Treść opublikowana przez Pomocny
-
Panel Climatronika
To nic nie daje, szkoda czasu na lutowanie od nowa, lepiej kupic uzywany
-
Kamoka opinie - co sądzicie porady?
Taniego miesa to nawet psy nie chca jesc, nie da sie zaoszczedzic, bo chytry placi dwa razy, przekonalem sie w innych samochodach. Cena jednak idzie z jakoscia produktu. Oczywiscie nie chodzi o marke kamoka, a ogolnie o wszystkie tanie czesci samochodowe
-
Wymiana licznika
To bez sensu, te liczniki to porazka
-
wysoka temperatura przy postoju
To moze byc pompa, ale nie koniecznie, przerabialem ten temat u siebie, okazalo sie ze chlodnica grzeje sie od polowy w gore, a dol w ogole, wszystko bylo zapchane, nagrzewnica tez , cisnienie takie ze trojnik w bloku rozerwalo, zbiornik wyrownawczy tez. Czesci nie sa drogie, tylko wymiana nagrzewnicy okropna, trzeba deske rozdzielcza wyjac, i uwazac zeby niczego nie polamac, masakra
-
Problem ze znalezieniem nowych sprezyn 1BE
Sportowe sprężyny obniżające Audi A4 B5 30/20 MTS 5235991960 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 545 zł - Sportowe sprężyny obniżające... Czy takie beda dobre do 1.9 tdi, bo w eibach pro kit pisze ze pasuja od 1.8 do 2.8, a w mtsie juz nie, wiec jaka jest prawda ?
-
Brak świateł drogowych
Kolega byl u elektryka, tez problem ze swiatlami, w polifcie nie ma zadnych przekaznikow, a w przedlifcie sa, ja i tak obstawiam ze przelacznik zespolony
-
Wycena mechanika
Kurla, 500 zl za tylne tuleje, w lubelskim wymieniaja za 80 zl za dwie, ceny z kosmosu, w ASO jest taniej
-
Zawieszenie sportowe a4b5 s4
Jesli masz klimatyzacje to nie polecam zadnych sportowych, urywa przewody od klimy, a potem jest taki koszt ze szkoda gadac, tylko plakac zostaje, lepiej przerobic na 1BE, ale z tym tez jest problem
-
Sprężyny
Na nowych sprezynach w zamienniku nie bedzie juz zadnych kropek, a ze sprezynami 1BA nie ma problemu z ich znalezieniem, sa dostepne od reki w wiekszosci sklepow.
-
Problem ze znalezieniem nowych sprezyn 1BE
Chce zamienic sprezyny z 1BA na 1BE, szukalem tych sprezyn w intercarsie, nawet w katalogach producentow sprezyn, i wedlug tego to chyba wszystkie sa tylko 1BA, tu zaczyna byc problem, wiec chyba zostaje tylko ASO. A chce tego uniknac. Nie wazne czy szukam do 1.9 tdi, czy 1.8 t, bo wedlug zebranych informacji i tak wysokosc na przod to 355mm a na tyl 388mm. Jesli ktos bardziej sie na tym zna, lub juz wymienil u siebie to prosze o podanie numeru seryjnego sprezyny. Audi A4 B5 1.9tdi, naped na przednia os, manual. Ewentualnie mogę kupic uzywane, oczywiscie za rozsadne pieniadze. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Klocki i tarcze to temat rzeka, mozna o tym ksiazki pisac, tarcze zwykle, wysoko naweglane, wentylowane, nacinane, nawiercane, klocki sportowe, zwykle, z reszta jest jest sporo mieszanek, nawet klocki ceramiczne, nie da sie polecic czegos w ciemno, bo to zalezy od preferencji kierowcy, jedenemu wystarcza zwylke, drugiemu z zacieciem sportowym, cos mocniejszego, na tor uklad sportowy, swapy z s4, s6, i innych. Tylko ze to koszt. A modyfikacji jest tysiace
-
Glosniki Autotek 165, ktos moze cos o nich powiedziec?
Slyszalem rozne opinie, ze klasa glosnikow do 250 zl to i tak szalu nie ma, graja podobnie, ostatnio bylem w sklepie car audio, zaproponowano mi glosniki focal, nie pamietam modelu, niby francuskie, ale na glosniku pisalo made in china. Phonocar pro tech, tez juz przerabialem, niby wloskie, ale tez robione w chinach, z reszta slabo graja pod radiem alpine, a o tym Autoteku to pisza dobrze, i nie sa drogie. Nie chce wydawac wiecej w ca niz wartosc samochodu, bo znalazlem zestaw Focal Ultima za 43tys zl, ale to gruba przesada ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Kazde markowe klocki sa dobre, ale to glownie zalezy od tarcz hamulcowych, bo na taniej tarczy to nawet najdrozszy klocek nie da rady zatrzymac auta i tez wedlug kogos innego np ferodo ds2500 moze miec slabe opinie chociaz sa to klocki premium
-
Szyberdach w A4 B5 1995 - z czego się składa?
Mam podobnie, najgorsze jest to ze w sedanie trzeba wycinac szybe czolowa, zeby zdjac podsufitke i ja wyjac zeby miec dostep do mechanizmu, rolety nie ma tak jak u mnie, bo sie wsunela i zostala pod dachem, do tylu nie moge odsunac bo od polowy cos trzeszczy, do gory dziala ok, na szczescie nic nie cieknie. Ale jak pomysle ile to roboty to juz mi sie nie chce w ogole przy tym robic. Jak u Ciebie jest szczelny to po prostu odlacz go zeby sie nie otwieral podczas jazdy, jest bezpiecznik od tego.
-
Uszczerbek na aluminiowej feldze
To tylko zadrapanie, dla majsterkowicza to nic trudnego, jak papier scierny nie pomoze to pilnik do metalu zeby wyprowadzic na plasko pod lakierowanie.
-
Felgi Japan Racing, czy warto?
Co sadzicie o felgach JR, jak wiadomo to repliki ori felg, tylko made in PRC. Widzialem rozne projekty innych aut niz audi co mialy po 500 hp i byly na tych alusach. Ladnie wygladaja, ale... moga nie nadawc sie na daily, bo nasze drogi to wiecie jakie sa. Lepiej szukac uzywek oem, lub jakis bbs, ronal, mam, lub innych? Nie chce utopic kasy na wiosne
-
Zaczepienie o kraweznik na prostym odcinku drogi
Watpliwa sprawa ze przy takiej predkosci cos moglo sie stac, kierownica jest prosto, nie sciaga, opon nie scina, jak tak jest to niczego wiecej nie wymyslisz, to szukanie dziury w calym.
-
Problem przy odpalaniu co moze byc przyczyna??
Albo dwumasa albo poduszki silnika.
-
Problem z zasilaniem benzyną
Może kwestia leży po stronie przepływomierza, jeśli nie chcesz wchodzić w kolejne koszty tak w ciemno, warto podłączyć do komputera i zweryfikować. Jak byś jeszcze sprawdził kompresję na cylindrach to można podejrzewać też wypalone gniazdo zaworowe.