Treść opublikowana przez Perezip
-
[ALL] Proszę o analize logów, 1.9 tdi ARL
Witam, proszę o analize logów, silnik to 1.9 tdi w seacie leonie ARL 150 km, mojego kolegi. Chodzi mi głównie o stan silnika, czy jest w miare zdrowy, i czy można spokojnie robić program. dynamiczne: http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25298.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25299.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25300.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25301.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25302.html 010 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25303.html 011 statyczne: http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25304.html 007 013 023 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25305.html 003 001 004 basic settings: http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25295.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_25294.html 011 brakuje grupy 000, ale jutro postaram sie wkleić.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Żebyś kolego wiedział że sie troszke schodzi z tym :kox:
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
Biorą od 70zł do 120zł za taką robotę :gwizdanie: Dziekować
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
Kolego ile mniej wiecej zapłaciłeś za naprawe boczka fotela? fajna furka, + za Q
-
Niunia
avant w skórce biale kierunki, lampy poliftowe, daj ją niżej, wieksza felga ;D i ogień
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
http://www.przyciemnianie.auto.pl/ zdecydowanie można polecić Gość zna sie na rzeczy i robi bardzo dokładnie.
-
[B5 ABC] Moje Kombi
Kierunki na białe zmień - super efekt a koszt niewielki:D Super motorek masz
-
[ALL B5] Grzanie lusterek
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t102572.0.html;highlight=grzane+lusterka
-
[B5 AHU] Analiza logów
sprawdziłem wężyki jeszcze raz i wszystko jest ok, tak jak bylo od poczatku ( porównywałem z ahu kolegi) I na koncu sprawdziłem wtyczke od n75 a tam SZOK, kabel minusowy wyrwany z wtyczki, zlutowałem go ładnie i działa. :notworthy: Jakim cudem on został wyrwany;/ a widac ze cos było przy nim grzebane czyli pewnie wina mechanika, przez nieuwage wyrwał i n75 nie czytało w ogole. A mozecie cos powiedziec czy wynika cos z logów na temat turbo? w jakim jest stanie? bo dziwnie swiszczy teraz tak jakby powietrze uciekało. czy zrobić nowe logi ? z góry dzieki za pomoc
-
[B5 AHU] Analiza logów
Witam Mam od jakiegos czasu problem ponieważ moje audi tak jakby było cały czas w trybie awaryjnym, zaczeło sie od tego ze chciałem wyczyscic obudowe filtra powietrza bo bylo troche lisci itp, przy okazji wymieniłem tez filtr. Odpiąłem przepływke wyczysciłem wszytko, zapiołem ją spowrotem, wsiadam jazda probna czy wszystko jest ok a auto zero mocy. I tu pytanie, czy przepływka mogla sie popsuc od samego wypiecia? Raczej nie, dociskałem wtyczke, jak niektorzy radzili i ciagle to samo, mechanior powiedzial ze turbo do czyszczenia, wyczyscili i nadal to samo, N75 zaworek nówka sztuka(padł 2 miesiace temu wymieniłem i było wszystko ok), wężyki sprawdziłem nie mają pęknieć ani przetarć. Zakupiłem vaga i postanowilem sam się za to wziaść bo wydam majątek na mechaników a ich wiedza konczy sie na dokonaniu odczytu samych błędów ( bynajmniej ci w mojej okolicy) i oto rezultat, pojawil sie blad n75 ( ktory wczesniej był wymieniony) skasowałem go, lecz po 3 sekundach wyskoczyl ponownie. I nie da sie go skasować. Logi dynamiczne: http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15974.html http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15975.html http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15976.html http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15977.html statyczne: http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15979.html http://vaglog.rtnet.pl/lesnymatt_15980.html czytając forum na mniej wiecej ten temat, obstawiam egr ale mechanikiem zadnym nie jestem i dlatego zrobiłem logi, brakuje mi chyba grupy 000 ale zrobie ją moze jeszcze dzisiaj.
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Siema Ani motula bo to przereklamowane gówno a tym bardziej castrola bo to zawsze był szajs. Najlepiej do tych solników to Mobil 5-30 o normie 505 01. Nie ma olei półsyntetycznych ani moneralnych do tych silników. Pozdro ZC No nie wiem czy takie przereklamowane gówno, moj ahu na 12 tys wypijal 0,5 l oleju, a motul mimo ze przejechałem 9 tys nie wzial nic, silnik jakos ciszej pracuje, takze ja sie z toba nie zgadzam. Sporo ludzi z forum leje motula i nie narzeka. Przereklamowane? A są jakies reklamy w ogole motula? :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Przepływomierz AHU > AFN
kolego dzieki ale nie odpala mi ta stronka w ogole :good: Dzieki wielkie Temat można zamknąć :>
-
[B5 AHU] Przepływomierz AHU > AFN
Moglby ktos sprawdzic w ETCE czy przepływka z AFN 110 km bedzie pasowała do AHU? To jest chyba to samo ale nie jestem pewien, nie mogłem doczytac sie na ten temat na forum
-
Spociki w Skierniewicach
Koledzy nie wiecie może gdzie w skierniewicach można kupic i wymienic szybe? Wczoraj rozmawiałem z znajomym i mowił ze gdzies w skierkach są tanie i odrazu gosciu zakłada.
-
cztery 18stki ;)
1. No możesz sprzątnąć w środku 2. Lampki z przodu zmień na po lifty 3. tylne lampki na po 1 lifcie nawet jak nie masz dużo kasy, abo na II lift 4 wywal hak, i znaczki z tylnej klapy, zostaw tylko OOOO :> 5. Kiera na ta od esy 6. Fela jak ci sie podoba to zostaw, mi raczej nie także tez bym zmienił ale to tobie ma się podobać 7. chlapacze z tyłu :gwizdanie: I bedzie dobrze :gwizdanie:
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
To powodzenia życzę Ja właśnie dzisiaj ostatnią miałem Co do felg to coś będzie tylko waham się czy 17' czy 18'... Rozsądek mówi 17' ale serce podpowiada że demonem szybkości to nigdy nie będzie to przynajmniej będzie wyglądać jak będę się toczył przez miasto lampki też będą ale chyba wszystkie grubsze mody po wakacjach jak wrócę z Niemiec i będę miał bułę No ja sie wachałem między 16 a 17 :> i padło na 17, najlepszy kompromis miedzy wygodą a wyglądem. Ja bym na twoim miejscu brał 17 Ale to decyzja nalezy do własciciela. Powodzenia w modach!- [B5 AHU] a4
Dzieki została nazwana Asia bo jakoś tak się przyjeło :> Mam nadzieje że na lato coś ruszę z modami, narazie szukam oponek bo ciagle na zimówkach latam :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:00_________________________________________________Koledzy nie wiecie może gdzie w województwie Łódzkim znajde szybe czołową w miare rozsądnej cenie odrazu z wymianą? Kamien odbił i czar przedniej szyby prysnął- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Juz po maturach jesteś :> Ja kończe juz powoli swoje, potem praca i zabieram sie za lekkie mody u siebie;) Także powodzenia i szerokości, kupuj fakieś fajne fele, jak nie bbs-y to poszukaj jakis ORI, lampki zmien z przodu i z tyłu i juz bedzie lepiej- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mozesz coś wiecej powiedziec na temat tych Meyli HD? Moj znajomy sie nad nimi zastanawia, mechanik mu powiedział ze są super i są bardziej trwałe niż lemy Ja osobiscie nie moge doradzic jakie najlepsze, ale wybrałem lemki. Tylko ja kupiłem w intercarsie i z tego co zauważylem to mają spiłowany znaczek OOOO. czy to normalne? Nie sądze zeby w IC mieli podróbki, a jednak zdziwiło mnie to.- [ALL B5] Stuki przy wolnej jeździe do przodu i cofaniu
Kolego to daj znać jaka będzie diagnoza.[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 16:40_________________________________________________ A czy zużyte gałki mogą powodować gorsze prowadzenie samochodu? Mechanik poszarpał,pooglądał nawet przejechał się :gwizdanie: stwierdził że to dolny wachacz i zainkasował 30 zł Ciekawe czy to to, stuki są bardzo głośne a on powiedział ze minimalny luz wyczuł.- [ALL B5] Stuki przy wolnej jeździe do przodu i cofaniu
mam chyba ten sam problem, u mnie jest taki objaw ze jak jade po dołkach to stuka cos z prawej strony, jak ruszam i cofam słychac stukanie. Wymieniłem łączniki z prawej i lewej strony, dalej to samo. wahacze bez luzów, sprawdzone. Mechanik stwierdził ze prawdopodobnie sprężyna, ale w srode ma to zdiagnozować i powiedziec co i jak.- [B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Dzieki kolego;) Jutro podziałam z tym, nowy Boscha ok 260,- pln- [B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Też tam miałem dziurę, trzeba pospawać. Myślę, że samo odpięcie przepływki nic nie popsuło. Może to tylko głupi zbieg okoliczności. Jak byś zrobił logi wszystko by wyszło. Dziura w metalowej rurze przy IC nie jest "widoczna" w logach. Jeśli padła przepływka, wyjdzie w logach. Albo spróbuj podmienić z kimś przepływomierz, przejechać się i sprawdzić czy to jego wina. Też mi sie wydawało ze od samego odpięcia nic nie powinno sie stac, strasznie dziwna sprawa. Coprawda zaglądałem do niej, ale była czyściutka w środku nie było zadnych paprochów. Przepływka od 110 km AFN albo od passata 115 km bedzie pasować? bo tylko takie autka mam pod ręką?- [B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Słuchajcie, nawiązam do tego tematu zeby nie robić drugiego;) Więc u mnie tez zaczęło syczeć dość donośnie ( wczesniej gwizdała ładnie i wszytsko w miare ok) ale dostrzegłem dziure w rurze ktora idzie od chłodnicy?? do turbiny, przy okazji postanowiłem wymienic filtr powietrza i wyczyscic obudowe filtra, i odpiąłem przepływke, podlaczylem wszystko przejechałem sie i slinik nie ma w ogole mocy, odpiałem przepływke i to samo, czy przepływka od samego odpięcia mogła paść?? dziwne troche, posprawdzałem wszystko i nadal to samo. - [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7