Treść opublikowana przez .Cinek
-
Ubytek płynu chłodzącego
Ok. Dzieki za informacje
-
Ubytek płynu chłodzącego
Jest czerwony, tylko myślałem przy opracowywaniu zmienia kolor.
-
Ubytek płynu chłodzącego
Jeżeli to magistrala, to jest możliwe ze przez to ucieka płyn bo się sączy na śrubkach?
-
Ubytek płynu chłodzącego
-
Ubytek płynu chłodzącego
Jak narazie dolałem ubytek płynu tydzień temu i obserwuje czy ucieka i jezeli tak to w jakim tępie. Wczoraj zajrzałem pod samochod na kanale i zobaczyłem że jest coś zielonego jakby płyn sie ciekł po jakiejś śrubce i wyparowywał. Dobrze rozumuję? Jeżeli tak to co to jest i z tego oto czegoś moze się sączyć?
-
Ubytek płynu chłodzącego
Dzieki za podpowiedzi i nakierowanie gdzie szukać ewentualnych przyczyn. Postaram sie posprawdzać w najbliższym czasie po pracy i napisać o postępach i efektach. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie bloku. Czy sprawdzenie ciśnienia na poszczególnych cylindrach wykluczy pęknięcie bloku? Czy jest jakaś metoda na sprawdzenie go, ponieważ w głębi serca mam nadzieję ze jest cały, aczkolwiek chciałbym mieć pewność co do niego ?
-
Ubytek płynu chłodzącego
Witam. Mam problem z moją Audi 3.0 v6 ASN quattro 2003 roku, przebieg 306k km. A mianowicie ubyło mi płynu chłodzącego okolo 1cm pod kreską minimum. Aktualnie poziom płynu utrzymuje się cały czas taki sam, nie ubywa wiecej. Brak jakichś kolwiek wycieków ( codziennie po pracy zostawiam auto na kostce i następnego dnia rano sprawdzam, zero plam). Uszczelka pod głowicą sprawna ( sprawdzona testerem CO2 do UPG, przez 10 minut przy obrotach okolo 3k płyn nie zmienił koloru ), płyn chłodzący czysty różowy, zero oznak w nim oleju. Pod korkiem od wlewu oleju nie ma masełka, a rano na zimnym nie dymi na biało ani na szaro. Podpowie mi moze ktoś co moze być przyczyną ubytku? Pierwsze zdjecie - przed testem, drugie- po dziesięcio minutowym teście.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Gratulacje i powodzenia w przyszłych modach ? Btw, dowiedziałeś się co to za cykanie kilka sekund po odpaleniu? Niektórzy mówią że ze to nastawniki. Dobrze rozumieją?
-
Zgasl podczas jazdy
Podłącz kompa i sprawdz czy wywala jakies błędy.
-
3.0 asn brak wartości w kanale 93
Miałem taki sam problem z brakiem wartości w kanale 93. Powodem był zimny lut i spalone jakieś małe gówienko ( kondensatorek o ile dobrze pamiętam ) w ECU. Elektronik naprawił i wartości wróciły.
-
Przypadkowe wypadanie zapłonu.
Jeżeli wartości są dodatnie i to wysokie to znaczy ze jest nieszczelność w dolocie i bedzie sypać błąd, może być nierówna praca silnika oraz wypadanie zapłonów.
-
Przypadkowe wypadanie zapłonu.
Aktualnie zapala Ci się check engine? Posiadasz jakis program by odczytać błędy? Po 1 zwrócil bym uwagę na wartości kątów w grupie 093? Chodzi o ustawienie rozrządu, Po 2, sprawdź grupie 032, 033 tylko najpierw skasuj błędy. To są krótko terminowe korekty i można z nich odczytać czy są jakieś nieszczelności w układzie kolorowym. Przyczyn może być bardzo dużo, najpierw pasowało by podpiąć kompa i sprawdzić czy są błędy jakieś bo tak ciężko jest wróżyć.
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Dzięki za pomoc i wyjaśnienie.
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Dzięki za pomoc
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Dzięki za pomoc
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
A ktory pin z ktorym? Tak jak pisałem w poprzednim poście ?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
A jest jakiś dokładny tego cel ? Czy po prostu by było wiadomo ze to te dwa?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Jak ze sobą? Nie tak ze pin 11 z klimatronika do pinu 2 z radia, a pin 12 z klimatronika z pinem 5 radia ?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
To z licznika nie muszę ciągnąć? A kable jakie muszą być? Takie same mniej wiecej jak są?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
To ta kostka ?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Ok. Bede sprawdzał. Edit. Po wyciągnięciu radia były 3 czarne kostki na 20 pinów, 24 i 12 bodajże. Po sprawdzeniu tej na 20 pinów nie było żadnego kabla w pinie 2 ani 5 o danych kolorach co pisałeś. Rozwiązaniem będzię pociągnąć 2 kable do licznika?
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Ok, juz ide zobacze.
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
Właśnie nie wiem czemu ale.mi nie podpowiada vcds. O to chodzi? Łukasz Golonka Licznik STG 17 (Kombiinstrument) auswählen STG Codierung  Funktion 07 ??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen +00 - keine extra Optionen +01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv +02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv +04 - Wischwasserstandswarnanzeige aktiv +16 - Navigation aktiv dodajesz wartości > np.: 02+04+16=22 nawigacja Steuergerät Codierung STG 37 (Navigationssystem) auswählen STG Codierung  Funktion 07 0000?: Mehraussattung 1 - kein Stg. für Verkehrsfunk (TMC-Box), kein GSM-Telefon 2 - Stg. für Verkehrsfunk (TMC-Box), kein GSM-Telefon 3 - GSM-Telefon, kein Stg. für Verkehrsfunk (TMC-Box) 4 - Steuergerät für Verkehrsfunk (TMC-Box) und GSM-Telefon Radio STG 56 (Radiosystem) auswählen STG Codierung  Funktion 07 ??xxx: Sound-Abstimmung 00 - Grundkurve 01 - Golf (1J) 02 - Bora (1J) 03 - Golf/Bora Variant (1J) 04 - Passat Limousine (3B/3BG) 05 - Passat Variant (3B/3BG) 06 - Lupo/Polo 07 - Golf-Cabriolet (1E) 08 - Sharan (7M) / New Beetle (1C) 09 - Transporter/Caravelle xx?xx: Lautsprecheranzahl 0 - keine passiven Lautsprecher (DSP) 2 - 2 passive Lautsprecher (vorn) 3 - 2 passive Lautsprecher (hinten) 4 - 4 passive Lautsprecher (vorne und hinten) xxx?x: Soundsystem-Korrektur 0 - Keine Korrektur (ohne DSP) 1 - mit Bose-Soundsystem 2 - Sound-System (DSP) xxxx?: Radiokonfiguration +0 - Radio mit passiver Antenne (Stabantenne) +1 - Aktive/Ferngespeiste Antenne +2 - CD-Player/Wechsler +4 - Zweitdisplay im Schalttafeleinsatz Bo jezeli tak to nie ogarniam tego. Co wpisać w kodowaniu i w jakiej grupie 07 (koduj) by były ustawione na tą funkcje wyświetlania na fisie?