Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zauważyłem coś takiego na tylnej ogrzewanej szybie... J Taka cieniutka jakby nić wisiała. Macie pomysł co z tym można zrobić?
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spokojnie... Temat ogarnięty... Prosta sprawa...
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już rozumiem..OK, dzięki...?
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli to jest od zewnątrz czy bardziej wewnątrz? Jest tam dalej jakiś otwór, ale nie wiem jak to się wkłada...
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nadal mam z tym problem. Jak dokładnie to wsuwasz? Jaka strona itd
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Warto. Mam w podobnym roczniku. Śmigam już ponad 3 lata i sprawuje się świetnie. Sprowadzony osobiście od Niemca z Niemiec (Dusseldorf) Zrobiłem już nim ponad 50 tys km ( stan licznika na dziś: 192tys km) Audi w Niemczech było serwisowane tylko w ASO Pełna dokumentacja serwisowa. Polecam A4 B8 1.8 TFSI
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super, wielkie dzięki.
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W jakim miejscu to ma być i jak zamontować?
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie za 100 PKT Wiecie może co to jest i w jakim miejscu powinno siedzieć? Znalazłem to na dywaniku ( dywanik kierowcy) Czy to od auta czy przez przypadek wniesione na bucie? Wygląda mi to na jakiś zaczep ale mogę się mylić. Z góry dzięki za odpowiedź.
  10. Kupno takiego dodatku itd Więc opłacalne będzie zwyczajnie tankowanie 98-ki Nikt się nie będzie bawił w dodatki.
  11. Michelin Primacy 4 + Drogie ale warto.
  12. Każdy zdecyduje co naleje do baku. Sporo czytałem i oglądałem na ten temat i dlatego nie ryzykuje i nalewam 98-ke. Przy okazji spalanie spadło o 1 l na 100km Sprawdziłem to dokładnie (kilka tankowań i trasa)
  13. Po długim czasie wyjdzie różnica jak ci przyjdzie naprawiać auto... Ja już śmigam na 98--do 95 nie wracam.
  14. Dlatego najlepsze Michelin... Sprawdzone i moim zdaniem najsolidniejsze. Wersja Michelin Primacy 4+ którą polecałem jest dodatkowo jeszcze wzmocniona. Wiem co piszę bo przejechałem kilkadziesiąt tys km na oponach Michelin Primacy zimowych i letnich. Moja ocena:10/10 Jak zamawiać to na Oponeo.
  15. Doskonały wybór. Udanego testowania.
  16. Tylko Michelin Primacy 4 + Polecam. Od kilku lat śmigam na oponach Michelin ( zimówki-letnie) i jestem bardzo zadowolony. Jak opony to tylko Michelin.
  17. Tak się składa , że wynik ten podaje po długim jeżdżeniu a nie po jednej trasie. Zdecydowanie mniejsze spalanie na trasie.
  18. Na E10 nigdy nie jeździłem bo moje auto nie może na tym jeździć ( fabryczne webasto) Do tej pory śmigałem na 95 E5 Na trasie na 98-ce spalanie spadło z 7.3 na 6.3 Czyli wynik świetny. Wiadomo, po mieście będzie więcej. Jeśli chodzi o moc to nie zauważyłem większej zmiany.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  20. Przesiadka na 98-kę... Już widzę różnicę... Zdecydowanie mniejsze spalanie niż na 95-ce..
  21. Ja tam wolę słuchać się rządowej strony. Skoro piszą, że do Webasto nie wolno to nie wolno. Nie wymyślili sobie tego tylko ktoś musiał to potwierdzić i sprawdzić. Moja ULTRA śmiga na 98-E5
  22. Tak i na stronie rządowej się mylą... Pisze wyraźnie, że nie mogę tankować E10 bo mam orzewanie OEM postojowe i tego się trzymam. Zdecydowanie wolę zapłacić kilka zl więcej za tankowanie niż potem wydawać kasę na jakąś poważną naprawę. Myślę, że 98-ka E5 wyjdzie ULTRA tylko na dobre.
  23. Mam podobny problem. Też nie mam pewności czy mogę tankować E10 Mam ogrzewanie postojowe. Według rządowej strony wychodzi , że nie mogę tankować E10. W ASO nie potrafili udzielić odpowiedzi. Przechodzę na 98 E5
  24. Michelin to świetny wybór. Polecam Primacy 4 +
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Już wiadomo co było robione. Auto odebrane z serwisu. Zrobione: Wymiana pompy paliwa (nowa pompa Bosch) Wymiana wtyczki od pompy paliwa Diagnostyka komputerowa P3073 usterka elektryczna w obwodzie pompy paliwa P0087 ciśnienie na szynie paliwowej Nowe uszczelki i nakrętkiNa pompę gwarancja kilka lat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.