Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak, bardzo przydatny. Tak samo jak Webasto. Jeśli chodzi o Insignie to nie korzystałem i mnie wkurzał system AutoStop Kontrola trakcji i ostrzeganie przed kolizją czyli odległość od poprzedzającego auta bardzo fajne. Czujniki parkowania przód i tył oraz aktywny tempomat też spoko.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak. To świetny system. Zawsze z niego korzystam.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To że Ty tak masz, nie znaczy że ktoś inny też. Więc jesteś w błędzie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dla mnie liczyć się też zewnetrzny wygląd auta. Tutaj jak dla mnie Insignia totalnie przegrywa. Audi jest zdecydowanie ładniejsze.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tak sobie śmigam tą Insignią II Grand Sport ( przejechane ponad 700 km- Zakopane, Krynica itd) i widzę że Audi A4 B8 czyli Moja Piękność jest zdecydowanie dużo lepsza. Śmigam wersją 1.5 czyli tylko o 5 koni mocniejszą od Mojej A4 - Insignia ma beznadziejny system nawigacji. -Brak podgrzewania foteli -Brak webasto i systemu AutoHold Dużo gorsze nagłośnienie Fajnie się prowadzi i w miarę fajnie wygląda w środku. Tylko tyle... Zdecydowanie Audi lepsze. Jednak miło było pośmigać przez kilka dni autem wartym ponad 100tys zł Skoro sprawca uciekł i coś takiego zafundował (OC sprawcy). Jutro wraca Moja Piękność.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie ma takiej opcji Jestem wierny Mojej A4 Przyznam że fajnie się jeżdzi nowa Insignią. Jednak Audi to Audi. Brakuje mi tutaj np genialnego systemu AutoHold I przyznam że moc Insignia ma sporą... Świetnie się prowadzi.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nikt nikogo nie zrobił. Takie tez było w klasie średniej premium. Dokladnie to śmigam: Opel Insignia II Grand Sport (2019) przebieg 43tys km Super mi się nim jeżdzi. Narazie przejechałem 350km
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Tylko w tym przypadku wina i ucieczka jest oczywista. Dziadek przyznał się do winy policji a na nagraniu widać wszystko jak na dłoni. Uderza, potem nerwowo manewruje by uciec i ucieka. Kamera wszystko dokładnie nagrała. Traktuje go tak jak na to zasłużył. Gdyby nie uciekł, byłaby zupełnie inna rozmowa. Chamstwa na drodze nie toleruje. Za swoją głupotę, niech teraz słono płaci. Naprawa 2000 zastepcze 1070 Ucieczka jak widać to szczyt głupoty.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokladnie. Tłumaczysz a i tak tego nie zrozumie. Szkoda słów.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Najpierw to się naucz czytać tekst ze zrozumieniem. Zderzak nie będzie wymieniany na nowy, tylko osłona pod zderzakiem, to co montujesz w to miejsce np dyfuzor. Zderzak nie ma żadnych pęknięć itd To zwykłe otarcie parkingowe.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Dokładnie. Mam niezły ubaw z tych ich tekstów.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Oczywiście Zarysował i będzie nowiutka oryginalna.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Piękność. To tylko zderzak.... Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Auto zastępcze zamówione. Będzie podstawione pod ASO Będzie to albo Audi A4 albo Mazda 6 Moja Piękność w tym tygodniu ląduje w ASO na 7 dni Wszystko z OC Sprawcy.
-
Polecane opony letnie
Ja śmigam tylko na Michelin. Są wyśmienite. Polecam. Powoli przymierzam się do Michelin Primacy 4 (letnie) Teraz śmigam na Michelin Primacy 3
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Rozumiem że to nie są oryginalne gumowe dywaniki?
-
B8 TrOOOOp
Nie ma zbędnych systemów w aucie. Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.
-
B8 TrOOOOp
''Dev: Kfattro to jednak fajna sprawą... na zimówkach pod górkę chłopy nie dały rady a moja padaczka na letnich wjechała Miny bezcenne ...'' Nie ma się czym chwalić... Jazda w zimie na letnich oponach to szczyt głupoty. Minę będziesz miał, jak wylądujesz w rowie, albo co gorsza zabijesz kogoś lub siebie.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Najbliższy cel po odebraniu auta z ASO: 1. Nowe wszystkie wahacze (przód) 2. Nowe opony Michelin Primacy 4 (17tki-letnie)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
W połowie Stycznia będzie gotowy... Tydzień czasu pośmigam sobie autem zastępczym z OC sprawcy
-
B8 TrOOOOp
Ja tam z swoich jestem bardzo zadowolony.
-
B8 TrOOOOp
Jeśli chodzi o gumowe dywaniki to tylko z ASO Mam z przodu i z tyłu takie jak na fotkach i są wyśmienite. Cena coś 300_400 za komplet Nie pamiętam już ceny dokładnie ale jaka by nie była to warto. Polecam.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Nie robię żadnej beki Wszystko co piszę to prawda.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To pewnie dlatego że lubię filmy i gry o Sherlocku Holmesie. Policja za dużo nie miała roboty. Zabezpieczyłem wszystko
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Już wszystko wiadomo. Warta przelała pieniążki na naprawę do ASO W połowie Stycznia odstawiam Moją Piękność na tydzień do serwisu Audi. Nowe oryginalne części już są w serwisie. Całkowity koszt razem z autem zastępczym wyniesie 2500zł + punkty i pewnie mandat, który już dostał sprawca. (możliwy regres z ubezpieczalni sprawcy) Ucieczka z miejsca zdarzenia nie jest opłacalna. Detektyw NelsonPL zawsze dorwie sprawce. Teraz tylko przyspieszę montaż rejestratorów Audi. Gdybym je miał zamontowane, szybciej dorwałbym sprawce.