Treść opublikowana przez Perezip
-
[ALL B5] Jakie 18? ...
2,3,6 ja bym się nad tymi zastanawiał i niżej
-
Siłownia
a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie ja jak mialem 17lat wazylem juz 90kg : przytylem jakies 20kg w 8miesiecy chcesz to mogę Ci oddać troche masy A nie wiecie może czy te wszystkie "spalacze tłuszczu" typu thermo fat burner + jakaś L- carytynina cos dają? Oczywiscie w połączeniu z jakimis cwiczeniami. Możecie doradzic mi jakie cwiczenia robić żeby schudnąć?( w warunkach domowych) Mając do dyspozycji ławeczke i rower stacjonarny.
-
[ALL] Które felgi wybrać?
Z tych trzech to tylko 3
-
Polecane opony zimowe
225/45/17 zima - Nokian WRG2 i jestem strasznie zadowolony, skleja bardzo dobrze:)
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
dołącze sie do kondolencji, szkoda Ciebie i furki, miejmy nadzieje że zakupisz w najbliższym czasie cos fajnego i taka akcja sie nie powtórzy pozdrawiam i życzę więcej przyczepnosci
-
[B5 ADP] Czy jest sens zakładać 18" ?
Dokładnie. jak zwalniasz na przejazdach, uważasz na nierówności dołki itp to zawsze bedzie ci dłużej służyło
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
nie masz kolego własnego gustu, nie wiesz co Ci się podoba Te pierwsze mam u siebie tylko że z innym dekielkiem i są całkiem spoko wg mnie. Ale kwestia gustu
-
[ALL] Łańcuchy tekstylne
http://allegro.pl/nowoczesne-lancuchy-spikes-spider-compact-3-i1351071545.html http://allegro.pl/latwy-montaz-lancuchy-thule-k-summit-k11-nowe-i1339444176.html cenaaaa :kox:
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
Skoro za 1200zł można kupić komplet nowych felg, to na 100% jest to chińszczyzna albo coś gdzieś z kambodży. Po sezonie będziesz musiał kupować komplet nowych felg, bo te będą do wywalenia :gwizdanie: badziewia prostować się nie opłaca chńskie chińskie i nie warto, za taka cene możesz wyrwać ładne ori 17 od kogoś z forum np. albo na allegro.
-
[ALL B7] Stalowe felgi do a4 z USA - prośba o pomoc
Ale Ci cene w ASO walneli o kurcze Rozejrzyj sie lepiej za jakimis alu 17, bo stalówka do b7.. troche lipnie bedzie to wyglądało, szkoda psuć uroku auta. Poszukaj jakiejs ladnej ori 17 w rozstawie 5x112
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Ja mam ,jezdzę i nic nie słysze To dobrze Może to uzależnione jest stopniem zużycia czy coś, w każdym bądź razie jak skrzypi to warto sprawdzić
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
popatrz popatrz może cos ci sie spodoba w 17, jest napewno większy wybór niż 16 popatrz w szczególności na ORI pozdro;)
-
[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg
najladniejszy wzór 16 do b5 Te z tym rantem to bardziej do golfa pasują - styl nisko i szeroko. Zastanów sie nad 17:) Różnica pomiędzy komfortem praktycznie niezauważalna
-
[B5 AFN] Jakie świece kupić
Beru GN 855
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
No ja słyszałem że gwint ta technix lubi poskrzypić, dzieki za opinie
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Fajna furka, zrobiona z pomysłem bez cudowania :> Jak ci sie sprawują amorki ta-technix? Bo przymierzam sie do sprężyn weiteca z tymi amorkami, warto je kupować? Jest temat o nich chyba na forum ale jestem ciekaw twojej opinii
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
sprzedajesz? Wiela monet za nie ? :> szkoda że zamienić sie nie chcesz ;p
-
[ALL B5] ON + olej...
Dzieki dzieki Wiem że jest pełno tych produktów na poprawe pracy silnika, jednak mi chodziło o sam mixol bo nie wiedziałem że można wlać go bezpośrednio do baku
-
Wasze niunie i mrozy
wkur*** jakość polskiego paliwa na niektórych stacjach no ale co poradzimy
-
[B5 ABC] Żarówka podświetlania popielniczki - gdzie dostać?
U mnie ten plastik z dioda popękał cały, pewnie poprzedni własciciel ostro kombinował z wymiana Mógłby ktoś podac nr z etki tej częsci o ile jest takie cos dostępne??
-
[ALL B5] ON + olej...
Ostatnio będąc na wymianie oleju uslyszalem rozmowe pomiędzy pomocnikami mojego mechanika. Twierdzili oni że warto dolewać co jakis czas jakas ilość( nie pamietam dokładnie ) MIXOLU do baku z ON w 1.9 tdi (na pompie rotacyjnej), mówili że jest to bardzo zdrowe dla silnika i powoduje przesmarowanie wtrysków itp, silnik niby ma płynniej chodzic bo w dzisiejszych czasach ropa sprzedawana na stacjach paliw jest strasznie "sucha" i warto do niej dolewać własnie mixolu.. Zaciekawiło mnie to bardzo, bo nie wiem czy to głupota czy może mieli racje dlatego postanowiłem o tym napisać :>
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
Jesli chodzi o tego unidena to bardzo dobre radio, można spokojnie je polecić Fajny środeczek masz, wieksza felga i niżej Będzie super
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
wieś tańczy i spiewa z tym zderzakiem.
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Piękną felge masz
-
MOJA AUDUSIA 1.8
Jak nie możesz sie zdecydować czy sciemnic czy nie to zobacz u mnie jak to wygląda;) Wydaje mi sie że sciema to dobry pomysł. Zmien jeszcze kierunki na białe, mały mod a cieszy :>