-
Kolor po VINie
Witam! |Sprawdzi mi ktoś kolor po vinie wauzzz8p34a166593 ? Co prawda to a3 Dzięki
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
Witam! potrzebny kod lakieru WAUZZZ8E06A180856 Pozdrawiam
-
Który silnik wybrać Audi A4 B7?
Wstępnie dobrze sie prezentuje ale niezbyt fachowcy grzebali przy tym motorze Np zobaczcie na opaski na przewodzie przy zbiorniku płynu chłodniczego ( druciarstwo ) Trzeba to dobrze obejrzeć na miejscu bo mogą być jeszcze inne niespodzianki
-
Który silnik wybrać Audi A4 B7?
Baza 200ps zrobione na 260 co do spalania to na 7tys. dolałem max 2l , ale wymieniam co 7tys.
-
drgania/bicie w quattro powyzej 80-100km/h
Miałem podobny problem w A6 C6 Q i po wymianie wszystkich półoś , wału wibracje były dalej. \podmieniłem skrzynie i pomogło
-
Swap CVT ośka -> manual Quattro na przykładzie 2.0 ALT
Pekinie opisane nic tylko robić
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Jeśli chodzi o ine to 90tys wytrzymuje bez problemu. \montujemy to od dobrych kilku lat i zdarza się ze klient wymienia u nas znowu zestaw przy przebiegach dochodzących do 90tys Dużo też zależny od samego montażu
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Sprawdź synchronizacje
-
Świece zapłonowe
Świece muszą być zawsze dobierane według zaleceń fabrycznych ewentualnie jak jest modyfikacja z mocą silnika możne je zmienić ,ale to już ten co robi program powie
-
Prośba o pomoc w ocenie poprawności działania silnika
Czy udało się ustalić co to za dźwięk ? Mam tez okazje kupić takiego 3.2 od wujka ale tez mu tak dziwnie stuka Jeszcze nie szukałem co jest nie tak dlatego fajnie jak ktoś coś wie co jest
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Zawsze jak serwisujemy ALTeka to jeśli klient nie ma innych upodobań zalewamy 5w40 maxlife
-
Który silnik wybrać Audi A4 B7?
Ja z 2.0tfsi jestem zadowolony i nawet za dużo nie pobiera oleju
-
Jaki silnik Audi a4 B7 benzyna
Ja bym tak z tym vagiem nie szalał. Przede wszystkim nie należny porównywać samochodów z grupy vag do audi bo co jak co ale audi jest ich marka bardziej dopieszczoną " co idze za tym że jednak lepszą od skody czy seat. Albo rocznik albo wygoda Osobiście miałem 2.0tfsi z gazem i byłem mega zadowolony palił 80/20 % 500km za 200zł z w miare agresywna jazda to wynik dość fajny
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pamiętajcie że dystrybucja oleju na markety jest uzależniona od ceny za jaką kupią i to niestety nie zawsze idzie w parze z ich jakością Osobiście do swoich aut zalewam valvoline zgodny z normą i nie takiego z neta bo tam tez nie ma za ciekawie z jakością jeśli jest tani
-
gdzie tankujecie LPG
Najlepiej tankować zawsze do pełna i na stacjach floty . Tankuje civica od 80tys. na orlenie statoiu i shelu i robie bardzo zbliżone km na butli .
zbiko13
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta