Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perezip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perezip

  1. 2,3,6 ja bym się nad tymi zastanawiał i niżej
  2. Perezip odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie ja jak mialem 17lat wazylem juz 90kg : przytylem jakies 20kg w 8miesiecy chcesz to mogę Ci oddać troche masy A nie wiecie może czy te wszystkie "spalacze tłuszczu" typu thermo fat burner + jakaś L- carytynina cos dają? Oczywiscie w połączeniu z jakimis cwiczeniami. Możecie doradzic mi jakie cwiczenia robić żeby schudnąć?( w warunkach domowych) Mając do dyspozycji ławeczke i rower stacjonarny.
  3. Z tych trzech to tylko 3
  4. 225/45/17 zima - Nokian WRG2 i jestem strasznie zadowolony, skleja bardzo dobrze:)
  5. dołącze sie do kondolencji, szkoda Ciebie i furki, miejmy nadzieje że zakupisz w najbliższym czasie cos fajnego i taka akcja sie nie powtórzy pozdrawiam i życzę więcej przyczepnosci
  6. Dokładnie. jak zwalniasz na przejazdach, uważasz na nierówności dołki itp to zawsze bedzie ci dłużej służyło
  7. nie masz kolego własnego gustu, nie wiesz co Ci się podoba Te pierwsze mam u siebie tylko że z innym dekielkiem i są całkiem spoko wg mnie. Ale kwestia gustu
  8. http://allegro.pl/nowoczesne-lancuchy-spikes-spider-compact-3-i1351071545.html http://allegro.pl/latwy-montaz-lancuchy-thule-k-summit-k11-nowe-i1339444176.html cenaaaa :kox:
  9. Skoro za 1200zł można kupić komplet nowych felg, to na 100% jest to chińszczyzna albo coś gdzieś z kambodży. Po sezonie będziesz musiał kupować komplet nowych felg, bo te będą do wywalenia :gwizdanie: badziewia prostować się nie opłaca chńskie chińskie i nie warto, za taka cene możesz wyrwać ładne ori 17 od kogoś z forum np. albo na allegro.
  10. Ale Ci cene w ASO walneli o kurcze Rozejrzyj sie lepiej za jakimis alu 17, bo stalówka do b7.. troche lipnie bedzie to wyglądało, szkoda psuć uroku auta. Poszukaj jakiejs ladnej ori 17 w rozstawie 5x112
  11. Ja mam ,jezdzę i nic nie słysze To dobrze Może to uzależnione jest stopniem zużycia czy coś, w każdym bądź razie jak skrzypi to warto sprawdzić
  12. popatrz popatrz może cos ci sie spodoba w 17, jest napewno większy wybór niż 16 popatrz w szczególności na ORI pozdro;)
  13. najladniejszy wzór 16 do b5 Te z tym rantem to bardziej do golfa pasują - styl nisko i szeroko. Zastanów sie nad 17:) Różnica pomiędzy komfortem praktycznie niezauważalna
  14. Perezip odpowiedział(a) na armando temat w 1.9TDI
    Beru GN 855
  15. No ja słyszałem że gwint ta technix lubi poskrzypić, dzieki za opinie
  16. Fajna furka, zrobiona z pomysłem bez cudowania :> Jak ci sie sprawują amorki ta-technix? Bo przymierzam sie do sprężyn weiteca z tymi amorkami, warto je kupować? Jest temat o nich chyba na forum ale jestem ciekaw twojej opinii
  17. sprzedajesz? Wiela monet za nie ? :> szkoda że zamienić sie nie chcesz ;p
  18. Perezip odpowiedział(a) na Perezip temat w Audi A4 B5
    Dzieki dzieki Wiem że jest pełno tych produktów na poprawe pracy silnika, jednak mi chodziło o sam mixol bo nie wiedziałem że można wlać go bezpośrednio do baku
  19. wkur*** jakość polskiego paliwa na niektórych stacjach no ale co poradzimy
  20. U mnie ten plastik z dioda popękał cały, pewnie poprzedni własciciel ostro kombinował z wymiana Mógłby ktoś podac nr z etki tej częsci o ile jest takie cos dostępne??
  21. Perezip opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Ostatnio będąc na wymianie oleju uslyszalem rozmowe pomiędzy pomocnikami mojego mechanika. Twierdzili oni że warto dolewać co jakis czas jakas ilość( nie pamietam dokładnie ) MIXOLU do baku z ON w 1.9 tdi (na pompie rotacyjnej), mówili że jest to bardzo zdrowe dla silnika i powoduje przesmarowanie wtrysków itp, silnik niby ma płynniej chodzic bo w dzisiejszych czasach ropa sprzedawana na stacjach paliw jest strasznie "sucha" i warto do niej dolewać własnie mixolu.. Zaciekawiło mnie to bardzo, bo nie wiem czy to głupota czy może mieli racje dlatego postanowiłem o tym napisać :>
  22. Jesli chodzi o tego unidena to bardzo dobre radio, można spokojnie je polecić Fajny środeczek masz, wieksza felga i niżej Będzie super
  23. wieś tańczy i spiewa z tym zderzakiem.
  24. Piękną felge masz
  25. Jak nie możesz sie zdecydować czy sciemnic czy nie to zobacz u mnie jak to wygląda;) Wydaje mi sie że sciema to dobry pomysł. Zmien jeszcze kierunki na białe, mały mod a cieszy :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.