-
-
1.8T przerywa po zmianie biegu
Witam, mam taki problem i zdecyzowalem sie na forum zapytac bo nie wiem o co chodzi. Wszystko sie zaczelo od tego czasu jak zaslepilem EGR (moze przypadkowo od tego sie zaczelo) Ze nagrzanym silnuku jak rospedzam sie np. na 3im biegu do 4000 albo 5000 obrotów i wbijam 4 bieg to auto sie muli i nie rospedza sie poki nie puszcze pedal gazu i nie wcisne znowu to wtedy sie rozpedza, i tak samo sie dzieje od czworki do piatki albo od 5 do 6, zadnego błedu nie ma, myslalem jak zaslepilem EGR to od tego i elektrik mnie skasowal EGR z sterownika ale to nie pomogło bo dalej tak jest, odpinalem kostke od przepływomierza to nic nie dalo dalej tak, ale zauwazylem ze nie zawsze jest tak, mi sie wydaje jak troche cieplo sie robi to wtedy jest tak, co moze byc przyczyna? dziekuje Dodam ze i na benzinie tak i na LPG
-
A4B6 1.8T nie przyśpiesza jednostajnie
Witam, mam taki problem i zdecyzowalem sie na forum zapytac bo nie wiem o co chodzi. Wszystko sie zaczelo od tego czasu jak zaslepilem EGR (moze przypadkowo od tego sie zaczelo) Ze nagrzanym silnuku jak rospedzam sie np. na 3im biegu do 4000 albo 5000 obrotów i wbijam 4 bieg to auto sie muli i nie rospedza sie poki nie puszcze pedal gazu i nie wcisne znowu to wtedy sie rozpedza, i tak samo sie dzieje od czworki do piatki albo od 5 do 6, zadnego błedu nie ma, myslalem jak zaslepilem EGR to od tego i elektrik mnie skasowal EGR z sterownika ale to nie pomogło bo dalej tak jest, odpinalem kostke od przepływomierza to nic nie dalo dalej tak, ale zauwazylem ze nie zawsze jest tak, mi sie wydaje jak troche cieplo sie robi to wtedy jest tak, co moze byc przyczyna? dziekuje Dodam ze i na benzinie tak i na LPG
-
Jablko wybieraka
Witam, poszukuje cos takiego, nie wiem jak sie nazywa i jak mam szukacZaznaczylem na zielonoA4 B6 1,8T 190km bex skrzynie BEX
-
jablko wybieraka
Witam, poszukuje cos takiego, nie wiem jak sie nazywa i jak mam szukac Zaznaczylem na zielono A4 B6 1,8T 190km bex skrzynie BEX
-
[ALL] FAQ Numery ECU grupa VAG
Witam,a mam pytanie,ja mam Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AH i potczebuje kupic bo moj spalil sie,i czy moge kupic taki np. Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AN Audi A4 (8E2) Turbo 1,8 BEX 8E0909518AS i poprostu nagrac moja mape?dziekuje
-
SKrzynia Biegow GEA HES
wycie skrzynii biegow na kazdym biegu, co moze byc? niedawno wymienilem i za krutko pocieszylem sie?
-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z Jawora
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam?
-
SKrzynia Biegow GEA HES
Znalazlem za 900zl GEA 150kk przyjechany nastempny tydzien musze wziac sie za robote i zmienic
-
masivec zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
SKrzynia Biegow GEA HES
Witam! Mam pytanie odnośnie skrzyń biegów w 1.8 T. Posiadam takie auto w rzadkiej wersji z silnikiem bex- rozleciała mi się mechanizm roznicowy. Poszukuję po kodzie skrzynii- nie ma ani jednego GEA a nie HES - a. Czy ewentualnie jakaś inna skrzynia, o innym oznaczeniu literowym ale również 6 biegowa podejdzie do tego silnika?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkim,jestem tu nowy, jestem posiadaczem A4 B6 1.8t 190km Bex Avant s line