Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.Cinek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .Cinek

  1. Orientuje sie ktos czemu nie można ustawić wartości bliższych zera na prawej glowicy ?
  2. Witam. Mam problem z moim ASN, a mianowicie w grupie 96 mam test off, gdzie w grupie 94 jest wszystko ok. Co moze być przyczyną? Zacięty wariator? Szarpanie karoseria, chceck engine oraz wypadanie zaplonow moze byc spowodowowany takim ustawieniem rozrzadu, takimi kątami? EDIT: Edit. Zadzwonilem do mechanika i powiedział ze nie mógł zejsć nizej z wartosciami na prawej głowicy(9, 15),ponieważ gdy zrobił na 4,4 to samochód zaczął źle chodzić, tak jakby nie chodził na wszystkie gary oraz trzęsło karoserią. Kolejną sprawą jest to, że było cos robione z prawą głowicą a mianowicie był zmieniany wałek ssący oraz nastawnik faz rozrządu był uszczelniony na sylikon a nie uszczelkę. 20190507_145907.mp4
  3. Dzięki za info.
  4. Witam. Posiadam audi a4 b6 Avant z silnikiem 3.0 Asn w quattro i chce zalozyc ładne felgi na lato.  Mam mozliwosc zakupu ladnych felg ori s line 18" od A4 o numerach 8jxh2, et 30. Czy bez problemu bedą pasować ? Nic nie bedzie ocierac ? Z góry dziekuje za pomoc.
  5. Witam. Posiadam audi a4 b6 Avant z silnikiem 3.0 Asn w quattro i chce zalozyc ładne felgi na lato. Mam mozliwosc zakupu ladnych felg ori s line 18" od A4 o numerach 8jxh2, et 30. Czy bez problemu bedą pasować ? Nic nie bedzie ocierac ? Z góry dziekuje za pomoc
  6. W tytule jest napisane ze prawdopodobnie lewa głowica. W poście jest nagrany i wstawiony dzwięk podczas pracy silnika.
  7. Mialem u siebie coś takiego i mechanik powiedzial ze to wariator sie odzywal. Skonczylo sie na tym ze zaczal chrobotac podczas ciaglej pracy silnika. Wymieniłem wariator i problem ucichł.
  8. .Cinek odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Problem rozwiazany. W serowniku silnika spalilo sie cos od sondy labda (chyba jakis przekaźniczek badz komdensatorek), lecz teraz nasuwa sie pytanie. Czy jest taka mozliwośc iż sonda zrobila zwarcie i spalila ten przekaźniczek?
  9. .Cinek odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Edit. Po wynianie wariatora wydechowego stukot z silnika ustał, lecz zostala nierówna praca na wolnych obrotach. Po dodaniu gazu dragania ustępują. Problem twi w tym iż po podpięciu kompa nie ma parametrów fazy rozrzadu na prawej glowicy a dokladnie kątów, jak rowniez pozostalo wypadanie zapłonow na trzech cylindrach. Sondy sprawdzone, katy sa w stanie niemal idealnym. Ciśnienie na cylindrach jak i oleju jest, czyjnik polozenia wału rowniez jest dobry. W czym moze tkwic problem? W elekteonice? Padł soft i Ecu nie zczytuje danych? Z góry dziekuję za pomoc.
  10. A masz 17" czy 18" alusy?
  11. Witam. Ogarął Pan problem z tymi drganiami i migającą kontrolką?
  12. .Cinek odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Dzięki za info. Zaprowadziłem właśnie samochód do mechanika i Jutro rano ma sie wziąc za moje autko. Mam nadzieję ze to nic powaznego.
  13. Witam. Mam chyba problemy z sonďą. Po podłączeniu kompa pokazało mi takie błędy: - Czujnik sondy lambda(Bank 2, Czujnik 1) , powolna reakcja, dolny limit, nr. 16537 - Obwód grzałki sondy lambda, Bank 1, Czujnik 1, nieprawidlowy syngal, nr.17511 - Korekta mieszanki (miltiplikatywna) rząd 1, gorny limit, przerywany, nr. 17536 - Korekta mieszanki (miltiplikatywna) rząd 2, gorny limit, przerywany, nr. 17538 Czeka mnie wymiana obu sond czy problem tkwi w katach ?
  14. .Cinek odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Witam. Mam problem ze swoim autkiem 3.0 ASN i nie wiem co dalej robic. To sie stalo wczoraj. Odpalilem samochod i bylo wszystko ok, zadnych drgan itp. Po przejechaniu jakichś 20 km gdy stanąłem na swiatlach poczulem drgania na wolnych obrotach, czy to na benzynie czy ma gazie. Powyzej 2000 obrotów drgania ustępują. Po otworzeniu maski uslyszalem jakiś mały postuk w silniku. Co to moze być? Mogę tak przejechać jakies 15km na warsztat ma sprawdzenie czy czeka mnie laweta ? Z góry dziekuję za pomoc. EDIT. Po podlaczeniu kompa wyświetliły się bastepujące błędy: -Czujnik położenia wału korbowego/rozrządu 17748 - wykryte przypadkowe/wielokrotne wypadanie zapłonow w cylindrach 1,3,2 - obwód sterowania zaworem powietrza dolotowego, Bank 1 17937
  15. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jestem posiadaczem Audi A4 b6 3.0 v6 w Quattro o kodzie silnika ASN.?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.