Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Moja ślicznotka co chwile mnie zaskakuje. Po jakimś czasie od kupna auta otwieram schowek a tam daleko w środku takie znalezisko. Pendrive Sony 8GB a na nim muza Depeche Mode. Kolejny element układanki (końcówki wydechu) Oczywiście oryginalne. W przyszły wtorek montaż w ASO.
  2. Jakość jest bardzo dobra. To że coś jest składane w chinach (tania siła robocza) nie znaczy że jest gorszej jakości. Odkryłem właśnie, że mam w swojej ślicznotce zamontowane,,Ogrzewanie Postojowe'' Auto jest sprowadzone z Niemiec. Czy jest to ogrzewanie postojowe suche czy mokre? (typ) Nigdy czegoś takiego nie miałem w aucie. Jak to działa? Czy to fajny i praktyczny dodatek? Jakieś porady mile widziane. Jestem na etapie czytania instrukcji. Fotki kluczyka:
  3. Jakość Full HD W salonie Audi kosztuje 2200 ( tam będę montował)
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem że to nie na temat--Mam nadzieje że mój apel dotrze do wielu. Noście maseczki i uważajcie na siebie. Ja mam Covid i ta choroba jest okropna.
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1.Czy ta guma jest wymienialna? Jeśli tak, to jaki to numer części i czy prosto ją zamontować. (zdjęcie 1) 2. Jaki to numer części i czy prosto to zamontować.... (zdjęcie 2) Z góry dzięki za odpowiedź.
  6. Nowe rzeczy do Mojej Ślicznotki. Po świętach kolejne elementy układanki.... Tym razem takie cacuszka: Przód i tył
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odpowie ktoś? Montował ktoś z was?
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok.. Czy trudno to zamontować? Można poradzić sobie samemu? Jakie mocowanie?(dokładny opis)
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jaki to numer części? I czy prosto ją założyć samemu? (mocowanie itp)
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I gdzie mocowałeś gaśnice? Polecacie jakieś uchwyty? Jak sprawdzić czy moje auto ma czujniki ciśnienia w kołach?
  12. Wbijasz jedynkę i potem dwójkę przy prędkości 120 km/h, a potem to już pozostałe biegi... i lecisz jak rakietą... Tylko musi być z górki... Prosta sprawa....
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie przewozicie gaśnice? Możecie polecić jakieś fajne uchwyty?
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest to bagnet serwisowy. Mi bardziej zależy na takim który będzie na stałe. Mam tam tylko korek teraz.
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znacie może numer części bagnetu do pomiaru oleju? Jakoś nie do końca ufam tej kontroli przez MMI
  16. Mnie interesują tylko nowe ze sklepu. I za jakiś czas, bo teraz mam inne plany co do zakupów do auta. (inne dodatki) Na trasie..... Kilka fotek...
  17. Kolejny element układanki: Moja ślicznotka już pisze i mówi po naszemu. Full pakiet - doświetlanie zakrętów i inne bajery.
  18. Wrzuć zdjęcia wnętrza, kokpitu itd
  19. Kolor bardzo fajny. Co ta ślicznotka ma w środku?
  20. Wejdź na oficjalną stronę sklepu Audi. Możesz tam sprawdzić. Myślę że powinno pasować bez problemu. Co do planu to mam pewną wizję swojego autka i powoli ją realizuje. (tylko oryginalne dodatki)
  21. 188 złociszy... Wpadły ze sklepu Audi: Kolejne plany w najbliższych dniach: Nowy komplet dywaników na przód i tył (tkanina) Nauczenie mojej ślicznotki pisać i mówić po polsku. (wgranie najnowszego oprogramowania PL MMI, mapy itd itd)
  22. Kolejny element wpadł z zaplanowanych dodatków do mojej Audiczki. Osłona tunelu (ze sklepu Audi)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.