Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Perezip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perezip

  1. Te grille imitacje Rs4 to warto kupić? w dobrej cenie są ale ciekawe jak z ich jakością? adrianus masz taki grill jestes w stanie cos o nim powiedziec?
  2. Ja mam . Ja przeniose moje 3 nr do play-a do dostane taka oferte jak Hugo ? Dokładnie tak Jesli chodzi o firmówki to doradcy biznesowi dają dodatkowe rabaty ( zabierają nam klientów tym ). W salonie też dostaniesz oczywiscie jakiś rabat, ale mniejszy W salonie są podobne warunki z tym że jeśli przenosił byś kilka numerów na jakies konkretne abonamenty to napewno byś cos wynegocjował dodatkowo ( jakaś słuchawke bluetooth czy cos)
  3. Wczoraj Aleje Jerozolimskie w strone Pruszkowa ok. 20 czarny avant WPR XXXX Pozdrawiam
  4. Pracuję w play od jakiegoś czasu także jakbyś miał jakieś pytania to pisz
  5. http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81686591/
  6. Perezip opublikował(a) temat w Audi
    Może ktoś mi zapodać nr z etki listwy drzwiowej tylniej od audi a6 sedan 1998 rok? będe bardzo wdzieczny
  7. spore koszta jeśli chodzi o pomalowanie całej a4? racając do uniwersalnej dokładki od cupry - efekt super z tym że tak jak wyżej ktos napisał cieżko jej NIE zgubić, moj kolega ma w leonie Top sporcie tą dokładke na ori zawiasie to zimą ją szlifuje troche
  8. http://img266.imageshack.us/img266/3589/dsc4655.jpg ładnie z tą dokładką wygląda http://www.getem.pl/sklep/towar.488.dokladka.zderzaka.leon.cupra.html
  9. Własnie, masz jakiś wykres do programu? Gdzie go robiłeś? Jak dasz ją niżej to będzie super z tą felgą Ja bym jeszcze wywalił te ramki od tablicy rejestracyjnej, fajnie wygląda sama blaszka, ewentualnie jakas klubowa ramka
  10. na jakiej feldze? zglebione czy normalny zawias?
  11. wejdż sobie w użytkowników , znajdź gościa "Krycha" i napisz do niego PW Dzieki za namiar
  12. O tym własnie myślałem , dasz jakiś namiar do niego?
  13. o kurcze,8 cali OZ superlaggera i szczerze powiem że lewa strona jak wpadne w jakis dołek to obciera. Od czego to może być wina?
  14. Powiedzcie, w b5 felga z oponką 225/40 R18 z ET 35 przy zawiasie -40 będzie obcierała? o nadkole? ( pisze tutaj żeby nie zaśmiecać nowym tematem)
  15. moja kolego pozdro Pozdro dla kierownika ladnej b6 na WY widzianego w bluecity wczoraj ok godziny 21.
  16. Co powiecie na temat Nexenów N8000 ktoś chyba jezdził na nexenach z forum i je zachwalał, z tym że cena tutaj jest bardzo mała. Polecicie jakąś dobrą oponę 225/40/18 do 500 zł??
  17. Skończyło się na tym, że po raz kolejny kupiłem końcówkę i znów ją przyspawałem (tę która ostatnio puściła na nicie). Na razie dają radę, zobaczymy jak długo. Jednym słowem, jak chcesz przykręcić na śruby to pogubisz, nawet jak przyspawasz to i tak musisz pilnować czy zewnętrzna (chromowana) część końcówki się nie obruszyła na nitach. Jeśli tak się stało to też odpadnie. Ale i tak je polecam bo wyglądają bardzo ładnie, właściwie to sprawiają wrażenie seryjnych końcówek wydechu a nie jakieś wystające rynny Warto też wyciąć takie metalowe kratki ze środka bo przy dodawaniu gazu brzęczą. :> było czyszczone ale chyba nie widać bo to zdjęcie zrobione kalkulatorem w pełnym słońcu Czekam aż Krycha ogarnie się z maszynką do poszerzania nadkoli Dzieki za info, przyspawałem odrazu, nie ma sensu sie bawić w dokręcanie. Koszta niewielkie a efekt naprawde spoko
  18. siemka;) Jak wkoncu załatwiłeś tą sprawe z końcówkami, kupiłem takie same ale czytając twój temat to sądzę że zaraz i mi odpadną
  19. ładna a4 Powiedz kolego co to za końcówki wydechu masz?
  20. Wiem kolego co to numer seryjny Poprostu nie mam czasu zabardzo dlatego dopiero teraz podaje, jest jeszcze chyba na wtyczce od modułu, ale to chyba od tej wtyczki nr. 8e0 614 111 ab
  21. Błękitno niebieskie kolego pozdro Sorka, dokładnie sie nie przyglądałem i ogólnie w ostatnim momencie zobaczyłem - świeciło strasznie w twarz + dziurawa nawierzchnia :kox:
  22. No własnie nie patrzyłem jaki mam nr, pompa Boscha chyba ktos kiedys mowil ze w a4 i a6 te same były montowane. Nie chce sie zabardzo pakować w koszty tego modułu, na allegro różne ceny są. Ktos jeszcze mi mówił że czujniki mogły sie zabrudzić i dlatego nie działa, ale no nie wiem, pewnie tak jak piszecie, moduł do wymiany.
  23. Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro
  24. 1.9 tdi 90 AHU 1998 roczek wszystko seria.
  25. VAG-COM Version: Release 311.2-N 1o9lo0m-n6r12p-o9ko4x-kkjahh-568f Control Module Part Number: 8E0 614 111 AB Component and/or Version: ABS 5.3 FRONT D00 Software Coding: 0273004281 Work Shop Code: BB 24548 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 35-00 - - kontrolka absu zapaliła sie jakis czas temu, zgasła potem, zrobiłem ok 200 km znowu sie zapaliła, potem zrobilem tez ok 200 km i ciagle sie pali, skasowałem vagiem, i pojawiła sie odrazu. Moduł abs do wymiany?? Różne opinie czytałem w necie dlatego też pytam tutaj, można to jakoś sprawdzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.