Treść opublikowana przez Mietek2951
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Czyli mogę kupić byle jaką maglownice do Audi A4 B7 bez servotronica i podejdzie? Nie muszę kupować z identycznym numerem seryjnym co oryginalna?
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Witam, chciałbym się dowiedzieć na co muszę zwracać uwagę przy kupnie regenerowanej maglownicy do A4 B7? Czy każda maglownica jest taka sama? Mogę kupić byle jaka maglownice do Audi A4 B7? Czy są jakieś różne wersje?
-
Jaki kabel diagnostyczny do Audi A4 B7?
Witam, czy mógłby mi ktoś podesłać link do sprawdzonego kabla diagnostycznego który obsłuży Audi A4 B7 2005r silnik BKE? Bo wszędzie są kable które obsługują tylko do 2004r.. Najlepiej taki sprawdzony i do 50zl
-
Duży wyciek płynu do wspomagania
Wszędzie pod spodem jest sucho
-
Duży wyciek płynu do wspomagania
Witam, mam problem ponieważ a dnia na dzień mam duży wyciek płynu do wspomagania, zaleje zbiornik na poziom max i po przejechaniu 4km jest pusto w zbiorniku, wycieku nigdzie pod autem nie widać. Macie jakieś pomysły co to może być? Auto to Audi A4 B7 1.9 tdi
-
Wyjąca pompa i spieniony płyn w zbiorniku
Witam, mam problem ze wspomaganiem kierownicy a mianowicie wsiadam w auto odpalam a tu auto dziwnie chodzi po dodaniu gazu słychać takie buczenie a przy kręceniu kierownicą słychać głośny hałas. Dodałem płynu wszystko ucichło ale przejechałem parę km i dalej to samo.. Co mogło się stać? Dodam że stało się to z godziny na godzinę.. wcześniej jeździłem i wszystko było okej
-
Pilot centralnego zamka przestał działać
Witam, nagle przestał mi działać pilot centralnego zamka.. Jakiś miesiąc temu padła mi bateria wymieniłem ją, zakodowalem, i pilot działał i nagle dzisiaj przestał działać, dioda na pilocie miga jak klikam guziki, próbowałem go też zakodować ale dalej nie działa. Jak to naprawić?
-
Wymiana soczewki w lampach
Witam, czy ktoś wie jak wymienić soczewke w tych lampach? LAMPY PRZEDNIE DAYLINE AUDI A4 B7 11/04-03/08 BLACK WWW.MMTUNING.EU LAMPY PRZEDNIE DAYLINE AUDI A4 B7 11/04-03/08 BLACK I czy ta soczewka podejdzie bez problemu? Mini H1 BI-XENON - Soczewki samochodowe HID BI XENON HIDRETROFIT.PL Zobacz Mini H1 BI-XENON (6, 6.0, bixenon, H1, łatwy, mini, montaż, projektory, soczewki, soczewkowe)...
-
Koszt wymiany skrzyni biegów na 6b w Tdi
A czy skrzynie lepiej wziąć od 2.0 TDI z A4 B7 czy z A4 B6 od 1.9 TDI 130km
-
Koszt wymiany skrzyni biegów na 6b w Tdi
Witam, mógłby mi ktoś podać przybliżony koszt przy dzisiejszych cenach wymiany Skrzyni biegów w Audi A4 B7 1.9 TDI? Czy skrzynia od 2.0 TDI podejdzie? Koszt 2 masy to 2 tys i skrzyni używanej około 300zl. Jakie więcej koszty trzeba doliczyć?
-
Problem z podłączeniem radia
Tak jak pisałem, jest po zapłonie prąd ale nie jest to 12v tylko nie całe 6
-
Problem z podłączeniem radia
To wychodzi na to że muszę pociągnąć nowe 12v po zapłonie
-
Problem z podłączeniem radia
Niby w kostce jest 12v po stacyjce ale chyba gdzieś po drodze gubi prąd.. ?
-
Problem z podłączeniem radia
W tym przewodzie co idzie 12v po stacyjce to nie ma 12v tylko jest jakieś 5v. Może to być przyczyną?
-
Problem z podłączeniem radia
Chce żeby gaslo po wyjęciu kluczyka ale jak tak jest podpięte to gaśnie też w czasie jazdy
-
Problem z podłączeniem radia
Ale tak jest tylko podczas podpięcia je poprzez plus stały i plus że stacyjki a jeśli są podpięte obydwa przewody pod plus stały to radio gra cały czas
-
Problem z podłączeniem radia
A jeśli chodzi o ten problem?
-
Problem z podłączeniem radia
Następny problem się pojawił taki że na takim podłączeniu jak pisałeś radio się po jakimś czasie samo wyłącza potem włącza az w końcu się wyłączy i nie włączy, podpiąłem teraz te dwa piny zasilające radio pod stały plus i działa cały czas
-
Problem z podłączeniem radia
A mogę podpiąć pod to 12v po światłach?
-
Problem z podłączeniem radia
Mam tą co jest ma zdj wyżej
-
Problem z podłączeniem radia
Tam jest 12v po włączeniu świateł w aucie
-
Problem z podłączeniem radia
A jeszcze tak z innej beczki, mam separator antenowy z którego wychodzi kabel który mam wpiąć w remote a w radiu nie mam takiego kabla. Ze schematu ISO w radiu wnioskuję że mam ten kabel wpiac w ANT, ale oryginalnie w kostce od radia tam jest prąd po światłach
-
Problem z podłączeniem radia
Dostałem do radia taka kostkę która się wpina do radia i z niej wychodzą 2 przewody pod multi funkcje które nie wiem gdzie podpiąć
-
Problem z podłączeniem radia
Działa dzięki, a wiesz może gdzie podłączyć kabel steering wheel od sterowania kierownicy? W poprzednim radiu nie miałem sterowania z kierownicy ale wymieniłem ostatnio kierownice na multi i chciałbym ją podłączyć
-
Problem z podłączeniem radia