Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spalski1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spalski1

  1. Witam ponownie Auto odebrane z ASO Postanowiłem że sam spróbuję ogarnąć temat (okres wakacyjny mechanicy na urlopach najbliższy termin wrzesień) Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć będę bardzo wdzięczny. U nich zakupiłem tylko pompę w ''baku'' koszt 2158 pln brutto nie mogłem nigdzie znaleźć nowej tylko ASO Reszta gratów czyli pompa wysokiego wtryskiwacze i listwa filtr paliwa mnie kosztowało prawie 7k czyli w sumie ponad 9K Jak tylko ściągnąłem auto do domu wymontowałem zbiornik paliwa i o dziwo nie było w nim opiłek ale za to dość sporo ciemno-brązowej mazi która była w z zbiorniku i ciężko było to umyć!! nie rozpuszcza się to w ON Próbowałem też naftą ale też nie chciało się rozpuszczać jedynie tylko rozpuszczalnik nitro dawał radę.(trzeba liczyć 1 cały dzień żeby umyć dobrze) Powoli będę czyścił cały układ paliwowy. Zaraz wrzucę fotki z tego co było w zbiorniku. W zaworze na pompie wysokiego po wykręceniu rzeczywiście sporo metalowych trocin.
  2. Auto wcześniej nie miało żadnych objawów wszystko było ok normalnie odpalał i nic się nie działo z nim wcześniej. Ja widziałem tylko fotki wykręconego zaworu tego z pompy wysokiego. I rzeczywiście były tam trociny. Zaraz je spróbuję dodać.
  3. Nie zamierzam zostawiać auta ! Zabieram go z ASO !! U nich tylko pompę w baku zamówiłem bo nie można jej nigdzie kupić, resztę gratów powoli zamawiam. Szukam kogoś kto mi to ogarnie. Zrobił bym to sam, ale nawet nie mam blokady do rozrządu.
  4. I tylko nowe
  5. Nie aso nie biorę wcale pod uwagę U nich tylko pompę w bak (koszt 2158 pln) Porównałem na alledrogo
  6. Witam Audi wyceniło części!! same części na ponad 30k bez robocizny. Zamówiłem u nich tylko pompę w zbiornik (bak) bo nie można jej kupić gdzieś indziej. Resztę części owszem. Ale nie wiem czemu są takie różnice np: Pompa wysokiego 04L130755E od 1700pln do 5k Wtryski 04L130277AE od 2800pln do 4k Może ktoś się wypowie?
  7. Kolego Muskel1 Twierdzisz że do wymiany nowa pompa paliwa w baku, nowa pompa paliwa wysokiego ciśnienia, nowe injektory reszta do płukania. Pytanie? pompy paliwa w baku nie da rady umyć ? Bo reszta to oczywiste że do wymiany.
  8. W aso zaproponowali mi: Pakiet serwisowy Audi Used Cars 4+ 40 tys.km/2lata Czyli 1 akcja standard przzy około 90tys.km olej i wszystkie filtry. I 2 akcja przy 120tys. standard olej i filtry + wymiana oleju w S-TRONIKU (łączny koszt takiego pakietu w aso 2860 pln płatne z góry) Ja przy 100tys. zrobiłem sam wymianę oleju z filtrem. Tak wygląda sytuacja że dokładnie przy 118 tys. auto stanęło i jak na razie nie doczekało się tej 2 akcji na serwisie w aso
  9. Kolego Muskel1 Nie tykałem filtra paliwa
  10. Panowie auto kupiłem jak miało 60 tys nalotu Zrobiłem nim następne 60 i stanęło! Akcja serwisowa była przy 90 tys w aso ja osobiście potem wymieniałem olej i filtr oleju, filtra powietrza nie tykałem.
  11. Tak układ paliwowy i to przy nalocie 120k (słabe te pompy) czekam na wycenę. Dam info ale raczej na pewno zrobię to nie u nich.
  12. Nie do wiary dali diagnozę Opiłki w układzie, ale jeszcze nie oszacowali kosztów. Pewnie będą chcieli wymienić pół auta. Czekam na oszacowanie kosztów. Może podpowiecie co trzeba wymienić a co nadaję się do płukania?
  13. Krotoski ŁÓDŹ Ale jeszcze proszą o kilka dni, zabrali auto na inny warsztat. Zgodziłem się że do środy 19.07 poczekam Oczywiście dam info co zrobili
  14. Witam ASO rozkłada ręce ''WYMIENIACZE'' nie wiedzą co wymienić!! Szukam transportu i zabieram auto. Tylko jeszcze nie wiem gdzie?
  15. Witam nadal nic ''doradca serwisu'' poinformował mnie że z ''BAZY' dostali wiadomość żeby wymienić sterownik silnika. Tylko że mówili mi wcześniej że to robili.... Jeszcze trochę poczekam Oczywiście dam info
  16. Wczoraj ''doradca serwisu'' poinformował mnie że jego elektryk poddaje się i muszą wysłać zapytanie do ''BAZY'' gdzie szukać problemu. Dzisiaj mają dać info ile jeszcze potrzebują czasu. Doradca mówi że wszystkie wskazania z komputera są prawidłowe ale brakuje wysterowania wtryskami. Zapytałem czy fizycznie sprawdzili ciśnienie na listwie (za pomocą manometru) ale odpowiedział mi że tylko odczyty z kompa. Więc mówię że może trzeba sprawdzić? Auto stoi u nich 36 dni i nadal nie wiedzą co robić !! To jest obraz serwisów ASO
  17. Dzisiaj ponoć mają zarezerwowany czas w grafiku na kolejne podejście. Zobaczymy co mi powie tym razem ''doradca serwisu'' Dam info
  18. Gdym tylko mógł Auto na serwisie w AUDI Może chociaż coś doradzisz to zacznę ich dopytywać czy to zrobili.
  19. ponoć żadnych Dodam że wcześniej żadnych problemów nie było
  20. Witam wszystkich i proszę o pomoc W moim A4B9 2,0 140 kW podczas jazdy zgasł silnik. Auto serwisowane z przebiegiem 118k pojechało na lawecie do serwisu Audi trzymają go tam ponad miesiąc !!! Do dzisiaj nie postawili jasnej diagnozy czemu nie odpala. Z info od gościa który prowadzi sprawę dowiedziałem się że nie mieli jeszcze takiego przypadku. Paliwo dociera do wtrysków pod właściwym ciśnieniem. Czujniki wszystkie działają poprawnie napięcie stałe podane na wtryski ale brak sygnału sterowania wtryskami. Podmienili na próbę sterownik silnika ale bez rezultatów. Ponoć odpala na plaka!! Zaczynam się denerwować bo ileż można czekać na prawidłową diagnozę. Co może być przyczyną tego że auto nie odpala? Może coś doradzicie Zgóry dzięki za info.
  21. Witam wczoraj byłem u diagnosty Zagadka wyjaśniona!!! Kupiłem przednie lampy od jednego sprzedawcy jedna okazała się z UK Dosłano mi drugą ale niestety kierunek nie działał (wszystkie 3 moduły przełożone) Dzisiaj ma dojechać trzecia!!! mam nadzieję że będzie OK Pytanie czy po przełożeniu wszystkich trzech modułów i nie działającym kierunkowskazu to wina samej lampy? (na angolu działało wszystko) Czy może trzeba jeszcze coś dokodować? Z góry dzięki za info
  22. Witam może mi ktoś podpowie. Wymieniałem w swoim B9 przednie lampy z xenonów na matrixy. Niestety po założeniu ''nowych'' lamp oczywiście wszystkich adaptacji i tp. okazało się że prawa lampa ma ''chyba'' defekt świateł długich. Na fotce widać jak prawy ''słup świateł długich świeci w dół a powinien być zbliżony do wysokości tak jak na lampie lewej. Mam pytanie czy da się to w jakiś sposób ustawić czy lampa do wymiany? Z góry dziękuję za podpowiedź
  23. OK Dziękuję za tak dokładne info. Pozdrawiam
  24. Witam i dziękuję że mogę dołączyć do elitarnej grupy a4-klub

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.