Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Speedeer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Speedeer

  1. Powiem tak, minęły 3 lata spokojnie od momentu oddania auta na program, przy założeniu że chłop zrobił to lipnie czemu dopiero teraz jest problem ? Powinienem od nowa zrobić logi bo tamte mocno odbiegają od parametrów które są aktualnie i wszelkie anomalie z autem raz są raz raz nie i tego nie potrafię sobie wytłumaczyć
  2. Sondy wyłączone, co do turbo ciekawi mnie czy mogło by to być spowodowane podgiętą osłoną termiczną która wadzi o sztange gruszki ? Nadmuchana teoria wiem ale może jednak ?
  3. Soft wydaje mi się że jest dobry, sprawdzę ciśnienie paliwa na listwie.
  4. Witajcie, pacjent A4B6 silnik 1.8T po programie . Od jakiegoś czasu borykam się z nadmiernie dużym spalaniem (dziś trasa 50km cykl mieszany dało wynik 15l/100km ?, dzień wcześniej podobna trasa a spalanie ~12.8l ) W wydech strzela aż "miło" W niedługim okresie czasu naprawdę dużo było robione, rozrząd+napinacz na łańcuszku, turbo po regeneracji, nowy ezektor(ori), odma, świece + 1 cewka (ngk), filtr paliwa, nowe gumki na wtryski, nowy termostat+ 2x czujniki temp silnika, czuj. prędkości obrotowej silnika, blow off wywaliłem założyłem dv'ke (podrabianiec ori z allegro) ... Zrobiłem dziś logi na szybko żeby mieć jakiś pogląd lecz ręce mi już opadają do tego auta .. Logi 002 i 033 Logi 003 i 020 Logi 090 i 093 Logi 115 i 117 Logi 001 i 003 Jakieś pomysły ? ?
  5. Hmm, podpinam się do tematu, w moim przypadku to a4b6 1.8t przykład z dziś.. ostry zakręt w prawo i na chwilę doładowanie spada z 1bar na ~0.6bar. Trakcja nie złapała ..
  6. Czy udało Ci się rozwiązać problem ? Miewam tą samą przypadłość, podczas testu w 01 engine wiatrak działa a w tescie hvac - cisza
  7. Głupie pytanie ale jak wyciągnąć to bez uszkodzenia czegokolwiek? ?
  8. Speedeer odpowiedział(a) na Speedeer temat w 2.0
    No tak z tego zdaje sobie sprawę
  9. Speedeer odpowiedział(a) na Speedeer temat w 2.0
    A coś na turbinie nie lepiej? Np taki Bex? Bo chciałem zrobić od razu setup na jakieś 240hp tylko ze bex ciężki do dostania w dobrych pieniądzach
  10. Speedeer opublikował(a) temat w 2.0
    Witajcie, mam dylemat co zrobić z moją A4 B6 2.0alt bo owy silnik zbytnio nie nadaje się do niczego a w wszystko inne włożyłem dość sporą sumę pieniędzy i głupotą by było sprzedać auto żeby kupić z innym silnikiem. Pytanie brzmi czy pchać się w swap na 1.8T Jeśli tak to jaką wersję silnika + co od razu kupować nowe/regenerowne żeby miało to ręce i nogi
  11. Siemanko witam was wszystkich :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.