Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m_nog

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez m_nog

  1. m_nog odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Tak dla rozluźnienia atmosfery, chciałbym serdecznie pozdrowić @kixi4 Od remontu u Ciebie, te 0.4 litra co mi zostaje w butelce po wymianie oleju, nie jestem w stanie go zużyć/dolać do następnej wymiany co 10/15tys km. Drugie wielkie dzięki za to "sprzęgło alternatora". Jak się okazało, chyba też było padnięte, bo od wizyty u Ciebie, wskaźnik akumulatora nawet po kilkutygodniowym staniu na mrozie, ciągle pokazuje stan 100%, kiedy wcześniej tak nie było i zastanawiałem się, czy nie trzeba by go wymienić bo już był stary. Od prawie półtora roku szukam wymówki, żeby wpaść do Ciebie na "pogaduchy", ale nie mam wymówki, bo samochód chodzi świetnie i nic się nie chce zepsuć Pozdrawiam serdecznie, Mateusz
  2. Moze źle się wyraziłem... Mianowicie była to praca zdalna. Calosc przeprowadzono w Ostrodzie...tylko akurat spec byl fizycznie w Gdansku i na telefonie. Kolega z Ostrody zrobil pomiar na hamowni i zgral program z samochodu, przeslal to przez internet, po czym Spec zrobil do tego mape, wyslal, a kolega w ostrodzie wgral ja do komputera i znowu wykonal pomiar Zwykla praca zdalna z mojego punktu widzenia. Zrobilem juz jakies 6tys km i powiem, ze jest swietnie. Normalna jazda - zadnej roznicy w mocy i spalaniu, ale jak potrzeba wdepnąć to ogień
  3. Byc moze.... tylko ja specjalista w tej dziedzinie nie jestem. Mapę robił doswiadczony Gosc i mu zaufalem, ale hamowal jego kolega w innej lokalizacji i multitronic to w tej kwesti byla dla niego nowosc. I na forum jest duzo wykresow 2.0tfsi ale nic z multitronic. Wszystkie z nich kręcą do ok 6500obr… u mnie jest pomiar na 5500obr... Ale to nie wplywa przeciez na moment... Dodam ze pomiar byl przy pedale na maks, ale bez wcisnietego kickdown. W trybie manual po wcisnieciu kickdown skrzynia zredukowala bieg. Czy to normalne? Macie jakies doswiadczenia z multi?
  4. Robiłem ostatnio w Fast-Serwis Ostroda. Mapy robi tam Robert z Tune-up z Gdanska. Opinie ma on bardzo dobre z tego co wiem.
  5. Witam! Jestem świeżo po modzie i ciagnie swietnie Ale czy te wykresy są normalne i wiarygodne? Czy widać tu jakieś problemy? Dlaczego moment jest tak niski? Z góry dzięki
  6. Podbijam pytanie Kolegi, bo mam podobnie. B8 07.2010 CDNB multitronic Na hamulcu pali mi wlasnie 1.2-1.9l/h zalezy czy cieply czy bardzo cieply. Czasem szarpnie na wstecznym, zdecydowanie czesciej gdy jest zimny..Moja skrzynia tez nie nie ma bledow i poza tymi szarpnieciami i wolną reakcjią na gaz nigdy się nad tym nie zastanawialem Czy tez powinienem się martwic? Pozdrawiam Kolegów
  7. Witam serdecznie Od 30tkm radośnie leję benzynkę i olej do mojego CDNB i to jakoś lubię Nie planuję jej zostawic, choc s4 baardzo kusi. Dziękuję z góry za całą cenną wiedzę, która zebraliście na forum. Pozdrawiam, Mateusz
  8. Jak wyzej Kolega polecam FAST SERWIS OSTRODA. Milo, fachowo, uczciwie, paragonik, gwarancja, korekta w razie potrzeby. Robilem moda przed wigilia lekko 180@230KM i polecam :)
  9. m_nog odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A widzisz! Dziekuję bardzo. Nie trafiłem na to
  10. m_nog odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, nie tego oczekuje. Dzialy przeszukane, wątek również utworzony, ale nie ma ani informacji ani odpowiedzi. Liczylem na to, że może w ogólnym ktoś coś będzie wiedział. Więc ponowię pytanie, czy są tu ludzie godni polecenia z WM? Pozdrawiam i zycze milego dnia
  11. m_nog odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cześć Są tu jacyś znającysię na rzeczy ludzie z Olsztyna W-M lub okolic? Jestem tu nowy i szukam kogos kto by się zajął moją A4 bo troche mam do zrobienia Pozdrawiam
  12. Na moje oko wyglada jak zlamana - lekko skrzywiona i ostre krawedzie. Zalaczam foto. Moze bedziecie w stanie cos powiedziec ogolnie po wygladzie swiec po ok. 40tys km
  13. Dzień dobry Użytkownicy! W styczniu kupilem A4 b8 CDNB z multitronikiem. wczoraj wymienialem swiece i okazalo sie ze elektrody w 1 z nich nie ma (odlamana). Coz robic? Zrobilem wzesniej 15tys. km i poza tym ze bierze olej (1litr/1000) bylem zadowolony. Teraz zaczynam sie bać. Jest czego? Pozdrawiam serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.