Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Tak, bardzo przydatny. Tak samo jak Webasto. Jeśli chodzi o Insignie to nie korzystałem i mnie wkurzał system AutoStop Kontrola trakcji i ostrzeganie przed kolizją czyli odległość od poprzedzającego auta bardzo fajne. Czujniki parkowania przód i tył oraz aktywny tempomat też spoko.
  2. Tak. To świetny system. Zawsze z niego korzystam.
  3. To że Ty tak masz, nie znaczy że ktoś inny też. Więc jesteś w błędzie.
  4. Dla mnie liczyć się też zewnetrzny wygląd auta. Tutaj jak dla mnie Insignia totalnie przegrywa. Audi jest zdecydowanie ładniejsze.
  5. Tak sobie śmigam tą Insignią II Grand Sport ( przejechane ponad 700 km- Zakopane, Krynica itd) i widzę że Audi A4 B8 czyli Moja Piękność jest zdecydowanie dużo lepsza. Śmigam wersją 1.5 czyli tylko o 5 koni mocniejszą od Mojej A4 - Insignia ma beznadziejny system nawigacji. -Brak podgrzewania foteli -Brak webasto i systemu AutoHold Dużo gorsze nagłośnienie Fajnie się prowadzi i w miarę fajnie wygląda w środku. Tylko tyle... Zdecydowanie Audi lepsze. Jednak miło było pośmigać przez kilka dni autem wartym ponad 100tys zł Skoro sprawca uciekł i coś takiego zafundował (OC sprawcy). Jutro wraca Moja Piękność.
  6. Nie ma takiej opcji Jestem wierny Mojej A4 Przyznam że fajnie się jeżdzi nowa Insignią. Jednak Audi to Audi. Brakuje mi tutaj np genialnego systemu AutoHold I przyznam że moc Insignia ma sporą... Świetnie się prowadzi.
  7. Nikt nikogo nie zrobił. Takie tez było w klasie średniej premium. Dokladnie to śmigam: Opel Insignia II Grand Sport (2019) przebieg 43tys km Super mi się nim jeżdzi. Narazie przejechałem 350km
  8. Tylko w tym przypadku wina i ucieczka jest oczywista. Dziadek przyznał się do winy policji a na nagraniu widać wszystko jak na dłoni. Uderza, potem nerwowo manewruje by uciec i ucieka. Kamera wszystko dokładnie nagrała. Traktuje go tak jak na to zasłużył. Gdyby nie uciekł, byłaby zupełnie inna rozmowa. Chamstwa na drodze nie toleruje. Za swoją głupotę, niech teraz słono płaci. Naprawa 2000 zastepcze 1070 Ucieczka jak widać to szczyt głupoty.
  9. Dokladnie. Tłumaczysz a i tak tego nie zrozumie. Szkoda słów.
  10. Najpierw to się naucz czytać tekst ze zrozumieniem. Zderzak nie będzie wymieniany na nowy, tylko osłona pod zderzakiem, to co montujesz w to miejsce np dyfuzor. Zderzak nie ma żadnych pęknięć itd To zwykłe otarcie parkingowe.
  11. Dokładnie. Mam niezły ubaw z tych ich tekstów.
  12. Oczywiście Zarysował i będzie nowiutka oryginalna.
  13. Piękność. To tylko zderzak.... Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO
  14. Auto zastępcze zamówione. Będzie podstawione pod ASO Będzie to albo Audi A4 albo Mazda 6 Moja Piękność w tym tygodniu ląduje w ASO na 7 dni Wszystko z OC Sprawcy.
  15. Ja śmigam tylko na Michelin. Są wyśmienite. Polecam. Powoli przymierzam się do Michelin Primacy 4 (letnie) Teraz śmigam na Michelin Primacy 3
  16. Rozumiem że to nie są oryginalne gumowe dywaniki?
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma zbędnych systemów w aucie. Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ''Dev: Kfattro to jednak fajna sprawą... na zimówkach pod górkę chłopy nie dały rady a moja padaczka na letnich wjechała Miny bezcenne ...'' Nie ma się czym chwalić... Jazda w zimie na letnich oponach to szczyt głupoty. Minę będziesz miał, jak wylądujesz w rowie, albo co gorsza zabijesz kogoś lub siebie.
  19. Najbliższy cel po odebraniu auta z ASO: 1. Nowe wszystkie wahacze (przód) 2. Nowe opony Michelin Primacy 4 (17tki-letnie)
  20. W połowie Stycznia będzie gotowy... Tydzień czasu pośmigam sobie autem zastępczym z OC sprawcy
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam z swoich jestem bardzo zadowolony.
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli chodzi o gumowe dywaniki to tylko z ASO Mam z przodu i z tyłu takie jak na fotkach i są wyśmienite. Cena coś 300_400 za komplet Nie pamiętam już ceny dokładnie ale jaka by nie była to warto. Polecam.
  23. Nie robię żadnej beki Wszystko co piszę to prawda.
  24. To pewnie dlatego że lubię filmy i gry o Sherlocku Holmesie. Policja za dużo nie miała roboty. Zabezpieczyłem wszystko
  25. Już wszystko wiadomo. Warta przelała pieniążki na naprawę do ASO W połowie Stycznia odstawiam Moją Piękność na tydzień do serwisu Audi. Nowe oryginalne części już są w serwisie. Całkowity koszt razem z autem zastępczym wyniesie 2500zł + punkty i pewnie mandat, który już dostał sprawca. (możliwy regres z ubezpieczalni sprawcy) Ucieczka z miejsca zdarzenia nie jest opłacalna. Detektyw NelsonPL zawsze dorwie sprawce. Teraz tylko przyspieszę montaż rejestratorów Audi. Gdybym je miał zamontowane, szybciej dorwałbym sprawce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.