Treść opublikowana przez Perezip
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
kolejny czarodziej ...
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
No szkoda szkoda że skrzypią, fakt że są tanie bardzo i nie można od tego wymagać jakosci eibacha czy weiteca. Powinno podejść, ja mam ori z przodu a tył musiałem nowe kupic bo z tych starych nic nie zostało, w intercarsie ok 50 zł takie osłonki, takze mysle ze powinno podejsc.
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
u mnie jest eibach -40 i smigam jak zły :gwizdanie:, z tym że amorki ta technix skrzypia jak nie wiem
-
[ALL] Spawanie felg
To by był prawdziwa "felga-ulep"
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Wg mnie tak jak "Murdzi" ma to spoko jest nawet, ale jak ktoś cały grill chromem na metry obklei to wioska straszna, osobiscie uważam że do przedlifta to najlepiej ORI poliftowy grill.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
thx
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
siemka Nie wiecie może gdzie w Grodzisku można kupić opony używki, 225/40/18? Będe w najbliższym czasie w Grodzisku i chcialem sie zorientować
-
[ALL] Spawanie felg
Super, założyliśmy oponki na te felgi wczoraj, spawana poszła na tył, wszystko wyważone ladnie i wszystkie felgi proste także Wulkanizator powiedział to samo - dobry spaw jest mocniejszy od normalnej powierzchni, i wszystko będzie ok
-
[ALL] Spawanie felg
dzieki za opinie
-
[ALL] Spawanie felg
Jak to jest z spawanymi alu felgami, można jezdzić na takich czy wystrzegac sie lepiej? Opnie są bardzo podzielone, jedni mówią że spoko, można smigać i jeżdżą na nich po kilka sezonów i wszystko spoko a inni wręcz przeciwnie. Mógłby ktos ogarnięty w temacie sie wypowiedzieć bo mam dylemat
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Lipa ten chrom z metra, odbarwia sie i odkleja, potem klej zostaje i trzeba sie namęczyć zeby to sczyścić, nie warto na to wydawać kasy.
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
Dokładnie, też moge polecić AHU, leje motula filtry filtrona, ostatnio mann'a , od kupna zrobiłem 60 tys i tylko rozrzad wymieniłem + n75 ale to ponoć standard z tym zaworkiem. Kolega w AFNie przejechane ma 420 tys i też zachwala;)
-
[B5 ADP] Wibracje po wymianie poduszki silnika.
Ile kosztuje wymiana poduszki silnika mniej więcej?
-
Spotkania na drodze
dziekowac;) rowniez pozdrawiam, dzis chyba stales pod moim blokiem srebrnym avantem dobrze mysle?
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
cenisz sie jak na 13 letnie audi Ja jesli byłby to dobry znajomy mój to wstydził bym się wziasc od niego 1000 zł, przecież to kupa kasy a on ci dodatkowo daje na paliwo.Ty w zasadzie będziesz odwozil tylko ludzi pojezdzisz sobie te kilka godzin a na dodatek napewno jakas flaszka z wesela ci wpadnie czy jakas szamka:). Jesli da ci te 900 zł to super interes zrobisz kolego :>
-
Spotkania na drodze
jak granatowa i na WZ to chyba moja bo czesto jezdze tamtedy codzien ok 18 30.
-
[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY
Fajna Ja bym pomalował klameczki pod kolor jeszcze.
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
No spoko udogodnienie, ja używam 2 gb pendrive i starcza spokojnie, nawet nie zapełniam całego Zastanawiałem sie nad tym allpine, kupiłem coprawda pionera i tez nie zaluje bo jest całkiem spoko, ale wizualnie allpine wymiata. Praktycznie CD nie używam Daj spokój z tym chromem, zakładaj zawias niższy i jakaś ładna 17. Ja latam na 17 wlasnie czesto w okolicach sochaczewa/teresina/błonia i wg mnie drogi mamy w miare dobre Zastanawiałem się wczesniej między 16 a 17 i wkoncu kupilem 17, a teraz choruje na 18 takze warto
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
fajne masz radyjko w srodku sam takie chciałem kupić kiedyś, nie masz problemu z usb? Ponoć strasznie długo czyta mp3 to radio. Prawda?
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
Fajny kurczak :> Nie widziałem na żywo nigdy takiego kolorku w b5, jak założysz dobre koło, przyciemnisz szyby to będzie super Też sie zastanawiam nad wtryskami i programem, bo 90 faktycznie troszke przy mało, ale i tak nie jest źle Powodzenia w modach!
-
[ALL B5] Felgi 17" czy 16" ?
Zobacz sobie u mnie, ja mam 17 225/45 bez zawiasu i ... no jest koza straszna dlatego 16 jak nie obniżasz będzie najlepszym wyborem.
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
do b6 to 18', jak założysz 17 pojeździsz z pół roku to pewnie będzie ci mało i będziesz żałował ze 18 nie kupiłeś, 235/40/18 i będzie super. Niektórzy jeżdżą na 17 zimowych i nie narzekają
-
[B5 AFN] Nagły brak mocy powyżej 3500 obr.
:szukaj: :szukaj: było na forum.
-
[ALL] Opony Nankang NS2
Zastanów sie nad lekko używanymi markowymi oponkami Tylko żeby były w miare "nowe"
-
[ALL B5] Jakie 18? ...
spoko Ja jezdziłem w sumie cały sezon na 17 i na seryjnym zawiasie, koza byla wielka to fakt ale na wiosne będe odświeżał zawieszenie, oczywiscie dając a4 niżej, zastanawiam się tylko czy gwint jakis uzywany czy zwykła gleba. Ja np. nie widze sporej różnicy pomiędzy 16 a 17, pewnie dla wielu osób bedzie wydawało się to dziwne ale cóż, zastanawiałem się nad 18 i też ciekawi mnie to czy będzie duża różnica pomiędzy 17 a 18.