Treść opublikowana przez WunZUU
-
Regulacja drzwi a4 b6
-
Regulacja drzwi a4 b6
To zdjęcie dałem dla przykładu, u mnie jest ciaśniej. Boczek może być faktycznie źle, bo górna część boczków, która zachodzi na szybę po prostu leży i można ją odgiąć, a chyba powinna być zaczepiona. Jutro dam swoje zdjęcie.
-
Regulacja drzwi a4 b6
Witam, mam mały problem z drzwiami po obydwu stronach z przodu, a mianowicie maskownice głośniczków (tych górnych) w drzwiach po ich zamknięciu ocierają się z kratkami nawiewu. Czy jest jakaś regulacja na zawiasach, która pozwoli wysunąć trochę drzwi na zewnątrz? Chodzi mi o to, żeby odstęp od tych plastików pomiędzy drzwiami, a kokpitem był większy, gdyż aktualnie ocierają się o siebie i wydają nieprzyjemne odgłosy tarcia plastik o plastik. Problem jest tylko przy samej górze, na dole odstęp jest spory. Zamieszczam zdjęcie, żeby lepiej zrozumieć o co mi chodzi (To nie jest moje zdjęcie, tylko z internetu)
-
Problem z pompką paliwa po postoju 1.8T a4 b6
No dobra, jeszcze trochę poczekam zanim to zrobię, może się samo ogarnie. Wczoraj dwa razy po postoju zadziałało normalnie, a za trzecim razem już nie ? Boje się powoli zaglądać do tego programu czy nic się znowu nie poprzestawia
-
Problem z pompką paliwa po postoju 1.8T a4 b6
Nastawy w grupie silnik? Ja z vag-com dopiero zaczynam, więc jak mógłbyś mi dokładniej rozpisać to będę wdzięczny ? o i taka sprawa dziś robiłem dmuchawę powietrza, bo mi coś grzechotało i po włączeniu zapłonu po nocy pompa się włączyła...
-
Problem z pompką paliwa po postoju 1.8T a4 b6
Witam, może ktoś będzie miał pomysł co mogło się stać bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania ;d Problem pojawił się po tym jak będąc podłączony vagiem w grupie silnik zrobiłem testy wew. kiedy to któryś test uruchomił pompkę paliwa na chwilę. Po tym zabiegu pojawił się problem z odpaleniem samochodu po postoju, a mianowicie gdy nie był silnik odpalany pompka zawsze dopompowywała ciśnienie po zapłonie przez chwilę i palił od kopa, teraz pompka nie działa w ogóle podczas pierwszego kręcenia i nie chce zapalić, ale przy drugiej próbie już się udaje, trochę nierówno pochodzi ale jak złapie paliwo jest ok. I teraz zaczyna się część, która jest najdziwniejsza a mianowicie po zgaszeniu auta i przekręceniu na zapłon pompka chodzi normalnie... pompuje mocno i słychać że pracuje. Wtedy jest już pewność że odpali, ale jak chwilę postoi to znów ten sam problem, pompka w ogóle się nie uruchamia. Przed tymi testami wszystko było ok, po dopompowaniu paliwa odpalał na strzał. Proszę o pomoc ;c
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
O wielkie dzięki, ciągle się zabierałem żeby zobaczyć te świece jakie kupić, a tu mam odpowiedź
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
A jeszcze wspomnę o świcach, prawdopodobnie są stare i jest lekkie wypadanie zapłonu szczególnie na zimnym silniku. Planuję zmianę świec, może to coś poprawi. A wracając do przepływki to co jest nie tak? Wartość maksymalna jest za mała czy na niskich obrotach jest zła wartość?
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
No dobra
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
Czyli wiem już, że jest po chipie, jest nieszczelność albo przepływka niedomaga, gaz jest do regulacji i turbo działa poprawnie?
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
Czemu gaz porażka?
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
Dobra logi robiłem na rozgrzanym silniku, z wyłączoną klimą i radiem, przed każdym logiem kasowanie błędów 3+20 Malone Tuning Log Viewer TINYURL.COM 115+118 Malone Tuning Log Viewer TINYURL.COM 2+33 benzyna Malone Tuning Log Viewer TINYURL.COM 2+33 gaz Malone Tuning Log Viewer TINYURL.COM
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
A jeszcze zapytam gdzie jest ten zawór DV i jak go sprawdzić? To jest ten który puszcza powietrze tylko w jedną stronę?
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
No dobra to jutro będę robił logi. Ale wychodzi na to, że obecnie wszystko jest w normie. Bałem się tylko, że układ może być nieszczelny ale kiedy złapie wartość zadaną od tych 3000-4000 trzyma ciśnienie
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
Jeśli jest to ważne żeby zrobić do odciny, albo chociaż do 6tyś to mogę jutro to zrobić raz jeszcze. Potrzebuję tylko instrukcji jak ten test poprawnie wykonać. Ten robiłem z 3 biegu przy prędkości 30km/h i but w podłogę. Druga sprawa że on jest po chipie? Skąd ten wniosek i czy może nie jest to po prostu problem zaworu N75?
-
Turbina słabo się zbiera 1.8 BEX
Witam, mam taki problem, że w moim nowym samochodzie jest straszna turbodziura. Przyśpieszenie czuć dopiero powyżej 2500 obrotów. Dołączam zrzut logów z turbiny, może coś się uda zrobić. Samochód to a4 b6 1.8T bex quattro
-
Przystawka xiaomi smart tv do audi navi plus
Witam, od niedawna jestem posiadaczem a4 z radionawigacją rns-d do której mogę dorzucić moduł TV. Przechodząc do sedna, są gotowe adaptery które pozwalają oglądać telewizję i odtwarzać filmy z USB, a gdyby pójść o krok dalej i zamontować przystawkę smart tv do tunera tak aby można było oglądać youtube, netflixa itd. Czy jest to w ogóle wykonalne?