Treść opublikowana przez Gruby83
-
Drgania w czasie jazdy na niskich obrotach
Witam serdecznie czy udało się zdiagnozować problem ?
-
Szarpanie i głośna praca przy redukcji 4/3/2
Witam i jak się sprawa zakończyła ?
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Witam czy problem został rozwiązany ?
-
Wymiana poduszki silnika
Witam i jak przebiegła wymiana poduszki ?
-
hałas w skrzyni
Witam znalazł pan już przyczynę ? Pozdrawiam .
-
S-Tronic dziwne dźwięki przy ruszaniu na biegu wstecznym pod górkę
Witam wiadomo co jest przyczyną ? Pozdrawiam .
-
Dzwięk turbospreżaki
Witam i jak się sprawa skończyła ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
.
-
Koło dwumasowe
Witam to jest odpowiedz na pana pytanie .