Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spiter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spiter

  1. Mam a4 B8 Lift, z tyłu jest nawiew i regulacją temperatury. Regulacja nie działa- czy tak jest i ta regulacja to imitacja czy powinna działać? Temperatura leci taka jaka ustawie z przodu, a z przodu mam 2 pokrętła- dwie strefy.
  2. Witam, po ściągnięciu plastikowej osłony(do wymiany rozrzadu) w podwoziu kapnęła kropla oleju. Ogólnie osłona tez lekko przybrudzona olejem w okolicy miski. Jedynie co zauważyłem to ze w jednym miejscu się poci od oleju.(może jutro rozbiorę jak będzie pogoda to zdj podesle) Przebieg 250 tys km. Poziom oleju po wymianie oleju(9 tys temu) pokazywał max, teraz między min/max. Zaczynać się martwić? Jakies rady? Może za dużo oleju było nalane? Albo uszczelki w misce? Zamowilem bagnet może podejdzie silnik CGLC. I sprawdzę ręcznie bo to sprawdzanie na MMi to poracha, co chwile inaczej.
  3. Witam, jest szansa aby zamontowac gniazda usb zamiast zapalniczek samochodowych? Jesli tak to gdzie takie gniazda kupic zeby pasowaly i wygladalo jak oryginalnie? Z tylu np jest zapalniczka samochodowa z klapka i jak bym wsadzil ladowarke samochodowa to bedzie wystawac i nie naloze zaslepki wiec ladowarki pod zapalniczki odpadaja. Znalazlem tenat ale do A5 a nie A4.
  4. A jak ja wyciagnac? Wypchac jakos?
  5. Chce wymienic ledy na inne. Wypina sie jakos te klosze pod nogami czy trzeba rozkrecac?
  6. Panowie macie może zdjęcie jak wyglądają te podswietlane boczki? Bo nie bardzo rozumiem. Podswietlanie klamek jest, nog jest, fajnie jakby się świeciły jeszcze boczki wewnątrz jak np. W A7.
  7. Auto bez przejsc. Czyli moge spróbować i nic się nie powinno stac? Jezeli nie ruszy to warto bedzie wymienic na nowe od razu fotochromy chociaz sterownik pasuje
  8. W 42(elektr. drzwi kier.) Mam sterownik 8K0959793R z tego co widzę obsługuje skladane lusterka. Ale nie wiem czy auto jest wyposażone w skladane - grzane są na pewno(pokrętła na skladane nie mam) czy moge to jakoś inaczej sprawdzic nie rozbierając lusterek?
  9. Podsumuje ktos powyższe wypowiedzi kto siedzi w temacie? Głównie chodzi o to czy mozna sprawdzic kablem czy ma się skladane lusterka i odpowiednie sterowniki I czy jeżeli uruchomie skladane lusterka a nie bede mial odpowiednich sterownikow oraz składanych lusterek to czy cos sie stanie/jakies błędy, czy po prostu nie bedzie dzialac? Bo zamiast rozkręcać wole uruchomić kablem i zobaczyć albo zadziała albo nie
  10. Aha, rozumiem chyba - tam nie ma wpinanych ledow tylko wszystko jest na jednej płytce, i aby zmienić kolor musze wlutowac czerwone ledy? Czy dalej nie rozumiem?
  11. Wyczytalem w5w, - sprawdziłem na allegro i sa ledowe z canbusem. Wiec myslalem ze to tom Zmiana rezystora na płytce? Nie można po prostu kupić takich ledow i wymienic na nowe juz czerwone?
  12. Tak wiem ze to ledy. Ogólnie oświetlenie jest oryginalne ale podswietpanie klamek, przyciski, kratki, te dwie male lampeczki na gorze włączane pojedynczo - wszystko na czerwono. Jasny kolor to tylko podswietlanie nog no i lampa z przodu na środku i lampy z tyłu dla pasażerów. Chciałbym aby podświetlanie nog bylo na czerwono i świeciło się caly czas podczas jazdy z możliwością sterowania jasnością tego podświetlenia.
  13. Siema wszystkim Na starcie chciałbym powiedzieć że nie jestem leniwy i znalazłem na tym forum podobne tematy ale nie do końca odpowiedzi mnie usatysfakcjonowały. Audi A4 B8 2013r. Żarówki pod nogi to w5w? Jeżeli dobrze znalazłem to chciałbym się spytać gdzie kupić dobre, sprawdzone i w kolorze czerwonym jak cale wewnętrzne oswietlenie które posiadam. Druga sprawa. Mam MMI 3G+. Znalazłem na forum jak uruchomić w ustawieniach jasność podświetlenia nog ale instrukcja jest mało zrozumiala - można to zrobić samym VCDS czy dodatkowo musze odblokować zielone menu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  14. Panowie szukam na filmach i na forum i nic nie mogę znaleźć. Chce ściągnąć dyfuzor. Są tam 3 śruby i jeden No wlasnie co to jest? Zatrzask? Probowalem podważyć idzie ale nie chce połamać a juz delikatnie pękło. Jak mam to czwarte mocowanie które jest z boku odbezpieczyc?
  15. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Okolice Poznania 750zl. Nie próbowałem jeszcze to nie wiem jak robia. Ale sa autorami modułu sterującego(w sumie oczywiste tam coś trzeba przelutowywac zeby kazda dioda była osobno, może daja swoje diody - nie wiem). Lampy sa rozcinane, spawane i zaimpregnowane wiec nie ma możliwości parowac - taka informacje dostalem.
  16. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Te drugie zdjęcie to aktualne? Podobaja mi sie ale i tak te siedzenia w b8 sa takie nieestetyczne. Zostaje chyba albo przeróbka siedzeń z B9 albo wymiana boczkow, podsufitki i podłokietnika i fotele z Sline.
  17. Spiter opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, w mojej audi mam jasne wnętrze i problem z dobraniem jakichś foteli. Aktualne fotele sa jasne ale brzydkie dziadkowate. Czy są moze jakies sportowe ale jasne? Widzial ktos moze takie i podzieli się linkiem?
  18. Ten bedzie pasowal? To taki sam? Kabel diagnostyczny Interfejs VAG pl 20.4 Audi/VW Vcds Zielona Góra • OLX.pl WWW.OLX.PL Kabel diagnostyczny Interfejs VAG 20.4 pl OBDII-USB CAN jak HEX Vcds Do samochodów z...
  19. Poleci ktos jakis kabel z allegro?
  20. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Na youtubie widzialem w b8 obraz z termowizja, może ktoś sb zamontował kamerę i przesłał obraz na navi?
  21. Spiter opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, czy w A4 B8 2013r mozna zamontowac Night Vision? Asystenta jazdy nocnej z kamera z termowizja?
  22. Spiter opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy jest taka możliwość? Troche przerabiając? Albo czy można kabel ami puścić zamiast do schowka to do podłokietnika i wyciąć na port USB obok aux?
  23. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Czyli pozostaje oddac lampy firmie zajmujaca sie takimi rzeczami bo poporadnika na necie tez żadnego nie ma.
  24. Spiter opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam pytanie odnosnie pływających kierunkowskazów do a4 B8 z 2013r. Kupując moduł nie będą one płynne a chciałbym uzyskać taki efekt: Czy aby uzyskać taki efekt trzeba kupić taśme led z modułem i wymienić ja w lampie którą posiadam?
  25. Spiter odpowiedział(a) na MrFanta temat w Audi A4 B8
    Dołączam się do pytania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.