-
1.8T BEX nie odpala od razu
Ok, filtr paliwa zamówiony w ASO, jak nie pomoże będę sprawdzał ten czujnik. Dzięki
-
1.8T BEX nie odpala od razu
W którym kanale można sprawdzić czujnik płynu? No filtr zmieniałem jakieś 2 lata temu, firmy febi. Temperatura w silniku na kanale 001 i 004 taka sama, w liczniku bloku 003 też taka sama.
-
1.8T BEX nie odpala od razu
LPG wyłączone, wyjęty bezpiecznik, tez tak myślałem że wina była od LPG, ale od wczoraj sterownik LPG nie chce przełączyć na gaz tak jakby gazu nie było a w butli jest, (w poniedziałek jedzie auto do gazownika). Dzisiaj była próba bez gazu i też dalej był problem.
-
wilku451 obserwuje zawartość Prośba o analizę LOG-ów 1.8t BEX + LPG , 1.8T BEX nie odpala od razu , Jaki olej do skrzyni Audi Q5 3.2FSI? i 5 innych
-
1.8T BEX nie odpala od razu
Witam, mam problem ze swoim 1.8T BEX, jak audi postoi przez noc lub dłużej trzeba dłużej ja zakręcić żeby odpaliła (5-10 obrotów wału). Jak jest zimno zadzwoni tez łańcuch, po około 1-2 sekundach ustępuję, łańcuch zmieniany jakieś 80kkm temu (nie z aso), pasek z przodu 6kkm temu, w bloku pomiarowym 93 pokazuje -1, od czasu do czasu wyskoczy błąd 16396, czujnik położenia wałka założony nowy. Czy to już łańcuch z napinaczem padł i należy zmienić? Czy może to coś innego? Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam
-
Jaki olej do skrzyni Audi Q5 3.2FSI?
Cześć. Jaki kupić olej do skrzyni automatycznej do Q5 3.2FSI CALB LAW LZN VIN: WAUZZZ8R4AA029000? Kupić w ASO czy może cos innego? Przy okazji chciałem zmienić tez w tylnym moście. Co do zmiany wystarczy spuścić stary i zalać nowy czy jest jakaś inna procedura? Dzięki jak cos i pozdrawiam.
-
Jaki olej do skrzyni Audi Q5 3.2FSI CALB LAW LZN
Cześć, Chciałbym zmienić olej w skrzyni w Audi Q5 3.2FSI CALB LAW LZN VIN: WAUZZZ8R4AA029000 I mam pytanie jaki olej zalać? Z aso czy może jakiś inny? Jak wygląda procedura zmiany oleju w tej skrzyni? Sorka ze w A4 B8 ale to bliźniacze auta. Dzięki wielkie za info.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8R4AA029000 Dzięki wielkie
-
1.9 TDI AJM - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Dzięki, No już wypaliłem, zmierzył mi i już zrobiłem 3 rodzaje, pełne zaślepienie, małym otworem oraz z kilkoma otworami. Zmieniał też świece żarowe bo tylko jedna była w miarę dobra i trochę się poprawiło, zmienił też jedna poduszkę skrzyni bo była rozerwana, dzisiaj ma spróbować jak będzie chodził z zaślepionym egrem. Wychodzi że najbardziej szarpie samochodem jak rusza z 1 biegu, na dwójce już takich szarpnięć nie ma.
-
1.9 TDI AJM - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Zrobiony dynamiczny 013+023 Dynamiczny: Grupy 013, 023: http://vaglogi.pl/log-013_023_38V1P.html
-
1.9 TDI AJM - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Dzięki wielkie. Zrobię w sobotę bo teraz nie będę miał jak. Nie wiesz czy znajdę gdzieś rysunek na taka zaślepkę żeby dorobić?
-
1.9 TDI AJM - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Cześć, Proszę o analizę logów auta znajomego. A4ka szarpie na zimnym, ostatnio założony nowy przepływomierz (była wsadzona chińska i padła). Statyczny: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_5320O.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_hk8V9a.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_87BA0Z.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_2V8SSX.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_uUFG0i.html Dynamiczny: Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_pq4yA.html Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_04mi26S.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_SB68lpU.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_v5BI2z4.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_Eq7o7.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_Zn5t3ro.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_4YEq0Y.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_rR6jia.html Basic settings: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_OA9HgD.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_r8suX7.html Dzięki wielkie
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, rozkodujesz? WAUZZZ8DZ1A104472 Dzięki wielkie.
-
wilku451 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Prośba o analizę LOG-ów 1.8t BEX + LPG
Dolot sprawdzałem ciśnieniowo i nigdzie nic nie słychać, dodatkowo zmieniałem większość opasek na nowe więc raczej szczelnie jest. Dzięki za odpowiedź ?
-
Prośba o analizę LOG-ów 1.8t BEX + LPG
Cześć, Sprawdziłby mi ktoś logi od BEX-a? Ogólnie auto dobrze chodzi ale od czasu do czasu wyskakuje błąd katalizatora 16804, mimo ze po sprawdzeniu VAG-iem katalizator i sondy są ok. Gaz ostatnio regulowany, do 6k obr/min jest dobrze ale widzę ze już ponad jest ubogo. Czasem tez wyskakuje błąd 16891. Zmieniłem ostatnio zawór odmy 035103245G z ASO bo był nieoryginalny ale to było w czwartek i od tego czasu nie było błędu. Statyczny: Grupa 032: http://vaglogi.pl/log-032_ARAi2.html Grupy 033, 034, 036: http://vaglogi.pl/log-033_034_036_UWg2wv7.html Grupy 001, 046, 099: http://vaglogi.pl/log-046_099_001_2rT8I5P.html Grupy 030, 031, 032: http://vaglogi.pl/log-030_031_032_GAwch4x.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_ALHd21H.html Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_dDpOT36.html Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_2L88nr.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_YVa1P0.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_frzx9.html (LPG) Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_IuH932w.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_9np0j.html Dynamiczny: Grupa 032: http://vaglogi.pl/log-032_ARAi2.html Grupy 033, 034, 036: http://vaglogi.pl/log-033_034_036_UWg2wv7.html Grupy 001, 046, 099: http://vaglogi.pl/log-046_099_001_2rT8I5P.html Grupy 030, 031, 032: http://vaglogi.pl/log-030_031_032_GAwch4x.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_ALHd21H.html Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_dDpOT36.html Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_2L88nr.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_YVa1P0.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_frzx9.html (LPG) Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_IuH932w.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_9np0j.html Dzięki z góry za sprawdzenie.
-
Kodowanie tempomatu A4 B6
Gdzie podjechać? I kiedy? ?