Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

masivec

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. masivec obserwuje zawartość Bart-S
  2. Witam, mam taki problem i zdecyzowalem sie na forum zapytac bo nie wiem o co chodzi. Wszystko sie zaczelo od tego czasu jak zaslepilem EGR (moze przypadkowo od tego sie zaczelo) Ze nagrzanym silnuku jak rospedzam sie np. na 3im biegu do 4000 albo 5000 obrotów i wbijam 4 bieg to auto sie muli i nie rospedza sie poki nie puszcze pedal gazu i nie wcisne znowu to wtedy sie rozpedza, i tak samo sie dzieje od czworki do piatki albo od 5 do 6, zadnego błedu nie ma, myslalem jak zaslepilem EGR to od tego i elektrik mnie skasowal EGR z sterownika ale to nie pomogło bo dalej tak jest, odpinalem kostke od przepływomierza to nic nie dalo dalej tak, ale zauwazylem ze nie zawsze jest tak, mi sie wydaje jak troche cieplo sie robi to wtedy jest tak, co moze byc przyczyna? dziekuje Dodam ze i na benzinie tak i na LPG
  3. Witam, mam taki problem i zdecyzowalem sie na forum zapytac bo nie wiem o co chodzi. Wszystko sie zaczelo od tego czasu jak zaslepilem EGR (moze przypadkowo od tego sie zaczelo) Ze nagrzanym silnuku jak rospedzam sie np. na 3im biegu do 4000 albo 5000 obrotów i wbijam 4 bieg to auto sie muli i nie rospedza sie poki nie puszcze pedal gazu i nie wcisne znowu to wtedy sie rozpedza, i tak samo sie dzieje od czworki do piatki albo od 5 do 6, zadnego błedu nie ma, myslalem jak zaslepilem EGR to od tego i elektrik mnie skasowal EGR z sterownika ale to nie pomogło bo dalej tak jest, odpinalem kostke od przepływomierza to nic nie dalo dalej tak, ale zauwazylem ze nie zawsze jest tak, mi sie wydaje jak troche cieplo sie robi to wtedy jest tak, co moze byc przyczyna? dziekuje Dodam ze i na benzinie tak i na LPG
  4. masivec opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, poszukuje cos takiego, nie wiem jak sie nazywa i jak mam szukacZaznaczylem na zielonoA4 B6 1,8T 190km bex skrzynie BEX
  5. Witam, poszukuje cos takiego, nie wiem jak sie nazywa i jak mam szukac Zaznaczylem na zielono A4 B6 1,8T 190km bex skrzynie BEX
  6. Witam,a mam pytanie,ja mam Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AH i potczebuje kupic bo moj spalil sie,i czy moge kupic taki np. Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AN Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AS i poprostu nagrac moja mape?dziekuje
  7. wycie skrzynii biegow na kazdym biegu, co moze byc? niedawno wymienilem i za krutko pocieszylem sie?
  8. masivec obserwuje zawartość piter7773
  9. Witam z Jawora
  10. Znalazlem za 900zl GEA 150kk przyjechany nastempny tydzien musze wziac sie za robote i zmienic
  11. masivec zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  12. Witam! Mam pytanie odnośnie skrzyń biegów w 1.8 T. Posiadam takie auto w rzadkiej wersji z silnikiem bex- rozleciała mi się mechanizm roznicowy. Poszukuję po kodzie skrzynii- nie ma ani jednego GEA a nie HES - a. Czy ewentualnie jakaś inna skrzynia, o innym oznaczeniu literowym ale również 6 biegowa podejdzie do tego silnika?
  13. Witam wszystkim,jestem tu nowy, jestem posiadaczem A4 B6 1.8t 190km Bex Avant s line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.