Treść opublikowana przez thehuberts
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
tak z ciekowści popatrzyłem sobie. mogę zrobić ewentualnie to podstawowe kodowania typu zmiana na skandynawskie, USA, Kanadę. adaptacje mogę ewentualnie robić z Coming/Leaving Home, w sensie czasu i przyciemnianie świateł stopu. A wiesz coś może o kodowaniu spoza listy, która się pojawia przy kodowaniu świateł. są tam w ostatniej pozycji Rest of World, USA, Canada, ale są też z numerami 5,6,7, pytanie jak one działają
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
coś problem jest z dodaniem zdjęcia, wyśle ci priv
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Najlepsze ze vcds jest po angielsku tyko te opisy są po niemiecku
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czyli teoretycznie którą opcje powinna być? 0- kein SL rozumiem jako wyłączenie świateł przeciwmgielnych? a co z reszta? 1 - SL ein War 2 - SL ein Tue jak coś pomoże to mogę wstawić zdjęcia z vcds
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam. Mam a4 b6 2004 1.9tdi avf podpowie mi ktoś o co chodzi? wchodząc w adaptacje , kanał 4 mam coś takiego w zależności od wartości jaka podam 0 - kein SL 1 - SL ein War 2 - SL ein Tue Żadnego nagłówka u góry w vcds nie ma z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
Czyli nie ma długiego kodowania w b6?
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
To na tym MCE mogę zakodować długie jako światła do jazdy dziennej. I ewentualnie jakie są inne opcje kodowania. Vcds Lite nie widzę zbyt wielu opcji.
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
Witam. Szukam jakiejś informacji o moim MCE 8E0 907 279 F czy to jest high czy low? Z góry dziękuje za pomoc.
-
Jaki kolor felg????????
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam. Potrzebuje pomocy z rozmiarem tarcz: WAUZZZ8E44A255569 Dzięki za pomoc.
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
Ok. Dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem Hubert, nowy na forum i potrzebuje pomocy. Poruszyłem temat odnoście dpf w 1.9tdi. Myśle ze znajda się dobrzy ludzie i pomogą mi stwierdzić czy posiadam go czy nie.
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
Witam. Jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy. czy to jest dpf? Na szybie nalepka z norma euro4 a tabliczka mówi o euro3. zdjecia jakie uchwyciłem. 2 zdjęcia pokazują przebieg od tej puszki do tłumika.