Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dan4tech

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dan4tech

  1. Spuszczenie oleju przez otwór po pompie to jedno ale jak go nalać ? gdzie jest śruba do nalewania? Może jakieś zdjęcie? Może ta służy do zalewania MTF ? EDIT: potwierdzam że to śruba kontrolna oleju MTF w skrzyni 0CL
  2. Lub kolega może będzie znał odpowiedź na pytanie: Trzeba odkręcić tą pompę żeby zlać olej? Nie ma korka spustowego? Wyżej jest jakiś korek żeby nalać ten olej? Jakim momentem dokręcić później tą pompkę oraz czy trzeba wymieniać uszczelkę? Jak to robiłeś u siebie?
  3. Cześć wymieniam dzisiaj olej w środkowym mechanizmie różnicowym ( torsen) przy skrzyni i tam trzeba odkręcić tą pompę żeby zlać olej, rozumiem że wyżej jest jakiś korek żeby nalać ten olej? Jakim momentem dokręcić później tą pompkę oraz czy trzeba wymieniać uszczelkę? Jak to robiłeś u siebie?
  4. To jest bardzo ważne info, dzieki gdzie ten TSB można przeczytać? Masz może dostęp ?
  5. Podobno poprzedni właściciel zmieniał 10 tys km temu ale czy to nie objawiało by się również przy prostych kołach? Może w torsenie ?
  6. Gdy ruszam z kołami na wprost nic się nie dzieje natomiast gdy startuje z kołami skręconymi to słychać jakby dudnienie, odrobinkę szarpanie. Niby przeguby mechanik sprawdzał, zbieżność, geometria ustawione. Podniosłem auto i jak tył (jedno koło) jest w górze to koło można obracać, natomiast z przodu jakby był na biegu - skrzynia w P, może tak powinno być? Problemem jest dudnienie jakby z tyłu podczas ruszania ze skręconymi kołami. Byłem u dwóch mechaników w Zielonej Górze z tym tematem, niby dobrych ale pojęcia nie mają co to. 20241112_193019.mp4 20241112_191710.mp4 20241112_182850.mp4 20241112_193714_1.mp4 20241112_181439.mp4 20241112_193714_2.mp4 20241112_181445.mp4
  7. Windows 10 + winrar @Muskel1 dzięki Ci wielkie za to co robisz, całe forum na Tobie wisi
  8. Rozpakowałem paczkę programem 7 zip i wygląda że poszło, następnie robię pacza programem MIB 3.6, zaglądam jednak do katalogu patches w MIB i jest w zasadzie pusty, gdzie znaleźć pacha do MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329
  9. Zacząłem aktualizacje paczką ściągniętą z mega którą udostępnił kolega Muskel i na starcie taki błąd:
  10. Edit: znalazłem w czerwonym menu Gdzie widać jaką mam wersję SW MMI (5F)?@Muskel1 mi pisał jaką mam ale chciałbym to zobaczyć żeby widzieć ns przyszłość i d*py nie zawracać. W zrzucie z vcdsa który dodawałem czy może tu na zdjęciu to widać ?
  11. Instrukcja jest w temacie z mapami ?
  12. Windows 10, 7zip ale to pojawiło się zanim wgrałem najnowsze mapki. Jestem w trasie przejechałem 60km i znowu ten pisk, może zrobić wyzerowanie instalacji sterowników lub zrobić tego pacza na p5092. Mam kompa i vcds przy sobie tylko mógłbyś mnie naprowadzić odrobinę ?
  13. Wygląda że jest już 5152, tylko link do pobrania nie działa... Jak będzie kiedyś działał to będę mógł od razu instalować tą wersję czy jeszcze jakieś po drodze? MHI2Q_ER_AUG22_P5152 - Audi MMI Navigation plus firmware MIB-HELPER.COM Check VAG Infotainment System details
  14. Tak, piszczy i jest zablokowane dopóki się nie zresetuje po kilku minutach samo wtedy znowu kilka godzin działa dobrze. Zobaczymy po resecie bezpiecznikiem czy to coś dało, aku też naładowany. Nowy skan po skasowaniu błędów, ponownej instalacji map ( ale probem się pojawiał przed ich instalacją) i usunięciu błędu wersji map w adaptacjach Log-GD BŁĘDY PO SKASOWANIU PONOWNEJ INSTALACJI MAP I USUNIECIU BEDU WERSJI MA--WAUZZZF54HA016810-126688km.txt
  15. Tylko mapy, bo patch instalowałem rok pół roku temu jak instalowałem mapy 370, teraz zainstalowałem 390.
  16. Tylko który jest od 5F, wyciągać wszystko że słowem infoteiment?
  17. Aktualizując problem mam od wczoraj jak odebrałem auto od mechanika a dzisiaj zainstalowałem jeszcze nowe mapy.
  18. Kasowałem, i za jakiś czas wracają. - błedy od drzwi to pewnie usterka do naprawy, kiedyś już jeden z nich sie pojawiał - błedy od map są do usunięcia tylko nie mogę znaleźć tego w wątku z mapami bo jak instalowałem poprzednie to już kiedyś to usunąłem ale teraz ślepy jestem - bezpiecznik od 5F - Panie pomóż znaleźć bo googlam, istrukcję przeglądam do A4 B9 ( ja mam A5 F5) , czy to będzie po lewej przy kokpicie jak się drzwi otwiera i tam 14 system infotaimant?
  19. Odebrałem auto od mechanika które miało robiony dolot i coś przy przegubie więc nic związanego z tą usterką, tylko stało tam u niego z 3 tygodnie, odbieram i działa normalnie nagle pisk w głośnikach którego nie idzie wyłączyć nawet jak auto się wyłączy i włączy cały czasz jednostajny. Po może kilu minutach MMI się resetuje (samo i wszystko wraca do normy). Miał ktoś może taki przypadekm? Odczyt błędów w załączeniu, może kolega Muskel będzie miał chwilę na to zerknąć bo obawiam się gdzieś dalej jechać, a tu akurat długi weekend. Log-GD RESET MMI-WAUZZZF54HA016810-126688km.txt
  20. Ktoś już instalował najnowsze ?
  21. W kodowaniwaniach, odznaczylem ptaszek. Dziękuję
  22. Rewelacja, jakbyś miał chwilę możesz zerknąć który modół, baj, bit przez vcds? Audi A5 F5 2017
  23. Witam, jaki jest algorytm włączania spryskiwaczy na reflektory (matrixy) ? I drugie pytanie jak to wyłączyć żeby nie pryskało, najlepiej kodowanie, ewentualnie bezpiecznik ale to będę miał błąd więc tego chciałbym uniknąć. Mam w tej chwili coś tam uszkodzone i leje mi się gdzieś po silniku i pod auto chce to na jakiś czas wyłączyć. Z Góry dziękuję
  24. Miałeś rację, wypięcie wyzwalacza nr 2 po stronie pasażera nie spowodowało nowych błędów. Co prawda wyczyściłem, zaizolowałem profilaktycznie kable i chwilowo jest spokój. Zobaczę co dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.