Treść opublikowana przez malukry122
-
[B6 BEX] dziwny dźwięk z okolic paska rozrządu na rozgrzanym silniku
INA się popsuło. Koledze w golfie pękł pasek po 5000 km. Ja mam u siebie w Audi rozrząd Dayco i jest cisza
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ja mam podobny wzór lakierowany przez lakiernika i lakier się odbija z felgi przez kamyczki. Tylko proszkowo będzie najtrwalej. Ja bym został przy tym kolorze co masz
-
1.8t która wersja silnikowa jest najlepsza i dlaczego?
Faktycznie masz racje. Różnica tylko w oprzecie.
-
1.8t która wersja silnikowa jest najlepsza i dlaczego?
A czy 1.8t bex nie ma mocniejszego dołu silnika?? Słyszałem ze jest mocniejszym niż bam
-
Utrzymanie audi a4 b7 1.8t
Ja w ciągu roku wydalem ponad 9000 zł na rzeczy eksploatacyjne i ulepszenia wizualne
-
Pompa paliwa Problem a4 B6 1.8t
Nie wiem jak w twoim silniku ale w 1.8t BEX jest filtr z regulatorem ciśnienia paliwa i u mnie pomogła wymiana filtra na oryginał AUDI. Z zamiennikami miałem buczenie... Ogólnie ludzie z forum polecają tylko ori filtry AUDI
-
Jak wam łapie sprzęgło?
Mi też łapie u góry. Kupując auto myślałem że sprzęgło będzie do wymiany ale minął rok i sprzęgło jest ok. Nie ślizga itp. a mam 225 koni. Po przyzwyczajeniu jest to dla mnie w odczuciu normalne
-
Święci się kontrolka sesor
Mam to samo ale jeżdżę już tak ponad miesiąc. Po pierwsze sprawdź kostkę do tego sensora w misie olejowej. Jeśli wtyczka ok to czujnik do wymiany. Ja czekam na wymianę oleju i wtedy go wymienię bo stan oleju i ciśnienie mam ok...
-
Ile kucy po programie
mój bex uzyskał na ori turbo, ori wtryskach z usuniętym katalizatorem 225km 343Nm. Czuć niuta i moc pozwala zamykać licznik. Polecam wydać te pieniążki i cieszyć się autem.
-
Założenie LPG przed czy po chip tuningu
Jak chcesz chipować od razu to najpierw chip a później lpg. Gazownik będzie musiał ci zrobić żeby chodziło żebyś mógł odebrać go z lpg no i nie będziesz musiał jechać na regulacje i rozwiercanie dysz jeśli będzie taka potrzeba. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany na chip to załóż lpg z zapasem mocy bo szkoda kasy jeżdżąc na pb...
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Gratulacje ja już trochę na nich jeżdżę i jestem cały czas zadowolony. Ludzie się oglądają jak się trochę przyciśnie. Wzbudza zainteresowanie i nie jeden próbował się ścigać xD
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Już były te dziurki. Nie jeżdżę z tym na codzień. Raz to miałem założone
-
Czujnik temperatury oleju 1.8t BEX
Jest jakaś apka na androida żeby odczytywać temperaturę oleju? Mam Torque ale nie wyświetla ?
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Ja jak najbardziej polecam. Poczekajmy jeszcze na kolegę BartoszSoldier jak założy i się wypowie bo zamówił
-
Wycie przy dodawaniu gazu
Sprawdź szczelność w dolocie. Mało gazu małe doładowanie. Dużo gazu większe doładowanie i większe wycie...
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
daj znać tu lub na priv jak wrażenia po zamontowaniu
-
Czujnik temperatury oleju 1.8t BEX
Czy seryjnie BEX posiada czujnik temperatury oleju? Jeśli nie to jaki zestaw polecacie żeby zamontować... Chciałbym sobie pojeździć trochę po torze a nie chciałbym go przegrzać
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Silencery założone i 20km do pracy zrobione przy takim samym stylu jazdy jak jeżdżę na codzień bez wkładów wyciszajacych. Stwierdzam że z wkładkami w środku odczucia jak seria. To samo stwierdziły osoby które jeżdżą ze mną do pracy. Kolejny plus dla tych tłumików. Nie spodziewałem się ze w tak szybki sposób można aż tak zmienić charakterystykę wydechu.
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Dla mnie jest pięknie do codziennej jazdy ok. 70km dziennie. Na trase to bym założył te silencery powinny wyciszyć. Jest bassowe brzmienie a największe między 3000-4000 obrotów. Założę je może dziś i jutro pojade z silencerami do pracy i ci powiem jak to wygląda. Dziecku by pewnie przeszkadzało bez tej wkładki.
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
TŁUMIK SPORTOWY MUGEN WM SILENCER APEXI N1 Fi 90 6705384237 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na allegro.pl za 159.00 zł - TŁUMIK SPORTOWY MUGEN WM SILENCER APEXI N1 Fi 90 (6705384237). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Jest jeszcze Fi 100
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Dzięki
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
2-3 godziny roboty. Wieszaki dodam jak foto zrobie... ale sa z pręta nierdzewki i zagietego lekko na puszke i do niej przyspawane
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Tak jak obiecałem. Końcowe tłumiki już wspawane. Efekt jak dla mnie przeszedł najśmielsze oczekiwania. W środku cicho z lekkim pomrukiem (idealny na trase nawet bez tych silencerow). Teraz banan na twarzy jest non stop i wkońcu ludzie sie oglądają za audi bo nareszcie ją słychać. Na zewnątrz bajka Filmik tego nie oddaje ale jest świetnie. Moja konfiguracja to: dp + seria środkowy + wm sport przelot 90mm Polecam taki zestaw dla kogoś kto sie zastanawiam nad modyfikacja wydechu. Zawsze później można dołożyć przelot środkowy i korzystać z sliencerow zeby na trase było ciszej. No i koszty. Nie przekroczyłem 400 zł. 20190628_210453.mp4 20190628_211943.mp4
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Przeglądając stare zdjęcia z telefonu natrafiłem na moją wcześniejszą furę, która służyła mi 5 lat. Poczciwy samochód. Zgadnijcie co to xD