Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzysiek2808

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysiek2808

  1. Przed logami usunąłem błędy i logowalem na pb. Jak sprawdzić sondę, jaki opór grzałki?Popatrzyłem na turbinke, jest zapocona olejem z zewnątrz, wirnik ma luz około 1mm poprzecznie i minimalnie minimalnie wzdłużnie. Regeneracja czy jeszcze polata? Widać olej w przewodach dolotowych i na przepustnicy.
  2. LPG jest ale logi były na benzynie. Porządek tzn wymiana?
  3. Witajcie Drodzy Forumowicze, Jest to moje pierwsze 1.8t i pierwsze autko z grupy VAG :) Ogólnie mam wrażenie, że samochód nie generuje tyle KM ile powinien. Dzisiaj zrobiłem podstawowe logi i według tego co wyczytałem na forum mam chyba zbyt niskie doładowanie. Proszę Was zerknijcie i oceńcie co odbiega od normy. Dodam jeszcze, że komp wyrzuca mi co jakiś czas następujące błędy: - 17511 - zespół 1, sonda 1, obwód grzejny P1103-008 - moc za mała - MIL zapalona (sonda padła?) -16683 - regulacja ciśnienia doładowania, P0299-002 przekroczona granica regulacji Wcześniej miałem też błąd od pompy powietrza wtórnego "odkurzacza" ale jak kiedyś go usunąłem to jeszcze się nie pojawił. Zdążyłem dzisiaj zerknąć na zawór DV i n75. DV trzyma szczelnie w stanie spoczynku, membrama również szczelna, N75 nie ma przejścia z jednego z króćców, natomiast pomiędzy dwoma pozostałymi jest swobodne przejście. Pod ciśnieniem około 2 Bar słychać tylko MINIMALNE syczenie na tym jednym króćcu, zaznaczam, że minimalne. Podejrzewam trochę jeden przewód biegnący z n75 do gruszki turbo o nieszczelność. Bardzo Was proszę o poradę gdzie dalej szukać. Składać osprzęt na nowych wężykach i sprawdzić logi?
  4. To mój pierwszy post więc witam się z Wami wszystkimi. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.