Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbiko13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zbiko13 odpowiedział(a) na Plastek temat w Audi A4 B5
    Witam! |Sprawdzi mi ktoś kolor po vinie wauzzz8p34a166593 ? Co prawda to a3 Dzięki
  2. Witam! potrzebny kod lakieru WAUZZZ8E06A180856 Pozdrawiam
  3. Wstępnie dobrze sie prezentuje ale niezbyt fachowcy grzebali przy tym motorze Np zobaczcie na opaski na przewodzie przy zbiorniku płynu chłodniczego ( druciarstwo ) Trzeba to dobrze obejrzeć na miejscu bo mogą być jeszcze inne niespodzianki
  4. Baza 200ps zrobione na 260 co do spalania to na 7tys. dolałem max 2l , ale wymieniam co 7tys.
  5. Miałem podobny problem w A6 C6 Q i po wymianie wszystkich półoś , wału wibracje były dalej. \podmieniłem skrzynie i pomogło
  6. Pekinie opisane nic tylko robić
  7. Jeśli chodzi o ine to 90tys wytrzymuje bez problemu. \montujemy to od dobrych kilku lat i zdarza się ze klient wymienia u nas znowu zestaw przy przebiegach dochodzących do 90tys Dużo też zależny od samego montażu
  8. Świece muszą być zawsze dobierane według zaleceń fabrycznych ewentualnie jak jest modyfikacja z mocą silnika możne je zmienić ,ale to już ten co robi program powie
  9. Czy udało się ustalić co to za dźwięk ? Mam tez okazje kupić takiego 3.2 od wujka ale tez mu tak dziwnie stuka Jeszcze nie szukałem co jest nie tak dlatego fajnie jak ktoś coś wie co jest
  10. zbiko13 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Zawsze jak serwisujemy ALTeka to jeśli klient nie ma innych upodobań zalewamy 5w40 maxlife
  11. Ja z 2.0tfsi jestem zadowolony i nawet za dużo nie pobiera oleju
  12. Ja bym tak z tym vagiem nie szalał. Przede wszystkim nie należny porównywać samochodów z grupy vag do audi bo co jak co ale audi jest ich marka bardziej dopieszczoną " co idze za tym że jednak lepszą od skody czy seat. Albo rocznik albo wygoda Osobiście miałem 2.0tfsi z gazem i byłem mega zadowolony palił 80/20 % 500km za 200zł z w miare agresywna jazda to wynik dość fajny
  13. Pamiętajcie że dystrybucja oleju na markety jest uzależniona od ceny za jaką kupią i to niestety nie zawsze idzie w parze z ich jakością Osobiście do swoich aut zalewam valvoline zgodny z normą i nie takiego z neta bo tam tez nie ma za ciekawie z jakością jeśli jest tani
  14. Najlepiej tankować zawsze do pełna i na stacjach floty . Tankuje civica od 80tys. na orlenie statoiu i shelu i robie bardzo zbliżone km na butli .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.