Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JaskoDZA

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jak coś to mam sprężyny obniżające firmy H&R Komplet na przód
  2. Po odpaleniu auta i Chwile po tym jak silnik pracowal
  3. Paliwo tankuje zawsze na orlenie. Auto kupiłem miesiąc temu i teraz wszystkie nie doskonałości wychodzą. (kupując auto byłem świadom szarpania, przez to cene znegocjowałem) - Filtr nie mam pojęcia kiedy był zmieniany Czy ciśnienie na "tandem-pompie i pompie w baku" moge w jakiś sposób sprawdzić sam? (Posiadam vsds'a) Ostatnio zrzucałem pokrywe by podoginać konektorki, jednak to nie pomogło. NIe sprawdziłem wtedy numerów wtrysków. W Wolnej chwili zrzuce jeszcze raz pokrywe i sprawdze numer jakie mają te wtryski Log grupy 000 oraz 004 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbb480c8701a89b3468c50b
  4. JaskoDZA odpowiedział(a) na Liskop temat w 1.9TDI
    Też mam ten problem ale u mnie to chyba wtryski leją bo wartości w logach na dwóch są ponad -2.9 a na dwóch +2,5
  5. Paliwo tankuje zawsze na orlenie. Auto kupiłem miesiąc temu i teraz wszystkie nie doskonałości wychodzą. (kupując auto byłem świadom szarpania, przez to cene znegocjowałem) - Filtr nie mam pojęcia kiedy był zmieniany Czy ciśnienie na "tandem-pompie i pompie w baku" moge w jakiś sposób sprawdzić sam? (Posiadam vsds'a) Ostatnio zrzucałem pokrywe by podoginać konektorki, jednak to nie pomogło. NIe sprawdziłem wtedy numerów wtrysków. W Wolnej chwili zrzuce jeszcze raz pokrywe i sprawdze numer jakie mają te wtryski Log grupy 000 oraz 004 http://vaglogger.apphb.com/log/5cbb480c8701a89b3468c50b
  6. Cześć wszystkim. Bardzo prosze o analize logów. Problemy z autem są następujące -Wysokie spalanie -Kiedy auto jest rozgrzane silnik pracuje nie równo(jak by jeden cylinder nie domagał) -Kiedy auto jest rozgrzane jadąc na 6 biegu, kiedy wciskam pedal gazu to w przedziale 1700-2100 obrotów auto poszarpuje, w dalszym zakresie jest okej -Drugi bieg, gaz do konca, z tyłu czarna chmura oto logi kanału 13, 18 oraz 23 prosze o interpretacje http://vaglogger.apphb.com/log/5cb746118701a82f545220f9
  7. JaskoDZA zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Siema wszystkim! Przesiadłem sie z passata b5 1.9tdi 110km na audi a4 b6 1.9tdi 130km AVF no i mam z nią kilka problemów dlatego też założyłem konto na tym forum licząc na to że pomożecie mi rozwiązać wszystkie kwestnie dotyczące mojego świeżego nabytku. Zatem Witam, z tej strony Jan (JaskoDZA) < DZA to oczywiście Powiat w którym mieszkam. Wita Jan z Dolnego Slaska(Zabkowice Slaskie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.