Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

derek4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez derek4

  1. 130.000 km
  2. Ale poliftowe A5 nie mają już wady olejowej, ja mam 2.0 tfsi CAEB z roku 2013 i bierze jakieś 80ml/1000km przy ostrej jeździe czyli tyle co nic. Unikałbym za to skrzyń automatycznych które przy 200tyś. km wymagają często remontu.
  3. 4H0959126C Jeżeli to sie odnosi do mojego pytania to dodam że na szybkiego przeglądnąlem te 18 stron tematu i widziałem rozbieżne porady typu "kup z identycznym numerem bo inaczej nie zatrybi" a gdzie indziej ktos pisze że z końcówką "A" i "B" są kompatybilne... A ponoć nie ma głupich pytań tylko zdarzają sie głupie odpowiedzi. 16.04.2024 Problem rozwiązany, czujnik 4H0959126C pasuje bez problemu zamiast 4H0959126, nawet nie podłączałem VAGa i nie ksaowałem błędów, klima ruszyła od razu. I polecam ASO Skody gdzie zapłaciłem za niego 190zł.
  4. Panowie musze wymienic ten czujnik cisnienia klimy, u mnie aktualnie siedzi 4H0959126 , w ASO Wolkswagena mają 4H0959126C i to wg nich jest nowa wersja która ma pasować do mojego auta-sprawdzali wg vinu w swoim systemie. Tej wersji A,B juz nie robią.. Pytanie czy będzie działał bez problemu czy trzeba cos tam programwoać VAGiem?
  5. derek4 odpowiedział(a) na karolm1988 temat w 2.0TFSI
    Problem rozwiązany, klekotał zawór zwrotny paliwa, wymiana na nowy zaworek 400zeta
  6. derek4 odpowiedział(a) na karolm1988 temat w 2.0TFSI
    Panowie, mam ten problem i czy możecie mnie oświecić co to jest? Po odpaleniu na zimnym silniku pracuje cicho przez 1-2 minuty, potem zaczyna metalicznie klekotać z tyłu silnika (wg mnie okolice pompy vacum lub pompy wysokiego ciśnienia), po 10 minutch gdy silnik osiągnie normalną temp. jest cisza i silnik pracuje już OK....aż do nastepnego odpalniea na zimno. Wymieniłem olej i bez zmian. A5 quattro 2.0 z roku 2013 sprowadzony z USA. Jeździ pieknie i poza tym stukaniem po odpaleniu zauważyłem jeszcze problemik podczas hamowania z dużej prędkości, wtedy pedał hamulca lekko wibruje ale to nie ma chyba nic do rzeczy...
  7. Cześć wszystkim. Od miesiaca posiadam A5 -2.0 poliftowe i mam troche pytań bo to mój pierwszy Audik .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.