Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soszka2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soszka2

  1. Cześć, Mam dziwne pytanie Czy wy też tak macie że przy większej ilości płynu spryskiwaczy/wody po deszczu z przedniej szyby przebija się na boczną lewą (od strony kierowcy)? Problem polega na tym że płyn wysycha i zostają takie brzydkie smugi Wiem że to pierdoła ale jednak irytuje i może ktoś ma na to rade
  2. Cześć, Pytanie czy da się zakodować tak aby tylne światła zawsze świeciły na auto? Niezależnie czy jedzie na dziennych czy mijania
  3. 500 max Powyżej strach
  4. Cześć, Tak jak w temacie Jest możliwe ustawienie nawiewu w każdą stronę tzn nogi - przód - szyby jednocześnie? (mam 3 strefę) Pierwszy raz borykam się z takim problemem Poprzednio w leonie nie było czegoś takiego pomimo dwustrefy aczkolwiek ojciec ma tiguana z 3 strefami i może dać w każdą strone.
  5. 265 to już jest następca 252 więc raczej tak ten silnik już powinien mieć gpf
  6. Moim zdaniem za lekko wciskasz gaz Przy benzynie od dołu niema takiego momentu jak w dieslu i dlatego czasami skrzynia wysprzęgla bo nie ma siły U mnie jest podobnie ale jak lekko mocniej depne to wszystko jest git
  7. Rodzaj skrzynia chyba nie ma tu znaczenia Miałem wcześniej leona 2017 z manualem i tam też był ten kickdown
  8. A skąd ty tą procedure wytrzasnąłeś ? Poważnie pytam
  9. Była akcja serwisowa na wymianę jak to nazwałeś prodnico-rozrusznika powodem była możliwość samozapłonu Generalnie nigdzie nie natknąłem się w internecie z jakimś problemem jeżeli chodzi o ten element Sam posiadam miękką hybrydę przejechane prawie 130k km i nic się z tym nie dzieje
  10. Najłatwiej sprawdzić jaki masz wydech Jeżeli masz takie jak poniżej to pół lift który ma juz gpf
  11. Cześć dzisiaj natrafiłem na dziwny przypadek mianowicie jakieś półtora miesiąca temu wymieniłem olej w silniku komputer pokazywał jakies 3/4 pomiedzy min a max wiec ok (sprawdzałem potem jeszcze kilka razy i było tak samo) dzisiaj sprawdziłem i był dosłownie full ktoś miał taki przypadek?
  12. wersje z gpf tylko 0w20 bez gpa cała reszta jak wyżej
  13. Ja mam z tej wstawki i jak na razie też nic złego się nie dzieje https://pl.aliexpress.com/item/1005005958803919.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.29.c10b1c24pjv0OQ&gatewayAdapt=glo2pol
  14. Temat wyjaśniony Tak zwane pół lifty b9 mają już skrzynie DL382V2 (na razie nikt jej jeszcze nie ogarnął)
  15. Pewnie a6 prawdopodobnie miałeś bogatszego presense W a4 są trzy rodzaje audi presense Ale generalnie nawet ten podstawowy powienien szarpnąc hamulcem (o ile są spełnione warunki)
  16. Facet powiedział że to bezpieczna moc tutaj bardziej chodzi chyba o moment max 500nm Widziałem u niektórych wykresy to maja np troche mniej kuni ale wiecej momentu
  17. Cześć, Jestem w miare świeżym posiadaczem A4 B9 2.0 Tfsi 190 ultra (bez quattro) końcówka 2018 półlift Generalnie samochód bardzo fajny natomiast co mi za bardzo się nie podoba to praca skrzyni Tak szybko zbija biegi na D że to jest tragedia a na S to wiadomo bardziej przyszarpuje i nie ma tej przyjemności z jazdy Byłem w jednej firmie żeby zrobiła chip silnika (w załączeniu wrzucam wykres i oceńcie czy jest ok) no i przy okazji skrzyni ale niestety przy niej rozłożył ręce. I teraz pytanie czy ktoś zna i może polecić firmę na terenie Warszawy lub od strony Marek która programuje skrzynie 0ck? DL382 history.txt
  18. No też mi się tak wydaje że jeszcze półlifta powinno móc obrobic popytam gdzie indziej ewentualnie czy znacie kogos na mazowieckim robiący takie rzeczy?
  19. Tyle wyszło na 95
  20. Pytanie mam 2.0 tfsi 190 ośka z 2018.12 chcialem zrobic soft skrzyni ale gosciu powiedzial ze to juz nowa skrzynia i na razie nikt tego nie ogarnal czy to prawda? Myslalem ze dopiero polifty maja ten problem
  21. Pytam bo wcześniej miałem leona z 1.4 150 i tam normalna temp to było okolice 110/120
  22. Mnie też zastanawia mam b9 2.0tfsi 190km z końca 2018 ta mild-hybrid (wersja z gpf) I temperatura oleju jeszcze nigdy nie doszła do 100 stopni nawet przy upałach Przeważnie jest to 90/95 stopni I pytanie czy to normalne? Olej 0w20
  23. No i super rozwiało wszystkie watpliwości myślałem ze jakiegos składaka kupiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.