyczyscić kanały odpływowe
Dzisiaj lałem do panoramy wodę, i woda wylatywała odpływem ale podsufitka robila sie mokra - czyli to musza być te laczniki tak jak mowiles Jak juz podsufitka i tak bedzie w dole, to powiem zeby od razu wszystkie uszczelnili to nie będę musiał w przyszłości wracać do tematu. Tylko czemu przy zamknietym szyberdachu woda i tak leci? Uszczelki czy tak po prostu jest?
-
Jak wyciągnąc komputer aby wyczyscić kanały odpływowe
Ok, mechanikowy ktory skasowal a dalej jest lipa podam jak na tacy ze zdjeciami gdzie ida rurki, bo wlasnie dostalem zdjecia.
-
Jak wyciągnąc komputer aby wyczyscić kanały odpływowe
Chyba znalazlem przyczyne, tylko mechanik mowil ze czyscik kanaly szyberdachu. Widac plame to cale nasiakniete wodą. Linka jakas dluga?
-
Zamek centralny nie działa w lewych tylnych drzwiach
Zadzialalo, rozkrecone i zapsikane.
-
Jak wyciągnąc komputer aby wyczyscić kanały odpływowe
Panowie tam czysto a plamy sie dalej robią. W weekend tam gdzie wqjcha od recznego kapalo na dywanik, mechanik powiedzial ze od panoramy kanal bym zapchany(czekam na deszcz i zobacze) ale w tych zaznaczonych miejscach po nacisnieciu robi sie mokro(lalem wode na przednia szybe) Na tym drugim zdjeciu plama pojawia sie samoistnie. Moze zdemontowac wykladzine i zobaczyc po jakich kablach splywa?