-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tak dla rozluźnienia atmosfery, chciałbym serdecznie pozdrowić @kixi4 Od remontu u Ciebie, te 0.4 litra co mi zostaje w butelce po wymianie oleju, nie jestem w stanie go zużyć/dolać do następnej wymiany co 10/15tys km. Drugie wielkie dzięki za to "sprzęgło alternatora". Jak się okazało, chyba też było padnięte, bo od wizyty u Ciebie, wskaźnik akumulatora nawet po kilkutygodniowym staniu na mrozie, ciągle pokazuje stan 100%, kiedy wcześniej tak nie było i zastanawiałem się, czy nie trzeba by go wymienić bo już był stary. Od prawie półtora roku szukam wymówki, żeby wpaść do Ciebie na "pogaduchy", ale nie mam wymówki, bo samochód chodzi świetnie i nic się nie chce zepsuć Pozdrawiam serdecznie, Mateusz
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Moze źle się wyraziłem... Mianowicie była to praca zdalna. Calosc przeprowadzono w Ostrodzie...tylko akurat spec byl fizycznie w Gdansku i na telefonie. Kolega z Ostrody zrobil pomiar na hamowni i zgral program z samochodu, przeslal to przez internet, po czym Spec zrobil do tego mape, wyslal, a kolega w ostrodzie wgral ja do komputera i znowu wykonal pomiar Zwykla praca zdalna z mojego punktu widzenia. Zrobilem juz jakies 6tys km i powiem, ze jest swietnie. Normalna jazda - zadnej roznicy w mocy i spalaniu, ale jak potrzeba wdepnąć to ogień
-
B8 2.0tfsi CDNB Multitronic Proszę o opinię
130tys
-
B8 2.0tfsi CDNB Multitronic Proszę o opinię
Byc moze.... tylko ja specjalista w tej dziedzinie nie jestem. Mapę robił doswiadczony Gosc i mu zaufalem, ale hamowal jego kolega w innej lokalizacji i multitronic to w tej kwesti byla dla niego nowosc. I na forum jest duzo wykresow 2.0tfsi ale nic z multitronic. Wszystkie z nich kręcą do ok 6500obr… u mnie jest pomiar na 5500obr... Ale to nie wplywa przeciez na moment... Dodam ze pomiar byl przy pedale na maks, ale bez wcisnietego kickdown. W trybie manual po wcisnieciu kickdown skrzynia zredukowala bieg. Czy to normalne? Macie jakies doswiadczenia z multi?
-
Chiptuning skrzyni biegów Multitronic
Robiłem ostatnio w Fast-Serwis Ostroda. Mapy robi tam Robert z Tune-up z Gdanska. Opinie ma on bardzo dobre z tego co wiem.
-
B8 2.0tfsi CDNB Multitronic Proszę o opinię
Witam! Jestem świeżo po modzie i ciagnie swietnie Ale czy te wykresy są normalne i wiarygodne? Czy widać tu jakieś problemy? Dlaczego moment jest tak niski? Z góry dzięki
-
Spalanie na postoju w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Podbijam pytanie Kolegi, bo mam podobnie. B8 07.2010 CDNB multitronic Na hamulcu pali mi wlasnie 1.2-1.9l/h zalezy czy cieply czy bardzo cieply. Czasem szarpnie na wstecznym, zdecydowanie czesciej gdy jest zimny..Moja skrzynia tez nie nie ma bledow i poza tymi szarpnieciami i wolną reakcjią na gaz nigdy się nad tym nie zastanawialem Czy tez powinienem się martwic? Pozdrawiam Kolegów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie Od 30tkm radośnie leję benzynkę i olej do mojego CDNB i to jakoś lubię Nie planuję jej zostawic, choc s4 baardzo kusi. Dziękuję z góry za całą cenną wiedzę, która zebraliście na forum. Pozdrawiam, Mateusz
-
Spoty Olsztyńskie
Jak wyzej Kolega polecam FAST SERWIS OSTRODA. Milo, fachowo, uczciwie, paragonik, gwarancja, korekta w razie potrzeby. Robilem moda przed wigilia lekko 180@230KM i polecam :)
-
B8 TrOOOOp
A widzisz! Dziekuję bardzo. Nie trafiłem na to
-
B8 TrOOOOp
Nie, nie tego oczekuje. Dzialy przeszukane, wątek również utworzony, ale nie ma ani informacji ani odpowiedzi. Liczylem na to, że może w ogólnym ktoś coś będzie wiedział. Więc ponowię pytanie, czy są tu ludzie godni polecenia z WM? Pozdrawiam i zycze milego dnia
-
B8 TrOOOOp
Cześć Są tu jacyś znającysię na rzeczy ludzie z Olsztyna W-M lub okolic? Jestem tu nowy i szukam kogos kto by się zajął moją A4 bo troche mam do zrobienia Pozdrawiam
-
Odłamana elektroda świecy, a chodzi. CDNB
Na moje oko wyglada jak zlamana - lekko skrzywiona i ostre krawedzie. Zalaczam foto. Moze bedziecie w stanie cos powiedziec ogolnie po wygladzie swiec po ok. 40tys km
-
Odłamana elektroda świecy, a chodzi. CDNB
Dzień dobry Użytkownicy! W styczniu kupilem A4 b8 CDNB z multitronikiem. wczoraj wymienialem swiece i okazalo sie ze elektrody w 1 z nich nie ma (odlamana). Coz robic? Zrobilem wzesniej 15tys. km i poza tym ze bierze olej (1litr/1000) bylem zadowolony. Teraz zaczynam sie bać. Jest czego? Pozdrawiam serdecznie
m_nog
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta