Treść opublikowana przez Perezip
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
Te grille imitacje Rs4 to warto kupić? w dobrej cenie są ale ciekawe jak z ich jakością? adrianus masz taki grill jestes w stanie cos o nim powiedziec?
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Ja mam . Ja przeniose moje 3 nr do play-a do dostane taka oferte jak Hugo ? Dokładnie tak Jesli chodzi o firmówki to doradcy biznesowi dają dodatkowe rabaty ( zabierają nam klientów tym ). W salonie też dostaniesz oczywiscie jakiś rabat, ale mniejszy W salonie są podobne warunki z tym że jeśli przenosił byś kilka numerów na jakies konkretne abonamenty to napewno byś cos wynegocjował dodatkowo ( jakaś słuchawke bluetooth czy cos)
-
Spotkania na drodze
Wczoraj Aleje Jerozolimskie w strone Pruszkowa ok. 20 czarny avant WPR XXXX Pozdrawiam
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
Pracuję w play od jakiegoś czasu także jakbyś miał jakieś pytania to pisz
-
Strefa Śmiechu
http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81686591/
-
[ALL] listwa a6
Może ktoś mi zapodać nr z etki listwy drzwiowej tylniej od audi a6 sedan 1998 rok? będe bardzo wdzieczny
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
spore koszta jeśli chodzi o pomalowanie całej a4? racając do uniwersalnej dokładki od cupry - efekt super z tym że tak jak wyżej ktos napisał cieżko jej NIE zgubić, moj kolega ma w leonie Top sporcie tą dokładke na ori zawiasie to zimą ją szlifuje troche
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
http://img266.imageshack.us/img266/3589/dsc4655.jpg ładnie z tą dokładką wygląda http://www.getem.pl/sklep/towar.488.dokladka.zderzaka.leon.cupra.html
-
[ALL B7] Moja OOOO
Własnie, masz jakiś wykres do programu? Gdzie go robiłeś? Jak dasz ją niżej to będzie super z tą felgą Ja bym jeszcze wywalił te ramki od tablicy rejestracyjnej, fajnie wygląda sama blaszka, ewentualnie jakas klubowa ramka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
na jakiej feldze? zglebione czy normalny zawias?
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
wejdż sobie w użytkowników , znajdź gościa "Krycha" i napisz do niego PW Dzieki za namiar
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
O tym własnie myślałem , dasz jakiś namiar do niego?
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
o kurcze,8 cali OZ superlaggera i szczerze powiem że lewa strona jak wpadne w jakis dołek to obciera. Od czego to może być wina?
-
[B6 AWX] ---8x18 ET45 + oponki 225/40 zawias -30mm---
Powiedzcie, w b5 felga z oponką 225/40 R18 z ET 35 przy zawiasie -40 będzie obcierała? o nadkole? ( pisze tutaj żeby nie zaśmiecać nowym tematem)
-
Spotkania na drodze
moja kolego pozdro Pozdro dla kierownika ladnej b6 na WY widzianego w bluecity wczoraj ok godziny 21.
-
Polecane opony letnie
Co powiecie na temat Nexenów N8000 ktoś chyba jezdził na nexenach z forum i je zachwalał, z tym że cena tutaj jest bardzo mała. Polecicie jakąś dobrą oponę 225/40/18 do 500 zł??
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Skończyło się na tym, że po raz kolejny kupiłem końcówkę i znów ją przyspawałem (tę która ostatnio puściła na nicie). Na razie dają radę, zobaczymy jak długo. Jednym słowem, jak chcesz przykręcić na śruby to pogubisz, nawet jak przyspawasz to i tak musisz pilnować czy zewnętrzna (chromowana) część końcówki się nie obruszyła na nitach. Jeśli tak się stało to też odpadnie. Ale i tak je polecam bo wyglądają bardzo ładnie, właściwie to sprawiają wrażenie seryjnych końcówek wydechu a nie jakieś wystające rynny Warto też wyciąć takie metalowe kratki ze środka bo przy dodawaniu gazu brzęczą. :> było czyszczone ale chyba nie widać bo to zdjęcie zrobione kalkulatorem w pełnym słońcu Czekam aż Krycha ogarnie się z maszynką do poszerzania nadkoli Dzieki za info, przyspawałem odrazu, nie ma sensu sie bawić w dokręcanie. Koszta niewielkie a efekt naprawde spoko
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
siemka;) Jak wkoncu załatwiłeś tą sprawe z końcówkami, kupiłem takie same ale czytając twój temat to sądzę że zaraz i mi odpadną
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
ładna a4 Powiedz kolego co to za końcówki wydechu masz?
-
[ALL B5] ABS błąd
Wiem kolego co to numer seryjny Poprostu nie mam czasu zabardzo dlatego dopiero teraz podaje, jest jeszcze chyba na wtyczce od modułu, ale to chyba od tej wtyczki nr. 8e0 614 111 ab
-
Spotkania na drodze
Błękitno niebieskie kolego pozdro Sorka, dokładnie sie nie przyglądałem i ogólnie w ostatnim momencie zobaczyłem - świeciło strasznie w twarz + dziurawa nawierzchnia :kox:
-
[ALL B5] ABS błąd
No własnie nie patrzyłem jaki mam nr, pompa Boscha chyba ktos kiedys mowil ze w a4 i a6 te same były montowane. Nie chce sie zabardzo pakować w koszty tego modułu, na allegro różne ceny są. Ktos jeszcze mi mówił że czujniki mogły sie zabrudzić i dlatego nie działa, ale no nie wiem, pewnie tak jak piszecie, moduł do wymiany.
-
Spotkania na drodze
Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro
-
[ALL B5] ABS błąd
1.9 tdi 90 AHU 1998 roczek wszystko seria.
-
[ALL B5] ABS błąd
VAG-COM Version: Release 311.2-N 1o9lo0m-n6r12p-o9ko4x-kkjahh-568f Control Module Part Number: 8E0 614 111 AB Component and/or Version: ABS 5.3 FRONT D00 Software Coding: 0273004281 Work Shop Code: BB 24548 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 35-00 - - kontrolka absu zapaliła sie jakis czas temu, zgasła potem, zrobiłem ok 200 km znowu sie zapaliła, potem zrobilem tez ok 200 km i ciagle sie pali, skasowałem vagiem, i pojawiła sie odrazu. Moduł abs do wymiany?? Różne opinie czytałem w necie dlatego też pytam tutaj, można to jakoś sprawdzić?