Michagm

Inny
    INNY

56 profile views
  1. Tarcze: Rotinger / Textar / Mikoda a używam Rotinger Klocki: ATE / Ferodo / Textar / Fomar Miałem TRW a tak naprawdę to CORTECO [już nie jest taka świetna jak 10 lat temu]. Bardzo szybko straci formę/jakość hamowania [czyli 3-4 miesięcy]. Omijam Tarcze Zimmermann'y - klubowicze z Peugeot mieli nie-przyjemności [czyli tym wyższa temperatura tym gorzej hamuje albo wcale].
  2. Jeśli masz felgi 17cali 7J to opcjonalnie opony 215/45/ ale nie polecam. Opony 215/45/ tyle samo kosztują to 225/45/ a prawie tyle samo zużywają paliwa , podobne opory toczenia i podobnie szumią ale 225/45/ mają lepszą przyczepność niż 215/45/. Dlatego nie polecam 215/45/ [tylko dlatego cena]. Warto poszukać felgi 17cali z 7,5J na opony 225/45/ .Naprawdę polecam. ET to nie jest problem [wystarczy sprawdzić , policzyć a później dokupić dystanse]. Nie zapomnij o Rantach Testowałem kilka opon do P406 8C
  3. Jak miałem 25/27lat 185cm to ważyłem ~60/62kg a teraz 34latka ważę prawie ~82/86kg. Ćwiczę mieszane CrossFit/DynamoGym/Gym i RandomCardio a startuję w RunMageddon. Masa urośnie ale nie tak szybko . Zawsze możesz pozmawiać z trenerem/trenerką bo przyda ci trochę informacji/wiedzy np. suplementy Vita-miner/dieta żywnościowa/itd.. ## 2 ## A może stworzymy nową drużynę "A4" na zawody RunMageddon . Ktoś jest chętny . Nie jestem taki straszny
  4. Michelin Energy jest lepszy od Primacy 6/Contact Premium 6 ale jest mały problem: ograniczony wybór rozmiar opon. Warto zainteresować: Matador MP47 Hectorra 3 [Klasa średnia i cena/jakość] . Mam opony w moi P406 8C 2.2HDi [Pininfarina] zalety: bardzo dobra przyczepność na sucho , dobre zabezpieczenie [FR/XL] , wytrzymała zbrojeniówka wada: wyższe spalanie , szum , gorsza przyczepność na deszczu [przegrywa z Uniroyal RainSport/RainExpert] i trzeba dobrze wyważyć opony tylko laserowo. neutralnie: twardy kauczuk jak Pirelli czyli na wiosnę/lato idealnie Mam też dobre zdanie o Dębica UHP/UHP2 [Klasa ekonomiczna] ## 2 ## Czytałem forum: opony Vredestein Ultrac Senssata na stronie PorscheClub Ku przestrodze [nie wiem ale dziwne/podejrzane] ale opony VREDESTEIN Ultrac Vorti/SportRac 5 bardzo często mają zakładane w P406 8C w Niemczech.
  5. Jesteście tacy silni to przyjście/przyjeździe na RunMageddon do Krakowa 11/12.05.2019 . Ja startuję w Sobotę na 6km [Rekrut] i w Niedzielę na 12km [Classic]. Jeśli ktoś startuje na RunMageddon to piszcie priv do mnie. Bo nie dawno startowałem 13.04.2019 we Wrocławiu na RunMageddon na 6km [Rekrut]. Mój pseudonim "Michaś" Połowego Gorola i Hanysa.