Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alduric

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alduric

  1. Kup oryginał.
  2. Nie zablokowała się kierownica tylko wspomagania nie było i nie miała siły jej ruszyć.
  3. Ale jak się zablokowała kierownica? Raczej w panice próbowała odpalić auto i zacięła się blokada kierownicy. Objawy o których mówisz miałem, identyczne, również w deszczowy (mocny) dzień. Okazało się że obudowa ECU puściła i lała się woda, skończyło się na wymianie obudowy na szczelną i wyczyszczeniu odpływów + pełne suszenie auta.
  4. Wygląda okropnie
  5. Piękna, tylko te pseudo drewno dekory bym wymienił.
  6. Alduric odpowiedział(a) na dzik18 temat w Audi A4 B6/B7
    Przecie mu odpala i gaśnie, to jak ma robić jazdę próbną.
  7. Kupi chemię do testu UPG, koszt 30zł a będziesz miał pewność.
  8. Podepnij wentylator na krótko i zobacz czy się tłucze?
  9. No lepsze radio z androidem to realnie 2500 - 3000 lekką ręką.
  10. Ja to wiem ty to wiesz, ale ludzie lubią sobie utrudniać.
  11. Może chce uzyskać efekt by uruchamiały się same, bez przekręcania pokrętła, ale po co modułem
  12. Alduric odpowiedział(a) na dzik18 temat w Audi A4 B6/B7
    A odłączyłeś aku zanim postanowiłeś wyrwać przewody z modułów auta?
  13. Oddaj do warsztatu. Nie ma za co.
  14. Cóż, spróbowałem i wszystko pasuje. Tunel jest 2 DIN, klimatronik i popelniczka 1 din, jest po prostu 1cm przestrzeń obok popielniczki której nie widać jeśli nie wsadzi się tam głowy. Temat do zamknięcia.
  15. Cześć, odświeżam trochę moje A4 B6, wpadł mi w ręce tunel środkowy który ma zdjętą gumę i jest ładnie odświeżony ALE niestety jest w wersji 2 DIN, u mnie w aucie siedzi 1 DIN. Nie chcę przerabiać tego auta na 2DIN, czy ten tunel podejdzie? Tzn rozumiem że fizycznie go tam wsadzę, pytanie jak z klimatronikiem i popielniczką, da radę to wtedy spasować? Zakładam że będzie delikatna przestrzeń pod klimatronikiem z racji różnicy w tym plastiku i to tyle? - Nie mylę się?
  16. WAUZZZF26KN052374 Jeśli istnieje możliwość, to poproszę.
  17. Nie, tylko wymiana.
  18. A dziwne bo w profilu mam wybrane 1.9 AWX dzięki
  19. Kurczę, nie zaktualizowałem danych. Szukam do 1.9 tdi @OLIVER
  20. Temat będzie zabawny chciano mi ukraść katalizator, ale złodzieje chyba dopiero zaczynali w swoim fachu i ukradli mi tłumik środkowy. Kupić zamiennik nowy, czy szukać używki? Podał by mi ktoś OE numer?
  21. https://file.io/LRc7TEtY52NS Użyłem tego u siebie. Wyświetla nr seryjny w menu w którym prosi o kod, i ostatnie 4 cyfry są pinem.
  22. Ja bym zrobił na Arduino, żeby po X czasu lub zamknięciu centralnego gasło.
  23. Masz walniętą skrzynie, nie wiem czego chcesz szukać.
  24. Po wymianie pająka, robiłeś adaptacje czujnika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.