Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perezip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perezip

  1. Witam;) Podbije kiedys na spota jesli można
  2. ok :> dzieki za info
  3. dzieki bardzo za informacje Zastanawiam sie jeszcze nad wymiana tej tarczy z tyłu, w sumie jak juz robic to zrobic wszytsko, przelatam jeszcze z 1 - 1,5 mies i zrobie sobie dzieki wielkie jeszcze raz a jak z jakoscią tych tarcz bosha? Duzo ludzi chwali atem myslalem ze cos polecisz z ate
  4. Napisz mi jeszcze jakie są rodzaje tych klocków to jak bede kupował to zdejme i kupie takie jakie ty polecisz bo narazie nie mam niestety czasu zeby robic foto
  5. przód: http://img80.imageshack.us/img80/6167/forumprzd.jpg http://img515.imageshack.us/img515/8380/forumprzd1.jpg http://img709.imageshack.us/img709/6760/stanprzdforum.jpg tył: http://img98.imageshack.us/img98/3819/tycaosc.jpg http://img709.imageshack.us/img709/5912/tyklocek.jpg napisz mi swoja opinie na ten temat, mechanik powiedział mi ze max 10 tys zrobie na tych hamulcach.Wydaje mi sie ze one nie sa w najgorszym stanie, ale to moje spekulacje tylko pozdrawiam.
  6. Też tak zrobie chyba, narazie posmigam sobie na samych springach a potem kupie amorki jak sie wykończa te stare :gwizdanie: p.s gustowna masz b5
  7. Witaj, mA4ciek, chce sobie założyć 18 i narazie kupic same springi bez sportowych amorów, jak ci sie jezdzi bez amortyzatorów sportowych? długo juz tak smigasz?
  8. jutro wrzuce foty, cena mysle ze max 700 - 800 zł ale jakby byly tansze jakies to by było super. Na wiosne idą też 18 fele do mojego audika jak ma to jakies wieksze znaczenie, choc zimówki mam na stalówkach 15.
  9. dobra cena za te fele ja teraz kupowałem i miałem je kupic ale jednak zdecydowałem sie na 18 od s4 :>
  10. jeszcze nie kupiłem, ale myslalem o czyms takim. doradzisz cos na przód też jeżeli te nie będą pasować? ja jestem kompletnym laikiem, wczesniej czytając forum wydawało mi sie ze beda pasowac ale pewnie cos mi sie pokreciło. Tył zacisk zeliwny, ale jeszcze sie upewnie. doradzisz cos przód + tył w takim razie?
  11. witam, bylo sporo na forum o tym ale czeka mnie wymiana hamulców przód i tył. czytajac forum zdecydowałem sie na przód: http://moto.allegro.pl/item745660738_lucas_klocki_przod_gdb1307_audi_a4_a6_passat_czuj.html http://moto.allegro.pl/item774840101_tarcze_ferodo_audi_a4_a6_vw_passat_skoda_superb.html i własnie mam dylemat co na tył, cos w miare tanie i dobre, nie jestem amatorem jazdy na reczym itp a mam ograniczone srodki troche, co do przedu to jestem juz zdecydowany. prosze o rade a4 1.9 tdi AHU
  12. ale kozak te lusterka, grzeją ładnie no i +10 do komfortu rano, + 10 do satysfakcji ciekawe czy nie odpadna od tej tasmy, o to sie martwie troche
  13. tak jak koledzy podali wyzej linki do demontażu szkła dla wiekszej pewnosći ze mozesz sobie coś połamac urwac itp mozesz odkręcic od spodu czarna mała obudowe która się trzyma na 2 wkrety i bedziesz miał lepsze dojscie bedziesz widział wiecej jak pociagnąc czy podważyc szkło Słuszna sugestia, 2,5 h pracy mi to zajęło. Najgorsze to własnie to zdejmowanie chyba jest a reszta to juz pikuś. Jeszcze jutro się wlutuje w ten biały kabelek od podgrzewania tylnej szybki i finito Lusterko do obudowy przykleiłem tasma dwustronną firmy Praxa ( piankowa ) wyglądało to w miare stabilnie i trzymało się mocno, ciekawe czy sie nie odklei A jesli chodzi o opis to gites, wszystko w miare sensownie wytlumaczone, dziękować
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html dzieki, szukacjcie a znajdziecie
  15. Możecie jeszcze dodac jak najlepiej to lusterko wyrwac? czy podwadzic jakoś śrubokrętem czy cos? i z której strony bo troche sie boje zebym szkiełka nie potlukl:) a jutro chciałem sobie to ogarnąć
  16. No i w weekend szykuje sie kolejny bardzo przydatny modzik opis kozak
  17. a patrząc na jej stan ( pozostałe są w podobnym stanie bo mam foty ) ona bedzie do malowania czy to polerka te rysy i ranty sie załatwi??
  18. http://moto.allegro.pl/item836026750_alu_felgi_17_org_audi_okazja.html co powiecie na tematy tych felg? opłaca sie to kupić? Cena chyba okazyjna ale do tego dochodzi polerka albo lakierowanie, nie wiem;/ mam ok 1000 na same fele i sie zastanawiam czy jest sens szukac uzywanej 17 czy 16 w takiej kwocie.
  19. Myślałem ze tylko u mnie wpadli na taki super pomysł z tą dosypką
  20. Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg. To chyba jak u wiekszosci niestety co poradzisz zanim bedziemy mieli dobre drogi to minie choc u mnie juz powoli naprawiaja, hehe na mojej dzielnicy uraczyli nas nawet drogą z kruszonego betonu i asfaltu nie wiem skad oni to wzieli, po 3 miesiacach porobiły sie wielkie dziury i teraz ostatnio wylali je asfaltem ale cóż poradzic. Moj znajomy w ibizie III miał 17, nie pamietam jaka oponka ale profil chyba 20, pojezdził pol roku i teraz chce kupic jakies normalne fele, bo na tych nie umie jezdzic
  21. Myślałem też nad 50otką, 45 chyba odpada bo u mnie są nieciekawe drogi i szkoda felg.
  22. nie nie, myslałem o rozmiarze 215/50R17
  23. Ja też narazie nie bardzo chce zakłądac glebe i zdecydowałem sie na 17'naski + 50 albo 55 oponke, widziałem ostatnio audiczke na takich oponkach bez gleby i w sumie kozak
  24. sory za lamerskie pytanie;) ale gdzie sie kupuje taki sciemniacz? w zwykłym elektroniku kupisz? czy na allegro?
  25. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-99-00-01-02-1999-2000-2001-2002-HEADLIGHT-R_W0QQitemZ300363330723QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item45ef0cb4a3 prawa http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-99-00-01-02-1999-2000-2001-2002-HEADLIGHT-L_W0QQitemZ270479493344QQcmdZViewItemQQptZMotors_Car_Truck_Parts_Accessories?hash=item3ef9d588e0 lewa. ciekawe jak sie prezentują na aucie. Zastanawiam się nad kupnem bo będe teraz montował lampki po lifcie, ale te z usa troszke drogie :> _________________________________________________ WE DO NOT SHIP INTERNATIONAL dopiero teraz doczytałem;) Trzeba by było innej aukcji poszukac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.