Treść opublikowana przez Perezip
-
Spociki w Skierniewicach
Nom bo w nocy - na nocnym mocnym. Ładne,ładne jak mój wróci ze strojenia to podjade na miasto i zobacze hgalogenki twoje bo też chce coś takiego u siebie wyrzeźbić
-
Spociki w Skierniewicach
czarne takie z żółtymi halogenami?
-
Spociki w Skierniewicach
Ja jestem z okolic Łowicza także możemy się kiedy ustawić na jakiś spocik nawet w elc to sie dogadamy i może by sie ruszyło na jakiś większy
-
Spociki Łódzkie
Rafal1988Lodz Pozdro z nocnego spotu Troche dziabnięty byłem ale to chyba ty stales a'la s4
-
Jakie felgi 17 czy 18??
Bierz 18, byle ori Jak będziesz jezdził z głową to ani nie pokrzywisz ani nie wytłuczesz zawiasu
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny w AHU na AWX lub AFN/AHH/BRD
Można wiedzieć gdzie dostałeś końcówkę do bloku(do powrotu smarowania) ??
-
Przyrost w AHU po zmianie wtrysków na 216 :)
jaki koszt programu na tych 216 u witka?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A ja sie pokusiłem i kupiłem kpl wahaczy firmy max gear - to taki tańszy MS ;p ( sama nazwa już odstrasza ) za ok. 450 zł + końcówki lema które wymieniałem wcześniej. Przejechałem od wymiany 25 tys, 2 tyg temu byłem na przeglądzie i wszystko sztywne. Dodam że zime przelatałem na 225/45/17 a lato 225/40/18. Troche jestem w szoku bo nie myślałem że to tyle wytrzyma.
-
Spotkania na drodze
Furka Glinka ale to nie on - on to sprzedał jakiś czas temu.
-
[ALL] Jaki wzmacniacz i sub
Koledzy polecicie jakiś dobry zestawik do car audio, w miare niedrogi nie chce jakiegoś super sprzetu grającego za ponad tysiaka, generalnie to z przodu mam PB s-6c ( drzwi oczywiscie wygłuszone ) radio - sony dsx-S300btx i chce zakupić jakiś wzmacniacz do tego no i subik do bagażnika, nie chce żeby skrzynia zajmowała pół bagaznika. Myślałem o wzmaku mac audio MPX-4500 i do tego subik jakiś, kolega polecał mi infinity ale jaka moc i model to nie mam pojęcia. Średnio ogarniam car audio także prosił bym o rade Polecicie coś dobrego?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Napisz jak będzie to grało pod tym wzmakiem, bo ja też szukam czegoś w rozsądnej cenie. Opis super tak apropo tylko nie wiem czy ja mam taki problem ale po zamontowaniu wszytskiego ciągle coś mi trzeszczy w drzwiach, pewnie cos zle spasowane, masakra z tym jest i boczek jakby od dołu troche odstawał, niby sie trzyma wszytsko ale od spodu troche lata.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jaki wzmak kupiłeś pod PB? Moim zdaniem nie warto wkładać s6-c PB jeśli ktoś nie będzie chciał zainwestować w wzmacinacz. Bez wzmaka grają spoko ale nie urywają d*py. Kowi87. Jak zdemontujesz ten plastik który zakrywa bezpieczniki i ten pod kierownicą to jest tam dziura do drzwi, zaślepiona taka szarą zaślepką ze styropianu ( nie wiem co to za materiał) wyjmujesz to i masz dziure, jak będziesz wprowadzał do niej kabel to poprostu musisz go wkładać do góry, odchyl harmonijke i wsadź tam palce i na czuja musisz złapac ten kabelek.
-
[ALL B6] Na jaki kolor pomalować felgi?
Ja bym zostawił taki kolor jak na zdjęciu
-
Spotkania na drodze
czarny sedan b6 rej. WX xxxxx stojący pod WSCiL na Jagiellońskiej. Pozdrawiam!
-
zmaiana felg
oz superleggery są spoko i powinieneś kupić do 2 tysi http://www.audizine.com/forum/showthread.php/391563-OZ-Superleggera-18-quot-Wheels
-
[ALL] kolor felg
czarne bardzo ladne ale znikają przy ciemnym aucie. Pomyśl nad grafitem ewentualnie lub srebrne
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
jedno z najładniejszych kółek do a4
-
[B5 AHU] Prosba o analize logów 1.9 tdi ahu
Witam, proszę o analizę logów mojej a4, czy wszystko jest w miare w porządku z nią jeśli chodzi o turbo, przepływke itp. Jedyny problem jaki z nią mam to złe odpalanie na ciepłym silniku, ale myślę że ten temat jakoś ogarnę. Logi dynamiczne. Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64102.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64103.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64104.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64105.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64106.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64107.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64108.html Logi statyczne. Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64109.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64110.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64111.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64112.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64113.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64114.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64115.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64116.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64118.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64119.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_64120.html z góry wielkie dzięki
-
[ALL B5] Felga lato 17, 18 ?
Do 1BE zakladaj 17, będzie ładnie wyglądało, koledzy dobrze mówią na takim zawiasie i 18 będzie koza ja bym brał avusy
-
[ALL B5] Jakie felgi do mojego sedana
http://moto.allegro.pl/felgi-alu-audi-oryginal-a6-a4-7jx16h2-et42-5x112-i1842504614.html Te są spoczko
-
Spotkania na drodze
pozdro pozdro bo to chyba mnie widziałeś na 100 % stałem obok ciebie
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z granatowego avanta na blaszkach PZ w niedziele na DMP w Poznaniu
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
http://exoticcars.pl/spis-egzotykow/veyron/attachment/bugatti_veyron_1_b/
-
Jaki TV do 3 tysiecy. LED, LCD ?
Jak w temacie, jaki byscie polecali TV do 3 tysiączków tak do 42 cali max. Głównie będzie użytkowany z PS3 i Nką. Wybór jest spory, ja chyba postawie na LEDowego Sharpa. http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sharp-lc40le820e.bhtml?gclid=CNq4vfXGq6sCFcMXzQodfXY47A Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie Macie coś godnego polecenia?
-
Spotkania na drodze
Sobota. Ołtarzew w kierunku Błonia srebrne b6 (ww xxxx) ok godziny 7;30 pozdrawiam kierownika :-)