-
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
130.000 km
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Ale poliftowe A5 nie mają już wady olejowej, ja mam 2.0 tfsi CAEB z roku 2013 i bierze jakieś 80ml/1000km przy ostrej jeździe czyli tyle co nic. Unikałbym za to skrzyń automatycznych które przy 200tyś. km wymagają często remontu.
-
derek4 obserwuje zawartość Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej - Audi A4 B8
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
4H0959126C Jeżeli to sie odnosi do mojego pytania to dodam że na szybkiego przeglądnąlem te 18 stron tematu i widziałem rozbieżne porady typu "kup z identycznym numerem bo inaczej nie zatrybi" a gdzie indziej ktos pisze że z końcówką "A" i "B" są kompatybilne... A ponoć nie ma głupich pytań tylko zdarzają sie głupie odpowiedzi. 16.04.2024 Problem rozwiązany, czujnik 4H0959126C pasuje bez problemu zamiast 4H0959126, nawet nie podłączałem VAGa i nie ksaowałem błędów, klima ruszyła od razu. I polecam ASO Skody gdzie zapłaciłem za niego 190zł.
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Panowie musze wymienic ten czujnik cisnienia klimy, u mnie aktualnie siedzi 4H0959126 , w ASO Wolkswagena mają 4H0959126C i to wg nich jest nowa wersja która ma pasować do mojego auta-sprawdzali wg vinu w swoim systemie. Tej wersji A,B juz nie robią.. Pytanie czy będzie działał bez problemu czy trzeba cos tam programwoać VAGiem?
-
derek4 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Błąd czujnika ciśnienia oraz usterka zaworu regulacyjnego sprężarki n280 , Demontaż chłodnicy klimatyzacji. B8 przedlift. i 4 innych
-
klekot tfsi
Problem rozwiązany, klekotał zawór zwrotny paliwa, wymiana na nowy zaworek 400zeta
-
derek4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
klekot tfsi
Panowie, mam ten problem i czy możecie mnie oświecić co to jest? Po odpaleniu na zimnym silniku pracuje cicho przez 1-2 minuty, potem zaczyna metalicznie klekotać z tyłu silnika (wg mnie okolice pompy vacum lub pompy wysokiego ciśnienia), po 10 minutch gdy silnik osiągnie normalną temp. jest cisza i silnik pracuje już OK....aż do nastepnego odpalniea na zimno. Wymieniłem olej i bez zmian. A5 quattro 2.0 z roku 2013 sprowadzony z USA. Jeździ pieknie i poza tym stukaniem po odpaleniu zauważyłem jeszcze problemik podczas hamowania z dużej prędkości, wtedy pedał hamulca lekko wibruje ale to nie ma chyba nic do rzeczy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim. Od miesiaca posiadam A5 -2.0 poliftowe i mam troche pytań bo to mój pierwszy Audik .